Ma personalijuhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

MA inimressurssides

Senior inimressursi spetsialistid on märkimisväärne roll saavutamise tagamine organisatsiooniliste eesmärkide töötavad kõrvuti teiste ettevõtete juhid. Nad peavad olema lai äri keskendub koos põhjaliku personalijuhtimise teadmised võimaldavad neil mõelda ja tegutseda strateegiliselt.

Teave selle kursuse

Edukad kursuse lõpetamisel viib Chartered liikmelisus Chartered Institute of Personnel ja Arengupank (CIPD) ja assotsieerunud liikmeteks Vahendajad Institute of Ireland (MII). Osalise tööajaga versioon sellest muidugi aktsiate ühine esimesel aastal koos Aspirantuur Kunst personalitöötajad, kus erinevaid mooduleid HR tegeldakse.

Pärast lõpetamist esimese kolme semestrit on võimalus aastal 2 semester 1, uurida põhjalikult teadus küsimus, mis on seotud teie või teie organisatsiooni näol nurgakiviks väitekirja. Semester 1 aasta 2 hõlmab käimist uurimismeetodid töötoad. Juhendaja on määratud, et toetada iga õpilase oma uurimistöö ja tootmine oma väitekirja.

Kes on kursuse?

See kursus on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad enne oma karjääri eeldada seisukohti juhtkonna tasandil, keskendudes eelkõige personalijuhtimist.

Auhinna ja Arengupartei

Master of Arts in Human Resource Management on välja andnud QQI tasemel 9 National Framework of Qualifications. Lõpetajad töökogemus on õigus taotleda Chartered liikmelisus Chartered Institute of Personnel ja Arengupank (CIPD) pärast edukat lõpetamist esimese 3 semestrit. Liikmemaks tuleb tasuda otse CIPD.

See auhind võimaldab ülekande tase 9 teadustöö kraadi ja mõnel juhul jätk õpetas ka doktoriõppe tasemel 10 NFQ.

Üliõpilased, kes edukalt lõpule esimesed 3 semestrit muidugi võib valida väljumiseks muidugi sel ajal koos sõlmimise aspirantuur Kunst personalitöötajad.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad on kohustatud hoidma vähemalt 2,2 autasustatakse diplomi kas Sugulane või mitte suguluses ala tasemel 8 National Framework of Qualifications. Kolledžis tegutseb tunnustamine varasema kogemusliku õppe (RPEL) skeem tähendab mitte-lõpetanutele, kellel on ulatuslikud töökogemust ja teiste enne kvalifikatsiooni võib kaaluda ka muidugi.

KESTUS

See kursus kestab 1 kalendriaasta 2 õpetas poolaastat ja viimane semester, mis eeldab lõpetamist väitekirja.

Viimati uuendatud aug 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business ... Loe edasi

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business centre and across our national campus network. At NCI we have developed innovative teaching and learning technologies that are designed to support students who embark on education at all stages in their... Näita vähem