Loe ametlikku kirjeldust

MA Refugee Protection ja sunniviisilise migratsiooni Uuringud läbi kaugõppe (DL) (pagulaste seadus Initiative)

Rakenda nüüd esimest kaugõppe MA Refugee Protection ja sunniviisilise migratsiooni Studies. Kui sul on juba tööle või vabatahtlikuna tegutsevad organisatsioonid selles valdkonnas või tahaks liikuda valdkonnas, see Magistriõpe annab teile:

  • prestii kvalifikatsioon avada uksed oma karjääri
  • vahendeid tööd valdkonnas ning võtma kihutustöö ja propageerimine töö
  • arusaam põhiküsimuste ja arutelude ja võti õigusmõistete.

Kasu toetab e-õppe

Nagu te õppida, mida e-õppe mahub õpinguid ümber oma muid kohustusi. Sul on ka võimalus jagada oma mõtteid teistega, kes õpivad selle programmi ja saada õppemaksu juhtivad eksperdid kogu maailmast.

Arenenud akadeemikuid

MA Põgenike kaitse ja Forced Migration Studies töötati Pagulaste seaduse algatus, University of London uurimiskeskus. Juhtiv õppejõudude ja juhendajate tõmbab oma laia praktilisi teadmisi pakkuda seda programmi.

MA on kaks tarbimine aastas taotlemise tähtaegade tuleval aastal 1. veebruaril 2016 ja edasi 1. september 2016.

Gain maineka MA Põgenike kaitse ja Forced Migration Studies kaugõppe teel

MA Refugee Protection ja sunniviisilise migratsiooni Uuringud pakub range teoreetiline ja praktiline arusaam valdkonna rahvusvahelise põgenike õiguse ja sunniviisiline ränne. See on ainulaadne, kuna ainuke programm omalaadne pakutakse kaugõppe teel.

MA määral aitavad teil omandada kindlat õiguslikku, praktiline ja teoreetiline arusaam pagulaste kaitse ja sunniviisiline ränne, arendada oskusi läbi valik Valikmoodulid. Sa lihvida oma enesekindlust suhtlemisel - kriitikutena - seadus, poliitika ja praktika valdkonnas, ning on ka teada, kuidas koguda, korraldada ja kasutada tõendeid, mis moodustavad tasakaalustatud otsuseid ja poliitiliste soovituste väljatöötamiseks.

Karjääri edendamise

See MA võimaldab teil ühendada oma õpinguid oma käimasoleva professionaalse ja kodumaiste kohustusi. See programm on mõeldud neile, kes soovivad jätkata karjääri valikut kutsevaldkondi pagulane, inimõiguste ja humanitaarvaldkonnas. Potentsiaalsed tööandjad sisaldavad rahvusvaheliste organisatsioonidega, näiteks ÜRO Pagulaste Ülemkomissari (UNHCR), Rahvusvaheline Punase Risti (ICRC) ning Rahvusvaheline kohta Migratsiooniorganisatsioon (IOM), valitsusasutused ja valitsusvälised organisatsioonid.

Teie ajakulu

Core ja Valikmoodulid sõidetud kaks õppesessiooni (16 nädalat) kogu aasta, kuid dissertatsiooni moodul (30 nädalat) on jagatud nelja õppesessiooni. Sa registreeruma üks põhilisi moodul või kaks Valikmoodulid per istungil uuring ning tuleb eeldada, et pühendada 15-20 nominaalne tundi nädalas oma õpinguid nende perioodide jooksul.

Programmi kirjeldus

Õpid: 6 moodulit (kaks tuuma, neli valikainete) ja väitekirja

Õppeaeg: 2-5 aastat

Cost (2014-15): £ 7350

Kokkuvõte olulisemad kuupäevad

Kandideerimise tähtaeg: 1. veebruar 2016; 1. september 2016

Registreerimise tähtaeg: 1. märts 2016; 1. oktoober 2016

Kursus algab: Märtsi keskel 2016. keskel oktoober 2016

Eksamid toimuvad: Juuli 2016 kuni veebruar 2017. Veebruar 2017 ja juuli 2017

Akadeemilisi nõudeid

Bakalaureuse kraadi (nt bakalaureus), mis peetakse vähemalt võrreldav UK ülemise teise klassi kiitusega diplom, et sotsiaalteadus seotud teema, alates asutuse vastuvõetav University.

Kui te ei vasta sissepääsu nõuded, võite siiski taotleda. Iga taotlus vaadatakse läbi individuaalselt, mille programmi direktor.

Töökogemus

Ei ole minimaalse töökogemuse nõue sisenemise selle programmi.

Keel nõuded

For auhindu FHEQ tase 7, õpilased peavad rahuldavad tõendid näitavad, et nad on läbinud eelmisel kolmel aastal test inglise keele oskust järgmisel miinimumtase:

  • IELTS üldine hinne on vähemalt 7,0.

Testid inglise keele oskuse teiste pakkujate loetakse individuaalselt.

Kui taotleja ei vasta ettenähtud inglise keele oskuse nõuded, kuid on veendunud, et nad ei suuda tõendada nõutava keeleoskuse vastuvõtu ülikooli võib omal äranägemisel, et taotlus.

Märkus: Mõned programmid vajavad suuremat oskuse inglise keeles; need nõuded kajastuvad vastava programmi määrustes.

Arvuti nõuded

Kõik õpilased peavad olema regulaarne juurdepääs arvuti ja internet. See võib olla tutvumise Student portaalis allalaadimiseks õppematerjalid on virtuaalses õpikeskkonnas või juurdepääsu vahendeid Online Library. Teil on vaja ka sobiva riistvara võimsus arvutisse dokumentide säilitamise samuti baastarkvara nagu PDF-lugeja.

Soovitame kasutada uusimat versiooni Internet Explorer, Firefoxia või Chrome ning ekraani resolutsioon on 1024 x 768 või suurem. JavaScript ja küpsised on juurdepääs eelkõige online-teenused nagu Student portaal.

Mõned programmid on kursusi või mooduleid, mis kasutavad täiendavat tarkvara. Kui see on nii, on ära toodud vastava kursuse kirjelduse.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 2 kursust University of London, School of Advanced Studyis »

See kursus on Online
Start Date
Okt. 2019
Märts 2020
Duration
2 - 5 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Okt. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Märts 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Okt. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Märts 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date