Vali Kingstoni Political Economy MA

See MA esile küsimusi tegeliku nõudluse, sotsiaalsed konfliktid ja rahanduslik ebastabiilsus kui moodsate kapitalismi. See hõlmab neoklassitsismi, post-Keynesi ja marksistlik teooriad ja kohaldab neid tänapäeva küsimusi kasinuspoliitika, neoliberalism, finantstegevuseks ja globaliseerumine. Kursuse eesmärk on anda täpset ja erialaseid teadmisi menetlusi, mida kasutatakse, et analüüsida jooksvaid küsimusi poliitökonoomia.

Peamised omadused

  • See kursus annab suurepärase ettevalmistamise erinevaid töövõimalusi valitsusasutustes, mõttekojad, uurimisinstituutide või rahvusvaheliste asutuste, nagu Rahvusvaheline Tööorganisatsioon.
  • Loengud on täiendatud seminare, andes võimaluse regulaarse tagasiside ja arutelu.
  • Tartu Ülikooli majandusteaduskonna osakonna aktiivselt tegelenud teadusuuringute ja avaldamine rahalist teemasid, ja siis kasu regulaarne personali seminarid ja töötoad.

Mida õpid?

Te omandada range ja laiapõhjalist arusaam distsipliin poliitökonoomia, samuti võimet teostada teadusuuringuid selles valdkonnas. Loomulikult annab põhjaliku ülevaate makroökonoomika teoreetilisest ja poliitika seisukohalt ja kapitalismi selle tekkimist tänapäeva globaliseerumise, samuti paralleelsed arengud poliitökonoomia.

Sa uurib tänapäeva konkureerivate poliitökonoomia paradigmad ja jätkata arenenud analüüsi üleilmastumine ja finantstegevuseks kaasaegse kapitalismi, kasutades seda arutelu aluseks majanduspoliitikat. Teie väitekiri keskendub rakendatud majanduspoliitika teemat - siis töötab individuaalselt töötaja valida teema oma väitekirja, teadusuuringute seda teemat ja kirjutada üles oma järeldused.

Hindamine

Hindamisel võetakse erinevates vormides, sealhulgas klassi katsed, esseesid, eksamite, sorteeritud harjutused, praktilised kursuste, esitlused, take-home testid, väitekiri, kirjanduse ülevaade ja majanduslikke aruandeid.

Kursuse struktuur

Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja.

Core moodulid

  • Economics doktoritöö
  • Finantstegevuseks, Globaliseerumine ja majanduspoliitika
  • Makromajanduslik Theory and Policy
  • Political Economy: efektiivne nõudlus, ekspluateerimise ja kriis

Vabatahtlik moodulid

  • Economic Change ja ideed
  • Majanduspoliitika Modelleerimine

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 66 kursust Kingston University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,600 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi