MA International Public Relations ja Global Communications Management

Avalikud suhted on kasvav tööstusharu - isegi majanduslanguse muud reklaami sektorites lepingu PR on jätkuvalt kasvanud aasta-aastalt. Arvu avalike suhete ohvitserid (teadusasutused) nüüd sobitada ajakirjanikud Suurbritannias ja seal on suur nõudlus lõpetanutele, kellel on oskusi, et täita dünaamilisi muutusi see põnev ja kasvav sektor.

Suhtekorraldus erialade on laienemas ka, ja lõpetajad omandavad töökohti mitmetes valdkondades, sealhulgas kriisiohje, ettevõtete sotsiaalne vastutus, suhted meediaga, ettevõtte kommunikatsiooni, sponsorlus ja sisemise comms.

Avalikud suhted, mille keskmes on umbes suhtlemine organisatsiooni ja selle avalik (s), kuid 21. sajandi avalike suhete - tekkega uue meedia - on varjatud kõike poliitika ja äri kuulsus. Möödas on päevad, mil PR oli tagantjärele - see on nüüd kindlalt keskmes organisatsiooni strateegiline planeerimine.

MA Cardiffis on unikaalne ühe aasta jooksul, mis arendab üliõpilased, kes on oskusi ja tehnikat vaja harjutada avalike suhete rahvusvahelisel tasandil. Peale omandada väärtuslikke praktilisi oskusi, õpilased on kasutusele ettevõtlusalaseid, organisatsioonilisi ja PR teooria nii, et neid saab kohaldada kriitiline mõtlemine professionaalsetele stsenaariumide mõju tõhustamiseks ja kvaliteedi avalike suhete, et on harjutanud tööstuses. See sünteesi teooria ja praktika kulmineerub lõplik väitekirja 15.000 kuni 20.000 sõnad, kus õpilastel on võimalus kohaldada, mida nad on õppinud ala isikliku PR huvi. See tükk arenenud akadeemilise võimaldaks õpilastel alustada edasisi uuringuid valdkonnas rahvusvaheliste avalike suhete soovi.

Loomulikult on akrediteeritud Chartered Institute of Public Relations ja Cardiff on üks kümnest institutsioonid, mis töötavad koostöös avalike suhete Konsultantide Assotsiatsiooni (IEA).

Põhieesmärgid käik

Üldine eesmärk muidugi on aidata õpilastel arendada rahvusvahelist avalike suhete tööstuse kogemus läbi uuring ja tööpraktika võimalusi, ja ka neid uurida suur mõju selle uue kommunikatsiooni ajastu meedia, äri, valitsuste, survegrupid, tarbijate ja teiste riigiasutustega. Meie eesmärgid on:

 • Tutvu dünaamiline kasv ja areng avalike suhete ja rõhutada tugevat seost rahvusvahelise turunduse, maailma meedia võimu ja uut tehnoloogiat;
 • Esitada vastavad praktilisi kogemusi ja arendada PR oskusi ja tehnikaid, et õpilased suudavad tõhusalt toimida ka rahvusvahelisel tasandil;
 • Õpetada õpilasi võti teooriaid avalike suhete, et nad saaksid kriitiliselt uurida mõningaid mõju tööstuse ja praktika avalike suhete strateegilisel tasandil;
 • Õpetada õpilastele teadustöö oskusi vaja läbi viia meedia ja ärialaseid teadusuuringuid, mis on oluline parandada professionaalse vastutuse ja tõhususe kutsealadel;
 • Tõsta õpilaste usaldust, professionaalsed oskused, tööalast volikirjad ja teadmiste baasi;
 • Suurendada võimet viia läbi range analüütilist tööd, tagades õpilased on võimelised tootma põhjalikult uuritud esseed, kodutööde ja väitekirjad tähtajani - mis on oluline tuleviku uuring.

Kes peaks kehtima?

See kursus on mõeldud kõigile, kes tahab tulla tööstuse arenenud akadeemiline arusaam elukutset ja oskusi ja tehnikat vaja harjutada, näiteks:

 • Kogenud avalike suhete praktikutele, kes soovivad mõelda oma senise karjääri ja arendada uusi vaatenurki kommunikatsiooni küsimustes kogu maailmas;
 • Võimalikke avalike suhete praktikutele huvitatud arusaam lähemalt maailmas rahvusvahelise suhtekorraldust;
 • Lõpetajad, kes soovivad süvendada oma arusaamist avalike suhete praktiline, sotsiaalne, poliitiline ja äri mõttes;
 • Õpilased otsivad endale doktoriõppe valdkonna rahvusvaheliste avalike suhete.

Õpilased peaksid taotlema oma kursuse abil Online Application Service.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 22 kursust Cardiff Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date