Ma Programmi Rahu Ja Konfliktide Haldamise

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Sotsiaalteaduskond on rõõmus, et pakkuda ranget üheaastast rahvusvahelist magistriprogrammi rahu ja konfliktide juhtimisel . Nii rahvusvahelisi kui ka piirkondlikke läätse vaadeldes uuritakse konfliktide juhtimise valdkonda mitmetes aspektides, pöörates erilist tähelepanu laiemale Lähis-Ida konfliktile, samas uuritakse teiste globaalsete konfliktide konfliktide juhtimise kontseptuaalseid, praktilisi ja võrdlevaid elemente.

Sügavalt jagunenud ühiskonnana ja riigis, mis on pikemas konfliktis piirkonna teiste riikidega, on Iisrael ainulaadne keskkond programmile, mille eesmärk on võimaldada õpilastel mõista, kuidas konfliktid rohujuuretasandil arenevad ja liikuda üles valitsuse hallide kaudu rahvusvahelisele üldsusele. Iisrael pakub suurepäraseid õpivõimalusi, mis võimaldavad õpilastel näha, kuidas konfliktide juhtimine ja kooseksisteerimine, vastastikune mõistmine ja rahuprotsessid tegelikult arenevad ja juurduvad ning mis on reaalajas toimiv laboratoorium arenenud rahvusvaheliste ja Iisraeli õpilaste jaoks, pakkuda kohtumisi pidevate konfliktidega, samuti edukaid ja ebaõnnestunud jõupingutusi rahu saavutamiseks.

Mida sa õpid

Interdistsiplinaarne õppeprogramm hõlmab poliitikateaduste, rahvusvaheliste suhete, psühholoogia, sotsioloogia, kommunikatsiooni, ajaloo ja piirkondlike uuringute kursusi. Õppetöö käigus on arvukad väljasõidud Iisraelis, et saada lähedased teadmised kohaliku konflikti teatud aspektidest. Samuti on valitsusvälistes organisatsioonides praktiline osa rahu tagamise ja konfliktide juhtimise aspektidest; otsustamisprotsesside, läbirääkimiste ja konfliktide juhtimise läbimõeldud simulatsioonid; ja külaliste loenguid, mida annavad aktivistid, praktikud, poliitikud, diplomaadid, akadeemikud ja endised sõjaväelased.

Kolme semestri jooksul uurime konfliktide allikaid, liike ja tasemeid, kus õpilased saavad tutvuda nende arengu jälgimise vahenditega. Õppekava keskendub konfliktide juhtimise kursustele ja pakub õpilastele praktilisi vahendeid rahuprotsesside edendamiseks. Siia kuuluvad ka uurimismeetodid ja valdkonna praktika.

Iseloomustused

Alex Gorman, USA - rahu ja konfliktide juhtimine- 2017-2018

"Minu kraad aitab mind oma tulevikuplaanides, sest see on väga interdistsiplinaarne. See aitab mul saada täpselt sinna, kuhu tahan minna, see aitab mind ja proovib mind olla akadeemilises maailmas paremaks professionaaliks"

Uta Freyer, Saksamaa - rahvusvaheline rahu MA

"Programm oli hämmastav ja aasta Haifa's oli minu elu parim aasta. Rahvusvahelise kooli meeskond suutis luua täiusliku klassi, umbes 20 klassikaaslast üle kogu maailma, kõigist mandritest, soojad, värvikad ja loomingulised inimesed , erinevad akadeemilised taustad. "

"Oma Haifa Ülikoolis õppides tõmbasin tõesti oma akadeemilist taset ja see parandas minu enesekindlust, ka naisena, et teha rahvusvahelist karjääri."118419_ScreenShot2019-07-15at3.46.13PM.png

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Näita vähem