Ma Muusika Tootmine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Ehitage oma praktiline ja teoreetiline kogemus muusikatehnoloogia loomingulistel ja uuenduslikel rakendustel stuudiokeskkonnas. See kursus annab teile oskused edaspidiseks ambitsioonide saavutamiseks ja annab teile kindlustunde, et töötada suurte rekorditellimuste ja salvestusmuusikute jaoks erinevate žanrite seas.

Töötate koos kogenud tööstuse spetsialistidega, uurides tehniliste ja loominguliste aspektide salvestamiseks, korraldamiseks, segamiseks ja haldamiseks, et töötada välja laia valikut ärilisi ja mitteärilisi muusikakursusi.

Teil on juurdepääs kvaliteetsete professionaalsete muusikateaduste komplektile, mille on heaks kiitnud Music Producers Guildi akrediteerimisasutus JAMES ja Professional Recording Services Association.

Lisaks kogenud ja kogenud õpimeeskonnale saate õppida ka muusika-, filmi- ja telesaadete külalisesinejate hulgast. Meil on fantastilised lingid kohalike ja riiklike muusika-, kunsti- ja festivaliorganisatsioonidega, mis pakuvad erinevaid võimalusi oma teadmiste ja praktiliste oskuste kontrollimiseks.

Kursuse eelised

Õppige regulaarselt külastades kõnelejaid muusika- ja filmitööstustest ning kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud õpetajate meeskonda. Meil on fantastilised lingid kohalike ja riiklike muusika-, kunsti- ja festivaliorganisatsioonidega, mis aitavad teil kursusest kõige paremini ära kasutada.

Artist elukoha programmis

Programm "Kunst elamurajoonis" annab õpilastele võimaluse töötada koos professionaalsete kunstnikega ja annab neile maitse, mis on see, kuidas töötada professionaalse muusikaprojektiga. Siiani oleme tervitanud kunstnikke Chris TT, Ian Prowse, I Monster, Tom Williams ja Utah Saints.

Riiki sisenemise nõuded

Nõuded: Taotlejatel peab olema muusika-, muusika- või audiotehnoloogia sugulaspetsialistidelt vähemalt teise klassi tunnustusklass, vähemalt teise klassi tunnustustase mitte-sugulase aine puhul, mida toetab taotletava aine sobivus , või neil on samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Teie kursus avab karjäärivõimalused muusika tootmises, interaktiivses meedias, televisioonis, raadios, teaduses ja hariduses. Samuti integreerub see hästi digitaalsete animatsioonide ja videote, mängude ja laiemate muusika- ja helitööstustega, tagades, et teil on head võimalused nende konkurentsivõimeliste valdkondade saavutamiseks.

  • Muusikapartii
  • Muusikatehnoloog
  • Esineja

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Loominguline muusika tootmine

Arendage praktilist arusaamist stuudiokliima loomingulistest võimalustest, kui loote oma muusikaprogrammi.

Studio Tootmisoskused

Saada tasakaalustatud ja kriitiline ülevaade loomemajanduse olukorrast. Te uurite praeguseid loomingulisi ja tehnoloogilisi piiranguid ning osalete tulevaste muutuste ja arengute prognoosimisel.

Muusika tööstused kontekstis

Töötage mitmesuguseid teoreetilisi väljavaateid, tuginedes tänapäevasele teadustööle muusikatehnoloogia ökoloogiast ja sellest, kuidas erinevad sidusrühmad kogu muusikasektoris töötavad koos.

Läbirääkimistega oskuste arendamine

Koostöös oma juhendajatega, uurides ja rakendades praegust teooriat ja praktikat koos õppeplaaniga, mis vastab teie enda eesmärkidele ja eesmärkidele.

Audiovisuaalne tava

Teaduspraktika

Suurendage oma teadlikkust meetoditest ja oskustest, mis on vajalikud muusikatööstuse ideede ja praktika uurimiseks.

Lõplik üksikprojekt

Lõppprojekt annab teile võimaluse osaleda uurimistöös ja arenenud praktikas oma valitud valdkonnas.

Valikute moodulid

Orkestratsioon, paigutus

Uurige tänapäevaseid lähenemisviise liikuva pildi muusikale orienteerumiseks ja paigutamiseks ning looge hinded ja MIDI realiseerimine professionaalsele standardile.

Heli, muusika

Hinnake helide, muusika ja pildi suhteid ning kujundage ja looge kutse-standardile audiovisuaalse meedia näiteid.

Elektroakustiline muusika

Uurige elektroakustilises kompositsioonis kasutatavaid meetodeid ja meetodeid ning kasutage originaalkompositsiooni loomiseks neid tehnikaid ja meetodeid.

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 6500 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Muusikakeskused

Kirjutage, segage, produtseerige ja salvestage oma muusikat meie state-of-the-art stuudiod. Te järgite BRIT-i auhinnatud muusikute Piers Aggetti ja Kesi Drydeni, Rudimentali, kes mõlemad õppisid ülikoolis.

Headingley ülikool

Meie ajalooline Headingley Campus asub 100 aakri pargis, kust saate hõlpsalt ligi Leedsi kesklinna.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud veebr 2018

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem