MA Mehhatroonika

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Mehhatroonika

Mehhatroonika - sünergilist kombinatsiooni täppisseadmete elektrooniline kontroll ja mehaanilised süsteemid

Mehhatroonika on suhteliselt uus teadusharu rakendatud teadus, tulemusena loodud sügava liitmisele erinevates valdkondades tehnoloogia, nagu elektroonika, mehaanika, automaatika ja robootika. Täna, meie igapäevaelus, tööstuses ja teaduses me kasutame seadmeid väga keeruline struktuur, kasutades state-of-the-art masinaehitus lahendusi samuti kogenud juhtimissüsteemid haldab tänapäevase elektroonilise riistvara ja laiendatud tarkvara. Eesmärk MSc uuringud mehhatroonika on valmistada õpilasi ette iseseisvaks loominguliseks tööks ulatuse analüüsi ja disaini mehaanilised seadmed, mehhaanika projekti, disainilahenduse eeskirju elektrooniliste süsteemide ja tööstusliku automatiseeritud juhtimissüsteemid.

Vahemikus kohustuslik, vabatahtlik loengud ja laboris klassid valiti avardada teadmisi BSc lõpetajate elemente vaja mõista keerulisem arutleti magistriõppes.

Märkimisväärsed eelised mehhatroonika Õppekava Ülikooli majandusteaduskonna on kaasaegne lab rajatised väärib siin laborid mikroprotsessori süsteemid, juhtimissüsteemid ja taastuvad energiaallikad. Gem seas labs on robootika laboris, varustatud nii professionaalne robotid samuti robot komplekti üksikute montaaž ja programmeerimine õpilastele.

Meil on ka CAD / CAM süsteemide laboris ja multimeedia labor on varustatud Apple arvuteid.

Omadused lõpetaja

Lõpetanud selle eriala omandab teadmisi mehhatroonika laiemas mõttes. See teadmine eelkõige hõlmab mehaanikat, masinaehitus ja masina töö, elektroonika, informaatika, automaatika ja robootika. Õppekava uuringute hõlmab teemasid, mille eesmärk on korralikult korraldada ja tugevdada teoreetilisi teadmisi ulatus matemaatika, füüsika, juhtimise ja õigusega. Eesmärgiks on anda üliõpilastele üldteadmised, et nad mõistavad sotsiaalsed piirangud insener.

Lõpetanud MSc muidugi valdkonnas mehhatroonika on ka tuttav suundumusi viimaste tehnoloogiliste ja tehnika saavutusi, samuti tehnosiirde mehhatroonika valdkonnas. Käigus õpinguid, õpilased omandada oskusi, mis võimaldavad neil lahendada tüüpiline professionaalne probleeme ning probleeme, mis nõuavad mittestandardseid lahendusi. Nad õpivad ka, kuidas omandada teavet erialase kirjanduse, andmebaaside ja muudest allikatest, samuti kuidas õigesti tõlgendada, integreerida ja hinnata selle kvaliteeti ja kasulikkust.

Õppejõud

Õppejõud "mehhatroonika" Muidugi hulka teadlasi suure teadusliku, õppe- ja organisatsiooniline kogemus, kes pälvis tunnustuse nii Poolas kui ka välismaal.

Töötajad on autorid paljude Poola ja rahvusvaheliste publikatsioonide kohal teaduslike ühingute kõrgelt hinnatud eksperdid ja konsultandid paljude teadusharude.

Oluline osa töötajaid on isikud, kes töötavad või koostööd juhtivate ettevõtete piirkonnas. Iseloomustab personalipoliitika Ülikooli majandusteaduskonna Bydgoszcz, teiste ülikoolidega võrreldes on see, et me tööle eksperdid, kes õpetavad üksikute spetsialiseeritud teemasid.

Haridus protsessi

Uuringud kestab 4 semestrit. Haridus protsess sisaldab loenguid, labori tunnid, seminarid, samuti disain klasside kõrge rõhutavad panna õpilane "iseseisev töö.

Õpilased on kohustatud koostama oma diplomitöö iseseisvalt. Pärast ülikooli lõpetamist, õpilased saavad diplomi Magistriõpe of Science in mehhatroonika.

