Ma Rahvusvaheline Inimõiguste Praktikum

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Tegelege inimõiguste tavadega, sidudes omavahel ebaõigluse, rõhumise ja tagakiusamise vastu võitlevate rahvusvaheliste organisatsioonide tööks vajalikud juriidilised, teoreetilised ja tehnilised oskused ja teadmised.

Uurides tänapäeva arutelud inimõiguste edendamisel ja kaitsmisel, uurides rikkumiste, varjupaiga, järelevalve, rahuvalve ja piinamise lugusid, mis on paljude tänapäeva uudiste pealkirjade taga.

Töötades oma juhendajate ja tööstuse spetsialistidega, arendate oskusi, et uurida inimõiguste rikkumiste väiteid, koguda tõendeid ja luua kohtuasju kohtumenetluse jaoks.

Teie kursus tõstab ka oma teadustöö ja projektijuhtimise oskusi ja arendab suutlikkust kirjutada kaalukaid rahastamistaotlusi ja koostada eelarveid - olulised nõuded karjäärile selles valdkonnas.

Koostatud ülikooli Leedsi õigusteaduskonna juhendajatega, luuakse teie kursus teile teadmisi ja praktilisi oskusi, et aidata kaitsta inimõigusi ja võidelda kuritarvitustega.

Kursuse eelised

Õppige kõrgelt kvalifitseeritud ja teadustööga tegelevast õpetamismeeskonnast, kes on inimõigustega seotud õiguse ja praktika eksperdid, turvalisus, rahuõpetus, tõendusmaterjalide kogumine ja kuritegude uurimine.

Meie akadeemikute meeskond on Dr. Steve Wright, piinamise tehnoloogia ja kogu maailma riikide valitsuste seire ekspert, põlisrahvaste ja naiste õiguste ekspert Dr Robin Redhead, professor Eddie Halpin, kes on HURIDOCSi juhataja, Genfi põhised inimõigused teabe- ja dokumentatsioonikeskuse ja dr Rachel Julianiga, keda kutsus rahvusvaheline valitsusväline organisatsioon "Nonviolent Peaceforce", et hinnata oma projekti Gruusias, kasutades relvastamata tsiviilisikute rahuvalvajaid.

Teised juhendajad on teinud tihedat koostööd selliste organisatsioonidega nagu Amnesty International, CND, ÜRO ja Rahvusvaheline vägivaldsete konfliktide keskus. Külalisloengud annavad teile võimaluse suhelda valdkonnas tegutsevate spetsialistidega, tagades, et teie kursus on inimõiguste tava tipptasemel. Viimaste esinejate hulgas on ajakirja The Sunday Telegraph Londoni toimetaja Andrew Gilligan, Statewatchi direktor Tony Bunyan ja Briti inimõiguste instituudi direktor Stephen Bowen.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema kas teise klassi kiitusega kraad või neil peaks olema samaväärne kogemus või väljaõpe, tavaliselt töökeskkonnast.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Karjäärivõimaluste hulka kuulub valitsusväliste organisatsioonide, õigus- ja turvateenuste ning rahvusvaheliste organisatsioonide töötamine. Tööandjad hindavad teie kriitilisi ja analüütilisi oskusi ning isiklikku tõhusust. Meie asjatundlikud töötajad teevad koostööd paljude suuremate organisatsioonidega, mis on teile kasulik, kui otsite karjääri selles valdkonnas.

  • Uurimis- ja projektijuht
  • Toetuste kirjutaja ja rahakogumissüsteem
  • Kampaania
  • Inimõiguste praktik

Karjäärinõuanne

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Osakoormusega õppimine annab teile paindlikkuse, et õppida omas tempos. Seetõttu arvutatakse meie õppemaks krediidi alusel. Igal uuritud moodulil on ainepunkt. Enamiku õpetatavate kraadiõppe moodulite krediidipunkti väärtus on 20. Õpilaste õppemaks on 661 naela iga 20 ainepunkti eest. Erineva krediidipunkti väärtusega moodulite puhul saab nende maksumuse arvutada, korrutades mooduli krediidiväärtuse krediidipunkti maksumusega 33,05 kr. Teie makstav summa võib vastavalt inflatsioonile igal aastal suureneda.

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste üliõpilaste osalise tööajaga kursusi ei kuvata automaatselt, kuna seal on olemas konkreetsed viisanõuded, mis üldiselt piiravad õpilasi Ühendkuningriigis täistööajaga õppima. Kui soovite taotleda oma viisa staatust, võite võtta ühendust Tier4 Compliance@leedsbeckett.ac.uk. Kui teil on võimalik osalise tööajaga õppida, võtke palun lisateavet kursuste tasudest aadressil fees@leedsbeckett.ac.uk.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, on veebis kättesaadavad teile sobival ajal ja kohas.

Uuringualad

Meie sotsiaalsed õppimisruumid hõlmavad tavaliselt personaalarvuteid, töölaua- ja istumisnurki, võimaldades teil rahulikus õhkkonnas õppida ja suhelda.

Spaces'i õpetamine

Leeds Beckett University on muljetavaldavad õpperuumid, auditooriumid ja konverentsiruumid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem