Ma rahvusvahelised töö- ja ametiühingute uuringud (iltus)

Üldine

Programmi kirjeldus

See on üks aasta täistööajaga või kahe aasta osalise tööajaga magistrikursus.

Tööjõu liikumise kogu maailmas peetakse seda kriisi ja otsivad aktiivselt võimalusi pikendada. Need küsimused on tihedalt seotud globaliseerumise ja voolavus hulgast Tekkiva ülemineku- ja arenguriikide ja riike. Ruskini koha töölisliikumise koos akadeemilise personali uurides, kirjutamine ja õpetamine valdkonnas, paneb ta hea võimalus saada kesklinnas arutelu ja stipendiumi selles projektis.

Ruskini MA pakub praktikud ja teadlased sellise väljakutseid kontseptuaalne, analüütiline ja kriitiline raamistik mõista ja selgitada tööjõu liikumine muutus.

See MA kursus eesmärk: venitamine õpilane mõtlemist kaugemale "ümbrik" uue ja loomingulise strateegiad tööjõu liikumine uuendamise ja ümberkujundamise ning oma rolli ja identiteeti selles.

Arutelu küsimusi nagu:

 • Organiseeritud tööjõu suhe globaliseerumine
 • Sisemine Liidu demokraatia ja juhtimine,
 • Üheskoos seoses erinevusi eri soost, klass, vanus, rahvus, religioon, seksuaalsuse, puude
 • Riigipiire ja kultuuridevaheliste võrdlused
 • Saavutamine PRAXIS - teooria praktikasse

Mida ma õppida rajal? MA keskmes on aktuaalsed teemad ja tuleviku tööjõu liikumist. Kuigi tugevalt maandatud praktikas teoreetilisi raamistikke raamistab ja selgitada küsimusi ja õpilased laiendada seda lähenemisviisi oma 2. osa tööst / liit / aktuaalne teema väitekirja. Töötubades õpilased arutleda üksteisega koos juhendajate ja kutsutud teadlased ja esinejad töölisliikumise. Juhendajateks on MA ise kogenud teadlaste ja avaldavad oma valdkonnas. Päevane õpe õpilased võivad olla sponsoriks enda või teiste ametiühinguorganisatsioonid. Kui Suurbritannias, need annavad tavaliselt ametiühing manuseid (tasuta) ülemere õpilased. Mõned stipendiumid võibolla saadaval.

Kursus on mõeldud:

 • Kogenud UK ametiühingu ametnikud ja aktivistid (makstud ja panna) UK ametiühingud eriti need, mis on ja arenevad rahvusvahelised osakonnad ja kes teevad tihedat koostööd välismaiste partneritega nagu PSI (Public Services International), ICFTU Rahvusvahelise Konföderatsiooni (Free TUS) ja ETUC (Euroopa Ametiühingute Konföderatsioon), samuti nende õde ametiühingud välismaal.
 • UK ametiühingu ametnikud ja aktivistid töötab professionaalne ja valge kraega ametiühingud, kes on juba lõpetanutele, ja otsivad akadeemiline õppe- ja kvalifikatsiooni valdkonnas.
 • Overseas spetsialistid, sealhulgas Euroopa Liidu riikidest, arendamisel ja tärkava majandusega riikide ja Ida / Kesk-Euroopas.
 • Aktivistid ja juhatuse töö liikumise üle maailma. MTÜ valdkonna töötajatele, võrdsuse ja inimressursside valdkonna spetsialistide. Lõpetajad töösuhete, personalijuhtimise, äri, majandus ja sellega seotud erialadel.
 • Lõpetajad Ruskin BA International Labour ja Ametiühingute Studies

Päevane õpe õpilased kirjutada oma doktoritöö vahel juunis ja oktoobris ning on individuaalne juhendaja / järelevalve all alates juhendajaid College.

Kuidas ma õppida ja olla õpetanud kursuse?

Sa ei pea elama Oxford õppida MA. Osalise tööajaga muidugi jookseb üle kahe aasta ja on korraldatud kolmepäevase elamu töökojad Ruskin College. Aastatel seminarid, õpilased kursis hoida üksteisega ja juhendajaga e-maili tugisüsteemid. Täiskohaga rada kulgeb üle 12 kuu. Overseas õpilased stipendiumi tavaliselt elavad Ruskin üliõpilaste eluaseme ja muu täiskohaga õpilased võivad seda teha, kui majutus on saadaval. Õpilased nii osalise tööajaga ja täistööajaga kursuste liitub koos klasside kolmepäevase elamu töökojad. Päevane õpe õpilased osaleda seminaridel ja õpetused ja veeta aega UK töötajate organisatsioonid palgata manuseid.

Student toetust

Tugisüsteemid vahel Seminaridel juhendajad, programmi koordinaator, ja üliõpilane kolleegide Student töögrupid (SSGs) kasutades erinevaid side meetodeid; peamiselt e-side.

Kui õpilased on sponsoriks / töötavad või liidu või muu organisatsiooni eeldame, et nad antakse toetust, nagu juurdepääs andmetele, asjakohase poliitika ja strateegiate, konverentside, võtmeisikud. See on eriti oluline, kuna ülesanded on suunatud peamiselt tööjõu liikumine jooksvaid küsimusi.

