ma meedia ja avaliku kommunikatsiooni

Üldine

Programmi kirjeldus

Võtke juhirolli kommunikatsioon

Kas sa oled huvitatud meedia? Sa tead, et kommunikatsioon on keskse tähtsusega ettevõtte ja püüdma olla liider? Siis magistrikraadi programmi Media Management ja avaliku teabevahetuse on koht sinu jaoks!

Magistriõppeprogrammis SRH University of Economics ja meedia Calw on interdistsiplinaarne kursus, keskendudes meedia, kommunikatsiooni, juhtimise ja ärikorraldus.

Programmi eesmärk on anda meedia oskusi erinevatest vaatenurkadest üksikute moodulite ja kvalifitseeritud nii erinevat meedia seotud erialad. Eesmärk on anda põhjalikud teadmised erinevate prioriteetidega.

Kursus kestab kuus trimestril või 24 kuud kui 120 ECTS saavutada. Baseline on tavaliselt aasta kolmel kuupäeval - jaanuaris, mais ja septembris igal aastal.

Autor ärijuhtimise hariduse õpilased saavad vajalikud vahendid, et võtta üle pärast edukat lõpetamist juhirolli äri. Me näeme end tippkeskust koolituse valdkondades äri ja meedia. Seetõttu teeme terve inimene - teades kiiresti praktikas ja tugev meeskond. Rahvusvahelise ja kultuuridevahelise keskenduda uuring turvalise juurdepääsu globaalsel tööturul. Õpilased ootavad väikestes gruppides, individuaalset tähelepanu ja isiklikku juhendamist kõrgelt motiveeritud professorid ja õppejõud praktikas. Simulatsioonid, professionaalse välimusega rahvusvahelistes äritehingutes või välismaal võimaldada edukat karjääri algus.

Loengud on tavaliselt kolm päeva nädalas asemel, seega annab võimaluse õppida paralleelselt Werkstudenten- või minna töökohale pärast. Programm lõpeb magistritöö ja kollokvium.

Major erialal: Meedia

Meedia kasutamist suhelda on üks olulisemaid valdkondi vastutusel juhtimisele ja kontrollile. Õppekava "meedia" ja teised ka erilisi aspekte PR, projektitöö visuaalse kommunikatsiooni, Fotograafia ja korporatiivse disaini. Õpilased õpivad, kuidas suhelda äri parandada tõhus kasutamine meedias. Läbi praktiliste projektide õpilased õpivad nagu ettevõtte film toodetud ja see on tõhus reklaam meedias avaldatud. Lisaks õpilastele põhitõdesid äri võrgustike, klientide instrueerimine ja läbirääkimised lähendada. See teadmine süvendab mitmeid praktilisi projekte veelgi.

Major erialal: Side

Side mängib majanduses mõnikord kõige olulisem roll. Oluline on mitte ainult suhelda sisemiselt ettevõte korralikult ja selgelt, vaid ka väljaspool. Edu ja müük sõltuvad hierarhiline inter-firma kommunikatsiooni, samuti otseseid publiku tõhus kasutamine meedias.

Major erialal: juhtimine

Hea juhtimine on mootor edukas ettevõte. Juhid peavad koordineerida projekte, delegeerida ülesandeid või tunnistavad turu ja klientide vajadustele. Juhtimise valdkonnas SRH Hochschule Calw õpetab õpilastele, kuidas ja mida juhtimine.

Major erialal: Business Administration

Business Administration, tuntud ka kui Business Administration, on filiaali majandust. See põhineb eeldusel, et kaup on üldiselt vähe ja seetõttu on vaja majanduslikus kasutuses.

Ökonoomsuse kõrgelt haritud kommunikatsioonijuht seetõttu kursus annab õpilastele teooria ja praktika liituda. Arvukate juhtumiuuringud ja teemasid valdkonnas, selle mõiste on täiesti ümar. Õpetamise õppejõud on tööstus spetsialiste, kes annab õpilastele selge ja praktiline kursus sisu.

Loomulikult iseloomustab kõrge juhtimisalaseid teadmisi, praktikale orienteeritud projekti uuringuid ja juhtumiuuringuid. Selle eelis, Department of meedia ja kommunikatsiooni loob üleriigilise USP. See magistriõppekava kvalifitseerub õpilaste erinevaid töövaldkondi, nagu.

  • Turundus ja müügijuhtimine - Public Relations - Event Management / Trade Marketing - ettevõtete loomine & Business Pärimisõigus - Advertising Agency ja PR agentuurid - kirjastus - Corporate Publishing ametid - E-Commerce Company - Team juhtimine / juhtivatel kohtadel muidugi võrdne kaal ühendab kaks vaatenurka, mis muidu õpetatakse eraldi ruume on: kommunikatsiooni juhtimise osana alal turunduse ja meedia uurimusi valdkonnas sotsioloogia. Pane moodulid võõrkeeltes, rahvusvahelise tähelepanu täiendada õpilaste hariduse ja suurendada nende võimalusi rahvusvaheliseks tööturul. Lisaks on sündmusi kultuuridevahelise juhtimise ja rahvusvahelise suhtluse.

Selle konfiguratsiooni, SRH Calw pakub ainulaadset programmi ajakirjanike ja valmistab õpilasi optimaalselt professionaalne väljakutseid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Zukunftsorientierte Bachelor- und Masterstudiengänge in den Bereichen Wirtschaft und Medien in kleinen Gruppen mit individueller Betreuung in Calw studieren.

Zukunftsorientierte Bachelor- und Masterstudiengänge in den Bereichen Wirtschaft und Medien in kleinen Gruppen mit individueller Betreuung in Calw studieren. Näita vähem