MA / PgDip in Applied Linguistics

1 aasta (täistööajaga) / 2 aastat (osalise tööajaga) / n / a (Distance / e-õpe)

Kursuse eesmärk

Pakkumised teadmisi ja kogemusi, et minna peale oma roll mis tahes elukutse nõuab spetsialiseeritud keelt teadlikkust, sealhulgas keeleõpet.

Eripära

Keskus Keele-ja suhtlusoskuse Research on rahvusvaheline maine valdkonnas liider sotsiolingvistika, diskursuse analüüs, mitmeliigilise side, süsteemne funktsionaalse keeleteaduse, kriminalistika lingvistika ja stereotüüpne keeles.

Kursuse kirjeldus

MA / Diploma in Applied Linguistics on täistööajaga programmi mooduleid õpetanud üle kaks semestrit (viib PG Diploma või Stage 1 MA), millele järgneb juhendatava väitekirja vahemikus 14000 ja 20000 sõna maist septembrini (etapi 2 MA). Hinnang õpetas osa on kursuste ainult. Osalise tööajaga modulaarne programm hõlmab järgmisi sama moodulid üle kahe aasta ja neli kuud.

Kursuse ülesehitus

Modulaarne programm hõlmab kolme suurde valdkonda Uuring: teadustöö metoodika; keele kirjeldus ja võrdlus; ja spetsialiseeritud teemasid keel ja ühiskondlikus elus, võõrkeele õpetamise ja mitmeliigilise. Õpilased võivad valida valikut võimalusi, nagu kirjeldatud allpool, pärast konsulteerimist juhendajaid. Teatud juhtudel võidakse õpilasi võtma konkreetse mooduli, arvestades nende eelmise akadeemilise taustaga ja kogemusi ning arvestades nende tulevast karjääri.

On kolm kohustuslikku mooduleid MA / Diploma programmid (teadusuuringute sihtasutused, keel kirjeldus ja fonoloogia) ja õpilaste valige kolme mooduleid bassein, mis on praegu loetletud allpool:

 • Diskursus ja sotsiaalse suhtluse
 • Kohtuekspertiisi Linguistics
 • Jooksvaid küsimusi sotsiolingvistika
 • Lexis
 • Kvalitatiivsed uurimismeetodid
 • Mitmeliigiline
 • Kvantitatiivsed uurimismeetodid
 • Teine keel ja pedagoogika
 • Keel, Stiil ja ideoloogia
 • Tekst ja sotsiaalses kontekstis

Omandatud oskused

Analüütiline ja oskusi, keeleoskust, kirjalikult ja esinemisoskus

Karjäärivõimalused

Kraadiõppesse School on värav paljud karjääri jooksul ja väljaspool ülikooli. Paljud välismaal magistrandi tagasi lectureships palju suurema karjäärivõimalusi. Näide tööandjate UK hulka Cardiff University, HMRC, Mencap, Luule Wales Magazine, Teach First ja Walesi valitsus, töökohti, mis sisaldavad Crime Intelligence Analyst, Creative Writing lektor, raamatukoguhoidja, Poet, värbamine konsultant, õpetaja ja kirjanik.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või ülemise teise klassi Suurbritannias Autasud kraadi või samaväärne.

Sobib lõpetajate keelega seotud aladel või asjaomaste keelega seotud kogemusi, sealhulgas keeleõpet.

Taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise eeldatakse tavaliselt on vähemalt IELTS skoor 7,0 üldiselt.

Märkus: Rahvusvahelised õpilased tegelevad osalise tööajaga õppeprogrammide ei ole abikõlblikud Tier 4 (General Student) viisad ja neil peab olema alternatiivsed elamisluba Ühendkuningriigis, kui nad soovivad õppida ülikoolis isiklikult.

Cardiff University Magistriõpe Excellence kava

See kursus on lisatud Magistriõpe Excellence stipendium 2015 (rada PhD) kava. Kui sa vaatad taotlevad magistrikraadi kavatsusega asus õppima PhD tasemel, siis on õigus taotleda selle stipendiumi. Taotlus pärib kaaluda oma uurimisvaldkonnas ja tulevaste rahastamisallikate kohta. On teada, siiski, et käesolevat avaldust ei ole kohustust teha täiendavaid uuringuid, või võtta ette täiendavaid uuringuid Cardiffi ülikooli. Samuti tegemisel auhinna, Cardiff University pole toime teha pakkumist edasiseks uurimiseks või veelgi auhinna.

Õppemaks:

 • Ühendkuningriigi ja ELi Full Time tasud (tasulised igal aastal ning need öeldud on mõeldud 2015/16 ei ole märgitud teisiti allpool). £ 5,850.00
 • Ühendkuningriigi ja ELi Part Time tasud (tasulised igal aastal ning need öeldud on mõeldud 2015/16 ei ole märgitud teisiti allpool). £ 2,925.00
 • International Full Time tasud (tasulised igal aastal ning need öeldud on mõeldud 2015/16 ei ole märgitud teisiti allpool). £ 14,000.00
 • International Part Time tasud (tasulised aastas ja need on märgitud on mõeldud 2015/16 ei ole märgitud teisiti allpool). £ 7,000.00

Järgmine tarbimist

Iga aasta septembri

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 22 kursust Cardiff Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,850 GBP
Ühendkuningriigi ja ELi Full Time tasud, Ühendkuningriigi ja ELi Part Time tasud £ 2,925.00, International Full Time Tasud: € 14,000.00, International Part Time tasud £ 7,000.00
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date