Loe ametlikku kirjeldust

Mõõtesin ajaloolisi ja filosoofilisi teoreetilisi aluseid ja erinevates maailma osades toimivaid tavasid, uurite sellel kohal põlisrahvaste ja tänapäevaste jõudude ja teatri traditsioone mitmesugustes kultuurilistes kontekstides. Maailma teatrite magister on üks väheseid vabakutselisi magistriprogramme maailma teatrites ja tulemuslikkust Suurbritannias ja kogu maailmas.

Programmi eesmärk on koolitada lõpetajate kutsealast tööd mitmes positsioonis teatris, valitsuse seades, kultuurisektoris ja rahvusvahelisel kõrghariduses, mis nõuavad põhjalikku intellektuaalset ettevalmistust ja valdkonna teadmisi. Praktikud, kes tulevad programmis, saavad kasutada omandatud teadmisi karjääri liigendamise laiendamiseks.

Programmi eesmärk

See üheaastane täistööajaga või kaheaastase osalise tööajaga õppekava eesmärk on katta ajaloolised kontekstid ja filosoofilised alused teater ja tulemuslikkuse tavasid erinevates maailma osades, millest mõned on harva kasutusele võtta Ühendkuningriigi HE. See kaasab üliõpilase uurimisse põlisrahvaste ja kaasaegsete näitajate ja teatri traditsioonide kohta erinevates kultuurilistes, rahvuslikes ja rahvusvahelistes kontekstides. Sellest kõrgema taseme kontekstist lähtudes saavad õpilased sellist tööd kriitiliselt võrrelda ja vastandada Euroopa vaateväljas ja sellest väljaspool ning omakorda kasutada seda perspektiivi mitmekultuurilises Suurbritannias kaasaegse teatri arvestamiseks.

Programmi peamised eesmärgid on:

 • Tutvustada üliõpilast paljudest maailma piirkondadest pärit draama-, teatri- ja esitustavadele
 • Selleks, et võimaldada üliõpilastel luua loomingulist, ranget ja kriitilist mõtlemist koos kumulatiivsete teadmistega
 • Parandada praktika ja teooria vastastikust mõistmist tulemuslikkuse uuringu kõikides valdkondades
 • Soodustada ja edendada sõltumatuid teadusuuringuid, mis viiakse läbi teaduslike raamatute ja visuaalsete arhiivide kanalite kaudu, samuti juurdepääsu kaudu praktikale, kui see on kättesaadav
 • Võimaluse korral võimaldada tööstusele võimalused oma uuringu laiendamiseks, eriti meie uue kaasotsustajaga, LIFTiga ja selle kaheaastase rahvusvahelise teatri festivaliga, samuti tegevuste pideva kavandamisega.

Moodulid ja struktuur

Kõik üliõpilased programmis teostavad nelja õpetatud mooduleid ja uurimisprojekti. Programmi võib võtta täistööajaga või osalise tööajaga vastavalt ühe aasta või kahe aasta jooksul. Täistööajaga üliõpilaste puhul on programmil kolm tingimust, millest Term 1 on pühendatud kahele moodulile ning õpilastelt nõutakse ka uurimisprojekti ettevalmistamiseks teadus- ja akadeemilise kirjutamise koolitust. Term 2 hõlmab kahte moodulit ja uurimisprojekti, samal ajal kui Term 3 on täielikult uurimisprojektis.

Osalise tööajaga õpilastel on kaks õppematerjali esimesel õppeaastal ja kolm semestrit teisel aastal.

