Vali Kingstoni Fashion MA

See muidugi oma uut rada kududa, jätkuvalt areneda tervikliku ja põnev lähenemine moekunsti ja kaugemale. Säilitada meie pärandisse ja erialal naisterõivaid, meesteriided ja kudumid, loomulikult ühendab tööstuse standardite loominguline ja kaasaegne lähenemine moekunsti. Meie lai disaini kogukonna ja positsioneerimine progressiivne ja kõrgelt hinnatud disain institutsioon tähendab, et mood võib aktiivselt laenata ja jagada disainerite kommunikatsiooni disain, jätkusuutlik disain, toote ja ruumi.

Peamised omadused

 • Meie väljakujunenud tööstuse seoseid ning partnerlust, käsitöö ja oskuste mood on ülima tähtsusega ning arendatakse teerajaja projektide tööstuse praktikud meie meeskond.
 • Interdistsiplinaarne moodulid annab teile ainulaadse võimaluse laiendada oma praeguse disaini mõtlemine ja metoodika, katse ja muuta oma keskkonnas ning töötada dünaamiline meeskonda vahetada ning luua ideid.

Mida õpid?

Fashion MA on unikaalne ja innovatiivne muidugi, mis ühendab loova mõtlemise Design School põhilisi mooduleid, millel on väga tugev ja loominguline "moetööstus keskenduda.

Mood baasil moodulid kutsun teid üles mõtlema loovalt ja ka väljakutse teil rakendada oma ideid ja kontseptsioone sarja püksikud, millest mõned jõuavad otse tööstuse allikatest ja praktikud. Tulemuseks on mitteettekirjutaval ja peaksid lähtuma oma ambitsioonide ja lähenemine mood. Sa tuvastada disain narratiive inspireerida põhjalikke uuringuid kulmineerusid põnev, kaaluda ja edumeelsed disaini arengust. Sind oodatakse, et luua uusi vastuseid moekunsti. Pöördudes tänapäeva kultuur mood, siis haakuma oluline arengu valdkondades - sotsiaalse poliitika, majanduse, keskkonna, teaduse ja tehnoloogia tuleviku jaoks - luua selgem arusaam moe kontekstis. Pöördudes tänapäeva kultuur mood, siis suhelda oluliste valdkondade areng - sotsiaalne poliitika, majanduse, keskkonna, teaduse ja tehnoloogia tulevikku.

Põhilisi mooduleid, mis uurivad põhialuste disaini ja tuvastada tema roll praktikas pakuvad võimalust ühendada ja suhelda disainerid terve rida loomevaldkondade.

Kui valite spetsialiseeruda kududa, siis järgivad sama programmi nagu MA Fashion, kuid lõpetab eriprojektides olemasolevate moodulitega.

Hindamine

Design projekte, kirjalikud esildised, esitlusi ning suurprojekti.

Kursuse raames

Meie väljakujunenud tööstuse seoseid ning partnerlust, käsitöö ja oskuste mood on ülimalt Kingstoni ülikoolis ja arendatakse teerajaja projektide tööstuse praktikud meie Fashion MA meeskonna vahel.

Käigus siis osaleb ka interdistsiplinaarne moodulid loodud kogu Design School. See annab teile ainulaadse võimaluse laiendada oma praeguse disaini mõtlemine ja metoodika, katse ja muuta oma keskkonnas ning töötada dünaamiline meeskonda vahetada ning luua ideid.

Fashion MA Kursus koosneb kolmest etapist:

 • 1. etapp keskendub väljaselgitamise ja laiendades oma disaini allkirja seeria kriitiline projekteerimine. Sul on vaja vastata olulised tehnilised küsimused, et uurida oma tähelepanu oma Fashion MA uuringud. Te astuda interdistsiplinaarne tava ja kaasaegse disaini protsesside, aidates teil arendada olulisi projekteerimise tehnikaid.
 • Stage 2 programmi iseloomustab oma mood tava loova arendamise ja kujundamise liigendus. Sa tegeleda live tööstuse püksikud säilitada keskenduda. Selles etapis siis arendada oma disaini DNA jagades, kaasates ja vahetades tööstuse praktikud ja omandada oluline tagasiside vaidlustada oma praktika, mille käigus sa täita oma individuaalse Fashion MA metoodikat. Võimalused on olemas töötada suurte disainerite aidata ettevalmistamisel Londoni moeetendused kalender. Sul on ka selgitada ja partnerlust võimalikele sponsoritele, kaastöötajate ja tööstusharu partneritega oma suurprojekti.
 • 3. etapp programm võimaldab disainer määratleda, lahendada ja esitada oma disaini praktikas. Lõppfaasis käigus on veetis arendada ja määratleda oma töö loominguline järeldust. Fashion Scout esitlus ja näita meie iga-aastane showcase ajal London Fashion Week on avatud valitud disainerid, kes kohustuvad range valiku protsessi profiil oma töö korral. See Lõppjärku Fashion MA programm on oluline võimalus esitada oma töö homse moekunstnik, suhtleja, uurija või isegi craftsperson.

Kursuse struktuur

Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja. Need siin võib olla ka segu südamik ja vabatahtlik mooduleid.

Fashion MA muidugi on osa Design kooli kraadiõppe programmi. Struktuur - jagada õpilastega Side Design MA, Toote + Space MA ja säästva Design MA - võimaldab teil uurida oma individuaalne spetsialist huvide mood jooksul kompleksselt õpikeskkond, mis annab põhjaliku arusaamise väärtuse ja rolli interdistsiplinaarne meetodid ja tööviise. Mõjutab ja mõju mõtlemine teistelt seotud disaini teemadel ise spetsialist uuring on oluline aspekt identiteedi ja kogukonna interdistsiplinaarse praktikas Magistriõpe tasandil Design School.

See struktuur on loodud, et kiirendada ja arendada oma iseseisva õppimise, julgustades teil ehitada ja uurida seotud projekte piirkondades eriti isiklikud huvid. Üldistavad muidugi filosoofia, mis põhineb rõhku teadustöö, metoodika ja disaini mõtlemine, võimaldab individuaalselt ja isiklikult puudutab, mida tuleks uurida läbi keskendunud uuring mood.

Kaks ühist moodulid Design kooli Doktor Framework nii algab sümpoosioni, kus teravdatud välised kõlarid esitavad oma töö ja panuse arutelu teemal, mis on oluline kõigi kursuste raamistikus.

Vaata reklaam flaier värskeimatest "siin ja seal" sümpoosion (PDF) teemal interdistsiplinaarsus.

Vaata reklaam flaier värskeimatest "Loomine Futures" sümpoosion (PDF) teemal sepistatud tee loomemajanduse.

Stage 1

 • projekteerimine Research
 • Mood kontekst ma

Stage 2

 • Mood Context II
 • Creative Futures

Stage 3

 • Major Project

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 66 kursust Kingston University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,700 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi