Ma rahvusvahelise äri

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärk programm on anda olulisi teadmisi, arusaamist ja oskusi lõpetajate hakkab toimima asjatundlikult ja tõhusalt jooksul rahvusvahelise äri ja juhtimise keskkond keskastme juhtivatel ametikohtadel. See on 1 aasta täistööajaga programmi (2 aastat osalise tööajaga) ja siis ka läbi professionaalse töö eest, kuhu oodatakse täielik juhtimisalane nõustamine projekti organisatsioon.

Paljud moodulid keskenduda konkreetsetele riikidele ja piirkondadele osana nende uurimiseks rahvusvahelise äri teemadel. Õpilased oodatakse huvi uurida äritava ja kultuuri üle varieerus maailma ja kasutama ulatuslikult selle oma ülesandeid. Igal aastal on erinevad rahvused olemas üliõpilased kui ka õpetamiseks töötajad ja see on rikas infoallikas ja kultuuriteadlikkust, et muutub lahutamatu käigus.

Kasu International Business

  • Teoreetilised alused International Business reaalse elu juhtumiuuringuid ja tööstuse kogemusi.
  • Kuulda tööstusele külalisesinejad nagu Coca-Cola, Asda, Google.
  • Saavad toetust äri mentorid meie Enterprise Centre, kus saab tegelikult alustada oma firma.
  • Võimalus õppida välismaal ühes meie partner ülikoolides nt Austraalia, Hispaania, USA, Prantsusmaa.

Koolilõpetaja sihtkohtadesse

Võimalik karjääri hulka võivad kuuluda; Global ressursside juhtimine, rahvusvahelise turunduse ja müügi juhtimine, ekspordi nõustamine, International Financial Reporting ja riskijuhtimise, ettevõtete kasvu ja arengut nõustamine, valuuta kauplemise ja vahendamise, International ja trans riikliku kindlustuse.

Eeldused

Autasud kraadi (vähemalt 2,2) mistahes erialal.

Teise me kaalume taotlejatele alla kraadiõppe tasemel kvalifikatsiooni sobiva töö / töökogemust. Palun võtke programmijuht arutada.

Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise keel, siis pead IELTS 6.0 tulemuse heaks Ühendkuningriigi siseministeerium Viisad ja Immigratsioon.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

When you choose Leeds Trinity University, you choose a university renowned for teaching excellence, highly employable graduates and high student satisfaction. We’re committed to offering a personalise ... Loe edasi

When you choose Leeds Trinity University, you choose a university renowned for teaching excellence, highly employable graduates and high student satisfaction. We’re committed to offering a personalised student experience, in a friendly and supportive environment that will allow you to thrive. Näita vähem