Ülevaade

See uuenduslik kursus annab teile raamistiku rahvusvahelise julgeoleku ja terrorismi üksikasjalikuks uurimiseks.

Ohutus ja turvalisus on alati olnud inimeste tervise keskmes. Turvalisuse mõistmine tähendab mitte ainult seda, mis teeb meid end turvaliselt tundma, vaid ka seda, mida me peame ähvardavaks.

Praeguses rahvusvahelises keskkonnas on rahvusvahelise kuritegevuse tõus ja konfliktid Süürias ja Ukrainas, see kursus annab võimaluse põhjalikku uurimist ja analüüsi.

Rahvusvaheliste julgeoleku- ja terroristikaekspertide poolt õpetatavad kursused tutvustavad teid mõne olulisema mõttelaadiga, sealhulgas realismi, liberalismi ja kriitilise teooriaga.

Te uurite kaasaegse rahvusvahelise julgeoleku peamisi küsimusi, sealhulgas rahvusvahelist sekkumist, tavapärast ja tuumarelva leviku tõkestamist, mässu ja vastumeelsust, rahu tagamist ja rahuvalve.

See kursus hõlbustab terrorismi kui poliitilise strateegia analüüsi ning uurib selle tänapäevast tähtsust ja suhtelist edu. Samuti arendab see teie arusaamist terrorismivastastest meetoditest ja annab teile põhjaliku uuringu turvaküsimuste kohta konkreetsetes maailma piirkondades.

Keskendutakse kolmele põhielemendile:

  • Rahvusvahelise julgeoleku ja terrorismi teoreetilised alused
  • Turvalisuse ja terrorismi empiirilised probleemid tänapäeval
  • Turvalisuse ja terrorismi keerukus valikuliste moodulite kaudu

Võite osaleda Euroopas välibaaslastel, kes külastavad poliitilisi ja kultuurilisi huvisid. Hiljutised reisid on olnud Brüsselis, Haagis ja Berliinis.

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

See kursus koosneb 40 ainepunkti põhilisi mooduleid, 80 ainepunkti valikulistest moodulitest, pluss 60-krediidi, 15 000-sõna väitekirja. Teile eraldatakse asjakohane väitekiri, kes jälgib teie edusamme.

Hindamine

Õpetatavate moodulite hindamine toimub iga semestri lõpus ning see koosneb kursuste ja / või eksamite kombinatsioonist, kusjuures mõned moodulid nõuavad ka hindamist.

Riiki sisenemise nõuded

2: 1 (või rahvusvaheline ekvivalent)

Inglise keele nõuded

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)

Karjäär

See kursus on ideaalne, kui otsite oma akadeemilisi teadmisi edasi arendama või karjääri tegema erinevates valdkondades, näiteks:

  • relvastatud teenused
  • tsiviilteenistus
  • rahvusvahelised organisatsioonid
  • ajakirjandus
  • valitsusvälised organisatsioonid
  • poliitikauuringud

Paigutused

Pakume mitmesuguseid kohalikke, riiklikke ja rahvusvahelisi praktika võimalusi , mis võivad olla tasulised või vabatahtlikud, osalise tööajaga koos õpingutega või ka pikemate ülikoolipraktikatega.

Progressioon

Kui soovite jätkata õpinguid pärast selle kursuse läbimist, pakume mitmesuguseid uurimisvõimalusi PhD juhendamisega enamikes valdkondades.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 17, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi