Ma muuseumi ja galerii tava

Üldine

Programmi kirjeldus

Muuseum ja galerii Praktika MA AVAILABILITY Täistööajaga 1 aasta osalise tööajaga 2 aastat ÜLEVAADE See MA on UCL Katar varustab õpilaste vajalikud teoreetilised ja praktilised oskused eeldada karjääri juhtiv muuseumitöötaja jooksul Katari laiema lahe piirkonnas või kaugemal .

Programm tutvustab teooriate ja tavade museoloogia, rõhutades nende tähtsust ning tekst lahe piirkonnas ja kaugemalgi. Peamised valdkonnad on muuseum uuringud tuleb õpetada hulka kogude haldamine, muuseum, galerii ja ala haldamise, näitus arengu, kaasaegse kunsti arutelud, visuaalne uuringud, haridus ja areneva digitaalse tehnoloogia. Õpilased arendavad kriitilist mõtlemist ja põhioskusi, nagu dokumendid ja tõlgendamine.

Õpilased on ka võimalus teostada paigutamine muuseum, galerii või kultuuripärandi organisatsiooni Katar, piirkonna või rahvusvaheliselt. Kus nad saavad ainulaadse ülevaate arengumaade kohalike ja rahvusvaheliste muuseumi sektoris.

Kursuse ülesehitus See MA on koguväärtusega 180 krediiti. Õpilased võtavad viie kohustuslikud moodulid (kokku 90 ainepunkti), kaks vabatahtlik mooduleid (kokku 30 ainepunkti) ja väitekirja (60 ainepunkti).

Kohustuslikud moodulid Näituseprojekt põhimõtted muuseum ja galerii Praktika Muuseumid ja -tavad Interdistsiplinaarne meetodid Heritage teadustöö väitekirja Valikmoodulid vastavalt võimalustele ja nõudluse valikud võivad sisaldada: Materjalide vs Kultuur Digital muuseum arutelud Contemporary Art Curation Kollektsioonid Care and Management Ennetav kaitse ühenduse Arheoloogia muuseum Theory and Practice: identiteete, poliitika ja võim paigutamine I (üks kuu) paigutamine II (kaks kuud) The Book ja ühiskond doktoritöö Kõik üliõpilased kohustuvad sõltumatud uurimisprojekt, mis kulmineerub väitekirja 12.000 sõnu.

Sisenemise nõuded sissepääs seda MA kandidaadid peavad olema bakalaureusekraad koos ülemise teise klassi Autasud (UK) süsteemiga, GPA 3,3 kohta 4,0 skaalal (USA süsteem) või muu kvalifikatsiooni samaväärne standard.

Kandidaadid, kelle emakeel ei ole inglise keel on tavaliselt vaja istuda inglise keele eksami. Aktsepteeritav kvalifikatsioon lubamist see programm hõlmab IELTS (7,0 võrra).

Puuduvad teema eeldused kanne, aga kandidaadid on oodata, et näidata tugevat motivatsiooni teema, millega nad on taotlenud kaudu isiklikku teadet osa taotlusvorm. Kandidaadid peavad olema kirge ja uudishimu muuseumid või galeriid ja kultuuripärandi üldiselt. Samuti peaksid nad suutma tõendada, põhjalikud teadmised, mis muidugi tähendab.

Töökogemus, näiteks muuseumi või kultuuripärandi valdkonna, võetakse arvesse ka.

Täistööajaga või osakoormusega õppes See MA saab uurida täistööajaga üheaastase programmi või osalise tööajaga üle kahe aasta jooksul. Osalise tööajaga variant sobib eriti olemasolevate spetsialistid, kes kavatsevad säilitada tööhõive samas jätkates õpinguid.

Osalise tööajaga kandidaate võtta kolme kohustuslikud moodulid ja üks vabatahtlik mooduli Year One, ja kolm kohustuslikku mooduleid ja üks kohustuslik moodul teisel aastal. Väitekiri on esitatud lõpul Aasta Kaks.

MIKS VALIDA UCL Katar?

Muuseumid õitseb Katar ja selle ümbruses ning see programm pakub tasakaalustamata võimaluse suhelda juhtivaid kohalikke muuseume ja pärandi spetsialistid.

UCL Katar asub aadressil Haridus City, Doha, kõrvuti mitmete maailma mainekama institutsioonidega. Rahvusvahelised õpilased kasu ainulaadne kultuuriline kogemus õpib Katar, kus erinevaid kultuurilise ja professionaalse taustaga tagab ainulaadse perspektiivi tuuakse klassiruumis arutelusid.

Programm sobib üliõpilastele tõeline huvi ja uudishimu muuseumide ja kultuuripärandi araabia ja islami maailmas.

STIPENDIUMID Vahemikus täis stipendiumid on saadaval võitjatest. Kõik pakutakse omanikud on õigus taotleda rahastamist ja saadetakse stipendiumi taotluse vorm ja täpsemad juhised ajal vastuvõtukomisjon protsessi.

Taotleda internetis Taotlusi saab esitada elektrooniliselt siin http://www.ucl.ac.uk/qatar/study/degree-programmes/apply-now

Viimati uuendatud märts 2016

Teave kooli kohta

UCL Qatar represents a unique three-way partnership between UCL, Qatar Foundation and Qatar Museums Authority, positioning Qatar as the centre of excellence in museum practice in the region and furthe ... Loe edasi

UCL Qatar represents a unique three-way partnership between UCL, Qatar Foundation and Qatar Museums Authority, positioning Qatar as the centre of excellence in museum practice in the region and furthering the understanding of Arab and Islamic archaeology. Näita vähem