Vastuvõtutingimused

Õpilased on tavaliselt lõpetajale autasustatakse diplomi või samaväärne kvalifikatsioon asjakohane ala uuring. Selle asemel, et kraadi, siis võib lubada, kui

 • Sul on asjakohane tasustatud või tasustamata kogemus sealhulgas koolitus / haridus kursuste organisatsioonides nagu ametiühingud, kogukonna, vabatahtlik või fraktsioonide.
 • Sul on teadmisi ja akadeemilise oskusi vastavuses kraadiõppe tasemel tööd.
 • Võite tõendama võimet kraadiõpet andes portfelli viimastel kirjalik töö; näiteks teateid, poliitika paberid, rahastamistaotluste, esseesid jms
 • Sa said akadeemilise juhtumiuuring analüüsi teostamist ja taustlugemite seatud MA samaväärne standard esimese astme
 • Sul on kvalifikatsiooni vastava valdkonna õppe- ja on valmis samaväärne aasta 1. mujal, võite taotleda kande 2. osa MA programmi.

Kursuse ja kohaldamise tähtajad

See kursus kestab igal teisel aastal. Seal on mitmeid lahtiste uste päevi aastaringselt, et loomulikult hakkab.

KARJÄÄR

MA eesmärk on anda kõrghariduse tasemel kvalifikatsiooni tööjõu liikumist ja nendega seotud praktikud, et parandada oma strateegilisi oskusi ja teadmisi ja nende põhjal karjääritegemise valdkonnas, sealhulgas liikumise vahel liidu poliitika arengut ja praktika ja akadeemilise teaduse ja hariduse.

Nagu näitab 2005. TUC Liidu ametnik Koolitus Review, mis märgib, et pärast muudatusi liidu ametniku rollid ja kande marsruutide taseme haridust kasvanud ja nüüd hulgast ohvitserid, kraad / HND ja kutsekvalifikatsiooni domineerida (2005: 9).

MA on võrdselt kasulik neile, kes soovivad arendada teadus- ja akadeemilise karjääri valdkonnas.

Kuidas taotleda selle kursuse

Teil on võimalik taotleda kursused võrgust Ruskin College kodulehel saab ka alla laadida pdf meie taotlus. Saada trükitud taotluse vormid: Akadeemiline kohtusekretär, Ruskin College, Ruskin Hall Dunstani Road, Old Headingtoni, Oxford, OX3 9BZ Võite küsida paberkandjal taotluse vorm saadetakse teile ühendust Vastuvõtt Ruskin Hall 01865 759600 või e-päringute @ Ruskini. ac.u Sa peaksid esitama oma taotluse:

 • Tõendid oma kvalifikatsiooni ja neile kehtinud võrdväärsuse alusel, näidetega hiljutiste kirjaliku töö ja varasemate õpingute jms
 • 2000 sõna kohta, miks te soovite kandideerida MA International Labour & Ametiühingute Studies at Ruskin College

RAHASTAMINE õpinguid

Õpilased on vastutavad makse oma õppemaksu selle käigus ja seal on veel elukoha ja toitlustamine tasu elamu töökojad (umbes £ 150,00 eurot workshop). Seal on kuus seminari aastal üks ja kolm teisel aastal. Mõned üksikute ühingute stipendiume õpinguteks Ruskin.

TUC ka lahkelt annab kolm stipendiumi aastas £ 1,000.00. MA programmi koordinaator, Ian Manborde (07900 325379) on valmis abistama MA taotlejate otsib rahalist abi nende ametiühingute ja tööandjatega.

Ajalooliselt häälteenamusega MA ILTUS õpilased saavad mingid finantsabi MA uuring oma ametiühingu ja / või tööandjaga.

HINNAKIRI JA RAHASTAMINE

Kuidas rahastada oma õpinguid UK - põhineb õpilased On erinevaid võimalusi, mis aitavad teil rahastada oma õpinguid sõltub tasemel muidugi olete ettevõtja, oma rahalist seisu ja kus sa elad Ühendkuningriigis. Õpilased peaksid oma rahalise abi taotluse niipea, kui nad saavad oma pakkumisi kirjas. Info selle kohta, kust taotleda rahastamist lisatakse pakkumisi kiri koos õppemaksu summa ja kõik muidugi koodid, mida te vajate. Õpilased ei lubata registreerida kui nad ei suuda tõendada, et näidata, kuidas nende õppemaksu ja (vajaduse korral) elamu- ja toitlustamine tasud makstakse.

Õppemaks 2015/16

Juurdepääs HE programmid, Level 3, Full Time: £ 3358

Certificate of Higher Education Tase Full Time Osakoormus
Äri ja sotsiaalne ettevõte Level 4 £ 6000 £ 3000
Inglise Studies: Loovkirjutamise ja Critical tava Level 4 £ 9000 £ 4500
ajalugu Level 4 £ 9000 £ 4500
Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni ja Ametiühingute Studies Level 4 £ 9000 £ 6750
seadus Level 4 £ 9000 £ 4500
Sotsiaal- ja poliitiliste uuringute Level 4 £ 9000 £ 4500
Kirjutamine Performance Level 4 £ 9000 £ 4500
BA kraad Tase Full Time Osakoormus
Sotsiaaltöö Level 4 £ 9000 £ 6750
Noored ja ühenduse Level 4 £ 9000 £ 6750
MA programmid Tase Full Time Osakoormus
Avalik History Level 7 £ 5100 £ 2550
Resident Uuring Magamistuba Rates 2014/15 40wks kohta wk
Uuring Magamistuba standard Y £ 4000 £ 100
Uuring Magamistuba en-suite £ 4840 £ 121
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

As a Further Education College based in Oxford, Ruskin offers educational opportunities, to adults with few or no formal qualifications in an informal setting. Our curriculum starts with the students, ... Loe edasi

As a Further Education College based in Oxford, Ruskin offers educational opportunities, to adults with few or no formal qualifications in an informal setting. Our curriculum starts with the students, their enthusiasm, needs, ambitions and skills and we offer our applicants potential progression routes from foundation courses, through to Access to Higher Education, Degree Programmes up to Masters level. Näita vähem