MA Heritage Education

See on tipptasemel pärandi haridus ja annab teile võimaluse osaleda loomingulisi projekte, keskendatud juhtumiuuringud ja rakendusuuringuid. Sa kaalub pärand hariduse ja õppimise oma erinevates vormides ja laia valikut kohalike, riiklike ja rahvusvaheliste kontekstide. See kursus Soovitame töötada erinevates kohtades ja lisaks spetsialistide ja aitab teil arendada teadmisi, oskusi ja võrgustikke, mis aitavad teil oma tulevast karjääri.

Muidugi on teinud paindlikult läbi ülikooli baasil ja on-line õpetamise ja õppimise. See on mõeldud neile juba töötavad selles sektoris, samuti need, kes soovivad siseneda see. Uuringud toetavad meeskond spetsialist juhendajad, ja hästi arenenud ja varustatud virtuaalne õpikeskkond. Sa võidavad muid rajatisi ja ressursse, nagu kaasamine University College juhtimisel Sandford auhinna Heritage Education.

See kursus pakub auhinnad aspirantuur, aspirantuur või täieliku magistrikraadi Heritage Education.


Mis siis uurib

Oma esimesel aastal siis uurib tänapäeva küsimuste Heritage Education, Heritage õppe Visitor kogemuste ja uuringute oskusi. Need õppimise ajal osaajaga võtab ka Kaasaegse küsimusi moodul, millele järgneb kas Heritage Education või külastaja kogemusest.

Ajal oma teise aasta, siis toota väitekirja. Doktoritöö sisaldab viimases moodulis programm neile lõpetamist magistrikraadi. Õpilased õpivad osakoormusega liikuda peale kas Heritage Learning või Visitor Experience, pluss teadusuuringute oskuste moodul.

Kui õpite osalise tööajaga üliõpilased siis tavaliselt lõpule magistrikraadi oma kolmandal aastal, mis tegelevad dissertatsiooni moodul. See on kulminatsiooniks õpinguid ja võimaluse uurida oma huve pärandi hariduse valdkonnas.


Riiki sisenemise nõuded

Peate saanud või prognoosida saada, tavaliselt bakalaureuse kiitusega kraadi vähemalt väiksem teise klassi kiitusega (või samaväärne).

Lisaks peavad kõik õpilased peavad maksma £ 44 Tõhustatud avalikustamine karistusregistrist Bureau. Edukas Tõhustatud avalikustamine on vajalik enne algust muidugi.

BG on pühendunud juurdepääsu ja osaluse laiendamine ja me järgima ranget poliitikat mittediskrimineerimise.


Hindamine

Me kasutame mitmesuguseid erinevaid hindamise vältel, sealhulgas esseed, mõjuaruanded, ressursside pakki, teadusuuringute portfelli ja väitekirja. Me toetame teid selles töös segu ülikooli baasil ja at-kaugõpet, loengud, külastused ja seminarid, samuti arutelu ja suhtlemist läbi virtuaalse õpikeskkonna.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust Bishop Grosseteste Universityis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
aug 2020
Duration
2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date