Eesmärk programm on anda olulisi teadmisi, arusaamist ja oskusi lõpetajate hakkab toimima asjatundlikult ja tõhusalt jooksul rahvusvahelise äri ja juhtimise keskkond keskastme juhtivatel ametikohtadel. See on 1 aasta täistööajaga programmi (2 aastat osalise tööajaga) ja siis ka läbi professionaalse töö eest, kuhu oodatakse täielik juhtimisalane nõustamine projekti organisatsioon.

Paljud moodulid keskenduda konkreetsetele riikidele ja piirkondadele osana nende uurimiseks rahvusvahelise äri teemadel. Õpilased oodatakse huvi uurida äritava ja kultuuri üle varieerus maailma ja kasutama ulatuslikult selle oma ülesandeid. Igal aastal on erinevad rahvused olemas üliõpilased kui ka õpetamiseks töötajad ja see on rikas infoallikas ja kultuuriteadlikkust, et muutub lahutamatu käigus.

Kasu International Business

  • Teoreetilised alused International Business reaalse elu juhtumiuuringuid ja tööstuse kogemusi.
  • Kuulda tööstusele külalisesinejad nagu Coca-Cola, Asda, Google.
  • Saavad toetust äri mentorid meie Enterprise Centre, kus saab tegelikult alustada oma firma.
  • Võimalus õppida välismaal ühes meie partner ülikoolides nt Austraalia, Hispaania, USA, Prantsusmaa.

Koolilõpetaja sihtkohtadesse

Võimalik karjääri hulka võivad kuuluda; Global ressursside juhtimine, rahvusvahelise turunduse ja müügi juhtimine, ekspordi nõustamine, International Financial Reporting ja riskijuhtimise, ettevõtete kasvu ja arengut nõustamine, valuuta kauplemise ja vahendamise, International ja trans riikliku kindlustuse.

Eeldused

Autasud kraadi (vähemalt 2,2) mistahes erialal.

Teise me kaalume taotlejatele alla kraadiõppe tasemel kvalifikatsiooni sobiva töö / töökogemust. Palun võtke programmijuht arutada.

Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise keel, siis pead IELTS 6.0 tulemuse heaks Ühendkuningriigi siseministeerium Viisad ja Immigratsioon.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 1 kursust Leeds Trinity Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
4,500 GBP
aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date