MA / MPhil rahvusvahelised suhted

Üldine

Programmi kirjeldus

MA muidugi rahvusvaheliste suhete

Kestus: programm on täistööajaga jooksul 2 semestrit (12 kuud)

Riiki sisenemise nõuded: hea esimese astme. Kandidaadid oleks esitab valiku intervjuus.

Kursused

Kursusi käesoleva määral katta 12 kuu jooksul alates registreerimise kuupäevast. Õpilane on kohustatud võtma vähemalt neli kursused, millest igaüks kannab 3 krediiti iga kahe semestri. Õpilased pakutakse ka kahekümne nädala kursus uuringute metoodika. Osalise tööajaga õpilased võtavad muidugi üle 24 kuu pärast registreerimise kuupäeva.

Filosoofiamagistri käik RAHVUSVAHELISED SUHTED

M.Phil kraad rahvusvaheliste suhete nõuab kahe õppeaasta "uuring, mille käigus kandidaatide võtta vähemalt neli kursust. Osalise tööajaga üliõpilased, aga M.Phil programm kestab neli akadeemilist aastat või kuni kaheksa järjestikust semestrit. M.Phil kandidaadid on kohustatud võtma INTA 610; Teadustöö metodoloogia ja INTA 620; Applied Field meetodid, 5 põhilisi kursusi lisaks vähemalt kaks valikained esimesel poolaastal. Aasta teisel poolaastal, õpilased on kohustatud võtma nelja valikained, sealhulgas INTA 604 ja Public Policy Analysis politoloogia osakond.

Kolmas ja neljas semestrit on pühendatud väitekirja.

Lisaks M.Phil kandidaadid, on vaja õppida võõrkeelt (Oskuste muidugi) kui inglise keeles. Kandidaadid on ka julgustada osalema lecia kolmapäev seminarid.

  1. M.Phil (International Relations) on tavaliselt avatud magistrantidele, kes läbivad MA muidugi töö B + keskmine või parem. Sellised kandidaadid võivad sõita otse II osa M.Phil programm. Kuid nad peavad võtma täiendavaid kursusi valdkondades, kus nad osutuvad ebapiisavaks.
  2. Omanikud väga hea esimese astme Sugulane distsipliini võib lubada otse M.Phil pärast esitades valiku intervjuus.
  3. Omanikud magistrikraadi rahvusvaheliste suhete tunnustatud ülikoolis võib tunnistada, et teist osa M.Phil programm. Selline Kandidaatidelt võib nõuda võtta täiendavaid kursusi valdkondades, kus nad osutuvad ebapiisavaks.
  4. Programme neile pääsevad otse M.Phil ning tunnistas pärast kahte esimest semestrit MA pisut erineda.

Õppisin

Lõputöö on vaja M.Phil kraadi.

Lisaks kandidaadid peavad:

a) Läbida keele testi ("C" - 40% või parem) ühe võõrkeele (nt prantsuse, hispaania, saksa, vene, araabia, suahiili, portugali ja jaapani). Kui kandidaat on kvalifikatsioon ühes või mitmes keeles, et ta / ta oleks kohustatud läbima keeleoskuse testi veel keele ja

b) osaleda regulaarselt seminare kaasaegsete rahvusvaheliste suhete ja Aafrika poliitika, majanduse, kultuuri-, teadus-ja sotsiaalseid probleeme.

KAVA uuring:

Üheksa 3 tundi paberid üle kirjutada esimese kolme semestrit programmi ja Thesis, kuid mitte rohkem kui 40000 sõna, mis tuleb esitada mitte varem kui 18 kuud, kuid mitte hiljem kui 24 kuu jooksul alates selle registrisse kandmisest. Kandidaat võib tutvuda ka suuliselt aine tema / tema doktoritöö kui eksamineerijad nii otsustab.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

About UG The vision of the University of Ghana is to develop world-class human resources and capabilities to meet national development needs and global challenges through quality teaching, learning, r ... Loe edasi

About UG The vision of the University of Ghana is to develop world-class human resources and capabilities to meet national development needs and global challenges through quality teaching, learning, research and knowledge dissemination. Founded in 1948 as the University College of the Gold Coast, the institution was mandated to provide and promote University learning, education and research. It became the University College of Ghana on the attainment of Ghana’s independence in March 1957. However, by an Act of Parliament on 1st October 1961, the University College of Ghana attained sovereign university status with authority to award its own degrees. It is the oldest and largest of the six public universities in Ghana. Näita vähem