Täistööajaga üliõpilased

 • Term 1 (sügis) - Maailma teater: kontekst ja praktika + kaasaegne Aafrika teater ja teadustöö projekt (teadustöö ja akadeemilise kirjaoskuse koolitus)
 • Term 2 (kevad) - Aasia teater: Bharata-Brechti ja Ida-Euroopa teatrite ja uurimisprojektist
 • Term 3 (suvi) - uurimisprojekt

Osalise tööajaga õpilased

Year One

 • Term 1 (sügis) - Maailma teater: kontekstid ja tavad ja / või kaasaegne afroaaalteater
 • Term 2 (kevad) - Aasia teater: Bharata-Brechtist ja / või Ida-Euroopa teatritest

Aasta Kaks

 • Term 1 (sügis) - Maailmateatrid: kontekstid ja tavad ja / või kaasaegne afroaaa teater (sõltuvalt sellest, kui palju neist võeti esimesel aastal) ja uurimisprojekt
 • Term 2 (kevad) - Aasia teater: Bharata-Brechti ja / või Ida-Euroopa teatritelt (olenevalt sellest, kui palju neid esimesel aastal võeti) ja uurimisprojekti
 • Term 3 (suvi) - uurimisprojekt

Pange tähele, et tänu töötajad teadusuuringute kohustusi mitte kõik neist moodulitest võib olla kättesaadav igal aastal.

Oskused ja karjäär

Oskused

Osakond asub Aafrika teaterühingu (AfTA) ja selle kaheaastase ajalehe Aafrika jõudluse ülevaade. Teatri ja esituse osakond on tihedalt seotud kahe uurimiskeskusega: Pinteri toimivuse ja loomingulise kirjutamise keskus ning organisatsiooni keskus, mis igaüks loob õppimisvõimalused kõneluste, konverentside ja töötubade programmide kaudu. Osakond korraldab regulaarseid välistegevusi, sealhulgas rahvusvaheliste praktikutega tegelemist Performance Research Forum (Dis-Play) seerias. Osakonna eriline suhe Goldsmiths Confuciusi Instituudiga ja selle ühendus Pekingi Tantsiakadeemiaga aitab kaasa ka pakutavatele maailmatasemel treenimisvõimalustele. Koos need organisatsioonid pakuvad üliõpilastele ainulaadset uurimis- ja professionaalset ressurssi teooria ja efektiivsuse programmide jaoks.

Ekspertiisid pakuvad osakonna elanike töötajad, kellest enamus ei ole mitte ainult pühendunud ja kogenud õpetajad, vaid ka eristuvad praktikud ja teadustöötajad, kes töötavad riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Osakond kasutab ka suurt külastust pakkuvate praktikute ja akadeemiliste ringkondade hulka, et pakkuda laialdast teadmisi ja kontakti praeguse tavaga.

Karjäär

Selles programmis kombineeritud mitmesugused huvid pakuvad teile mitmekülgset tööhõivet ja / või karjäärivõimalusi nii teatris ja tulemuslikkuse kui ka kunstivaldkonnas tervikuna erinevates sotsiaalkultuurilistes keskkondades:

 • hõlbustamine ja animatsioon nii peavoolu, rakenduslikes kui ka kogukondlikes teatrites riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil
 • haldus- ja tugiteenused, kultuurilised juhtivorganisatsioonid
 • ajakirjandus ja ringhääling (sh raadio, televisiooni ja trükimeedia ajakirjandus)
 • õpetamine kõigil tasanditel
 • suuline ja kirjalik tõlge teatri ja tulemuslikkuse kontekstis
 • režissöörid, disain, dramaturgia

Lisaks saate kasutada seda programmi hüppelauana edasi õppida, kas kutse- või intellektuaalne (sh sisenemine MPhil / PhD programmid).

Lühidalt, selle programmi poolt välja töötatud mitmed oskused - intellektuaalsed, kriitilised ja loomingulised - pakuvad teile paindlikkust mõtteviisil ja lähenemisviisil, mis on vajalik loominguliseks sisestamiseks ülemaailmsesse tööturule.

Riiki sisenemise nõuded

Edukatel taotlejatel on tavaliselt kunsti- või humanitaarteaduste alal esimene kraad 2: 1 tasemel või kõrgem (või selle ekvivalent välismaalaste taotlejate puhul).

