Kursuse üksikasjad

Osalege inimõiguste praktikas, ühendades õiguslikud, teoreetilised ja tehnilised oskused ja teadmised, mis on vajalikud rahvusvaheliste organisatsioonide võitluses ebaõigluse, rõhumise ja tagakiusamisega.

Uurides tänapäeva arutelud inimõiguste edendamisel ja kaitsmisel, uurides rikkumiste, varjupaiga, järelevalve, rahuvalve ja piinamise lugusid, mis on paljude tänapäeva uudiste pealkirjade taga.

Töötades oma juhendajate ja tööstuse spetsialistidega, arendate oskusi, et uurida inimõiguste rikkumiste väiteid, koguda tõendeid ja luua kohtuasju kohtumenetluse jaoks.

Teie kursus tõstab ka oma teadustöö ja projektijuhtimise oskusi ja arendab suutlikkust kirjutada kaalukaid rahastamistaotlusi ja koostada eelarveid - olulised nõuded karjäärile selles valdkonnas.

Koostatud ülikooli Leedsi õigusteaduskonna juhendajatega, luuakse teie kursus teile teadmisi ja praktilisi oskusi, et aidata kaitsta inimõigusi ja võidelda kuritarvitustega.

Kursuse eelised

Õppige kõrgelt kvalifitseeritud ja teadustööga tegelevast õpetamismeeskonnast, kes on inimõigustega seotud õiguse ja praktika eksperdid, turvalisus, rahuõpetus, tõendusmaterjalide kogumine ja kuritegude uurimine.

Meie akadeemikute meeskond on Dr. Steve Wright, piinamise tehnoloogia ja kogu maailma riikide valitsuste seire ekspert, põlisrahvaste ja naiste õiguste ekspert Dr Robin Redhead, professor Eddie Halpin, kes on HURIDOCSi juhataja, Genfi põhised inimõigused teabe- ja dokumentatsioonikeskuse ja dr Rachel Julianiga, keda kutsus rahvusvaheline valitsusväline organisatsioon "Nonviolent Peaceforce", et hinnata oma projekti Gruusias, kasutades relvastamata tsiviilisikute rahuvalvajaid.

Teised juhendajad on teinud tihedat koostööd selliste organisatsioonidega nagu Amnesty International, CND, ÜRO ja vägivallatute konfliktide rahvusvaheline keskus. Külaliste loengud pakuvad teile võimaluse osaleda selles valdkonnas töötavate spetsialistidega, tagades, et teie kursus on inimõiguste praeguses eesrindlikus tegevuses. Hiljutised kõnelejad on Andrew Gilligan, The Sunday Telegraphi Londoni toimetaja, Statewatchi direktor Tony Bunyan ja Briti Inimõiguste Instituudi direktor Stephen Bowen.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas teise taseme diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Karjäärivõimalused hõlmavad töötamist valitsusväliste organisatsioonide, juriidiliste ja turvateenistuste ning rahvusvaheliste organisatsioonide jaoks. Tööandjad hindavad teie kriitilisi ja analüütilisi oskusi ning isiklikku efektiivsust. Meie eksperdiga tegelevad töötajad tegelevad paljude suurte organisatsioonidega, mis annavad teile kasu selles valdkonnas karjääri otsimisel.

 • Teadusuuringud
 • Toeta kirjanik
 • Kampaania
 • Inimõiguste praktik

Karjäärinõuanne

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Õpetamine ja õppimine

 • Rahvusvaheline inimõiguste seadus
 • Arendamine
 • Inimõiguste uurimine
 • Dissertatsioon
 • Inimõiguste uurimised
 • Tsiviilkaitse

Optsiooni moodulid

 • Sõda, kuritegu
 • Turvalisuse paradigmad

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Osalise tööajaga õppimine annab sulle paindlikkuse teie enda tempos õppimiseks. Selle tõttu arvutatakse meie õppemaksud krediidipunktide abil. Igal moodulil on krediidipunkti väärtus. Kõige rohkem õpetatakse magistriõppe mooduleid on krediidipunkti väärtus 20. Õppuri tasu õpilaste sisenevad 2018/19 selle kursuse on £ 661 iga 20 krediiti punkti moodul. Moodulite puhul, millel on erinevad krediidipunkti väärtused, saab nende maksumust arvutada, korrutades mooduli krediidi väärtuse, mille summa on 33,05 naela. Summa, mida maksate, võib igal aastal suurendada vastavalt inflatsioonile.

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste üliõpilaste osalise tööajaga kursusi ei kuvata automaatselt, kuna seal on olemas konkreetsed viisanõuded, mis üldiselt piiravad õpilasi Ühendkuningriigis täistööajaga õppima. Kui soovite taotleda oma viisa staatust, võite võtta ühendust Tier4 Compliance@leedsbeckett.ac.uk. Kui teil on võimalik osalise tööajaga õppida, võtke palun lisateavet kursuste tasudest aadressil fees@leedsbeckett.ac.uk.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Uuringualad

Meie sotsiaalsed õppimisruumid hõlmavad tavaliselt personaalarvuteid, laua ruume ja istekohti, mis võimaldavad teil õppida ja suhelda pingevabas õhkkonnas.

Spaces'i õpetamine

Leeds Beckett University on muljetavaldavad õppekohad, auditooriumid ja konverentsiruumid.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
661 GBP
iga 20 ainepunkti mooduli kohta (Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased). Lugege lisainformatsiooni rahvusvahelistele üliõpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 27, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 27, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date