Tööturg

Keerukus CAD / CAM süsteemidega nõuab insener omandada kõrge inseneri pädevust ja vajalikke teadmisi, samuti arvuti oskusi.

Selle tulemuseks on kõrge, rahulolematu nõudlus spetsialistide selles valdkonnas. Samuti võib täheldada kiiret arengut tööturu sektori ja nõudlus spetsialistide valdkonnas toite, mis põhinevad taastuvatel energiaallikatel.

Arenenud instrumentaarium tööstuse ettevõtted deklareerivad inseneride nõudlus tuttav masinaehitus ja masina töö, samuti plasti töötlemine.

Lõpetajad MSc uuringud võivad töötada nii disain insenerid, kvaliteedikontrolli laborit töötajad kui ka ettevõtted ekspertide arvamused.

University of Economy on valitsusvälised kõrgkoolis. Selle sihtasutuse eelnes kümneaastane saadud kogemused pakuvad keskhariduse omandanud suunatud olulise personali vaba turumajandus, eriti turismisektoris samuti kasutada kaasaegseid infotehnoloogia ettevõtete juhtkonda.

Ülikool asub Bydgoszcz peale Brda jõgi, 8.-linn Poolas.

Bydgoszcz igaühele midagi, sealhulgas:

  • suureks kultuurikeskuseks riigis, eriti muusika;
  • tähelepanuväärne etendused stseene Opera "Nova" ja Poola teater, suurepärase kontserdi Pommeri Filharmoonia;
  • lihtne juurdepääs kaunis maakohas, näiteks Myślęcinek park, Tuchola Forest, Bydgoska Puszcza Forest

Üliõpilaskülas

University of Economy Bydgoszcz on oma moodsas linnakus asuvate pankade Brda jõgi. Valdkonnas 3,2 ha on haridus- ja teadusasutused rajatised. Kogupindala keeruline on rohkem kui 8,5 hektarit.

Informaatika Instituut ja mehhatroonika

Informaatika Instituut ja Mehhatroonika (IIIm) Ülikooli majandusteaduskonna (WSG) asutati 1. oktoober 2004. Aastatel 2004-2010 nimetati seda Institute of Applied informaatika.

Koostöö tööstuse põhjal otsekontakte osakonna töötajate tehnoloogiliselt arenenud ettevõtete Kuyavian-Pomorze vojevoodkond on aluseks praktiline haridus õpilastele. See võimaldab õpilastel luua väga hea teesid eriti mehhatroonika valdkonnas. Ülikool on juba sõlminud mitu partnerluslepingute sõlmimiseks suured ettevõtted Poola turul esindab valmistajaid, nagu Siemens ja teiste seas - GM süsteemi. Tihe koostöö nende ettevõtete on juba kaasa toonud väga huvitavaid projekte üliõpilane nagu 3D robot mudeli abil SolidEdge tarkvara. Lisaaspekti tihedas koostöös tööstussektori on võimalus jälgida mõju hariduse põhjal tööandjate "arvamused.

Informaatika Instituut ja Mehhatroonika on mitmeid rahvusvahelisi kokkuleppeid koostöö kohta. Tänu Erasmuse programmi õpilased ei ole mitte ainult võimalus õppida välismaal, vaid ka nad saavad teha oma internatuuri kolme kuu jooksul. Õppeaastal 2010/2011 arvutiteaduse osakonna õpilased tegid oma internatuuri Technische Universität Darmstadt Saksamaal.

Paljud uuringud on läbi viidud, mille hulgas kõige olulisemad osakonna töötajate on:

  • triboloogiaalane teadusuuringute,
  • uuringute kasutamise kohta tehisnärvivõrgud,
  • rakendusuuringute valdkonnas mobiilside rakenduste ja manussüsteemid,
  • uuringud metallide omadusi põhineb ultraheli kasutada kaasaegseid
  • analüüsi- ja digitaalne signaalitöötlus,
  • jõuelektroonika ja taastuvaid energiaallikaid.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

University of Economy is a non-state institution of higher education. Its foundation was preceded by a ten-year experience gained from providing post-secondary education aimed at qualifying staff for ... Loe edasi

University of Economy is a non-state institution of higher education. Its foundation was preceded by a ten-year experience gained from providing post-secondary education aimed at qualifying staff for free market economy. Näita vähem