Sõltumatute kraadide / taustaga kandidaatide puhul peavad nad näitama suurt huvi teatri vastu, mida tõendab esineja, kirjanik / kriitik, režissöör või produtsent, kes on varem osalenud esituses.

Kõigil juhtudel peavad kandidaadid oma kirjalikus avalduses / isiklikus sõnavõtus ja intervjuus tõendama, et neil on huvi teoreetilise ja analüütilise töö vastu ning et nad on võimelised vastama ka teoreetiliselt keerukatele programmidele mõeldud intellektuaalsetele nõudmistele.

Oodatakse, et üliõpilased tegelevad ajalooliste uuringutega ning tunnevad ka seda, kuidas maailma tänapäevane esitus ja teater hõlmavad mitmesuguseid vorme, tavasid ja traditsioone.

Programmi sisenemise kriteeriumid hõlmavad ka iseseisvust, enesemõistmist, intellektuaalset ja isiklikku algatusvõimet ning teadusliku uurimise pühendumist, eriti tulemuspraktikate uurimist.

Taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel, peab olema saavutanud punktis 6,5 või rohkem IELTS (või samaväärse) eksamiga kirjalikku inglise keelt.

Samaväärne kvalifikatsioon

Võtame paljude rahvusvaheliste kvalifikatsiooni. Uuri lähemalt kvalifikatsiooni võtame üle maailma.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peate vastama meie inglise keele nõudeid õppida koos meiega.

Selle programmi nõuame:

IELTS 6.5 kirjalikult 6.5-ga

Kui vajate abi oma inglise keele, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad Sul valmistuda kraadiõppesse taseme uuring.

Kuidas taotleda

Te saate otse Goldsmithidele, kes kasutavad meie veebirakendussüsteemi.

Enne taotluse esitamist peate:

 • Detailid oma hariduse ajalugu, sealhulgas kuupäev kõik eksamid / hindamine
 • E-posti aadressi Kohtunik, kes me saame taotleda viide või teise elektroonilise koopia oma akadeemilise viide
 • Isiklik avaldus - see võib olla kas laetud Wordi dokumendina või PDF või täita internetis
 • Võimaluse korral elektroonilise koopia oma õpetlik ärakirja (see on eriti oluline, kui teil on õppinud väljaspool UK, kuid ei ole kohustuslik)

Sul on võimalik salvestada edu igas kohas ja tagasi oma taotluse logides oma kasutajanime / email ja parool.

Millal taotleda

Võtame taotlusi oktoobris üliõpilastele, kes soovivad alustada järgmise septembril.

Soovitame täita oma taotluse nii kiiresti kui võimalik, isegi kui sa ei ole valmis oma praeguse õppetöö. See on väga levinud, et pakkuda koht, mis sõltub teil saavutada teatava kvalifikatsiooni.

Hilinenud taotlusi võetakse arvesse ainult juhul, kui on olemas ruumid olemas.

Kui sa taotleb toetust, siis võidakse varasema taotluse esitamise tähtaega.

Sul peaks olema (või oodata antakse) bakalaureuse kraadi vähemalt ülemise teise klassi standardile vastavas / seotud teema.

Sa võid kaaluda ka mõned programmid, kui te ei ole lõpetanud või oma kraad on mitteseotud valdkonnas, kuid on vastavad kogemused ja saab näidata, et teil on võime töötada magistri tasemel.

Valiku tegemine

Sissepääs paljud programmid on oma intervjuus, kui sa elad väljaspool Ühendkuningriiki. Vahel teeme kandidaadid pakkumist koha alusel oma taotluse ja kvalifikatsiooni üksi.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Goldsmiths, University of Londonis »

See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,520 GBP
Programmutasu 2018-2019: kodu / EL - 7520 kr; Rahvusvaheline - 15340 kr
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date