Ma / PgDip rahvusvahelise turismi juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Turism on praegu number üks tööstuse maailmamajanduses. See MA, mis asub uimastamise Greenwich maailmapärandi nimistusse on välja töötatud, et rahuldada kasvavat nõudlust pädev ja leidlikud juhid kiiresti laieneva turismitööstuses.

Organisatsioonid, et arendada turismi rajatised, samuti need, mis pakuvad olulisi teenuseid nagu transport ja pühade ajal, on sätestatud, et laiendada tulevikus. Kasvab nõudlus spetsialistide strateegilist perspektiivi turismi, kes aitab arendada konkurentsivõimeline turismisektoris, mis on jätkusuutlik.

Samas, kui inimesed, kes selles piirkonnas vajavad usaldusväärset madalikule üldiselt äri põhimõtted on olemas ka konkreetsed turismi valdkondades, mis nõuavad rohkem pühendunud komplekt oskusi ja teadmisi. See programm annab kindla aluse ettevõtluse ja juhtimise põhimõtted ning töötada konkreetsed spetsialist turism teadmisi ja oskusi, mis on olulised edukat karjääri turismi juhtimise täna. Programm sisaldab valikulist paigutust koos turismi äri või turism organisatsioon, mis annab õpilastele võimaluse saada töökogemust erinevaid aspekte turismi juhtimine, mis on üha enam muutumas oluliseks nõudeks turism tööturul. MA töötajad meeskond koosneb kõrge kvalifikatsiooniga õppejõudude, teadlaste ja praktikute turismi valdkonnas.

See programm on esitatud kahe sissepääsud kas septembris või jaanuaris.

Oleme uhked, et öelda meie Hospitality, vaba aeg, Vaba aeg ja turism programmid järjestatud 2. Londonis Complete Ülikooli Guide 2016.

Programmi eesmärgid on järgmised:

Selleks, et mõista laialdane poliitiline, majanduslik ja sotsiaalne raamistik, mille raames rahvusvaheline turismi juhtimine toimub Hinnata tööriistu ja tehnikaid, mida kasutatakse arendamise ja haldamise külastajate ja turismi erinevaid sihtkohti Arendada äri oskusi, et luua ja hallata turismiettevõtete Anda analüütilised ja praktilised oskused turism turundus Arutada turismi rolli agent kultuurilise muutuse ja mõistmine Et arendada strateegilist perspektiivi ja juhtimise oskusi turismitööstuses.

Kursuse sisu

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused.

Doktoritöö (45 ainepunkti) Visitor ja sihtkohad Management (15 ainepunkti) Kultuuriturismi Management (15 ainepunkti) Rahvusvahelise Turismi poliitika, planeerimise ja arengu (30 ainepunkti) Strateegiline turundus ja juhtimine Turism (30 ainepunkti) Turism stipendiumi ja praktika (15 AP) Turism ettevõtluse ja innovatsiooni aasta (15 ainepunkti) Inglise ärikeel akadeemilistel eesmärkidel - 4. tase Uurimismeetodid (15 ainepunkti)

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema: Hea kvaliteediga asjakohased kraadi tunnustatud ülikoolis või kõrgkoolis või magistrikraadiga sobiv ala ja / või isikliku / töökogemust.

  • Kui esimese astme on soovitav, programmi eesmärk on ka nii kutse- magistri kraadi, nii küps õpilastele vajalikke kogemusi on julgustada kohaldama.

  • Üliõpilased, kes ei ole inglise keelt esimese keelena peaks olema vähemalt IELTS skoor 6,0 (minimaalselt 5,5 kõigis oskus) või selle ekvivalent Secure inglise keele testi. Teise õpilased koos üldine IELTS 5 või 5,5 saab õppida meie Pre istungitevaheline inglise programm enne kraadiõppes.
Viimati uuendatud apr 2016

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem