Ma rassist, meedia ja sotsiaalse õigluse

Üldine

Programmi kirjeldus

Kuidas me elame erinevus on võtmeküsimus meie aja. Küsimused, mis puudutavad rassi ja rahvuse, kas immigratsiooni, islamofoobia, #blacklivesmatter või meedia mitmekesisust, on esirinnas avalik arutelu. MA Race, meedia ja sotsiaalse õigluse varustada teid kriitiline ja teoreetiline vahendid lahti ja süvendada oma arusaamist kaasaegse arutelusid rassi, rahvuse ja rassism.

Kullassepad on kesklinnas teerajaja kriitiline rassi stipendiumi ja siis õpetatakse juhtivad arvud valdkonnas. See interdistsiplinaarne määral tutvustab teile erinevaid teoreetilisi ja filosoofilisi lähenemisi rassi ja rahvuse, ka postkolonialismi ja kriitiline rassi teooriaid, poststructuralist lähenemised, ja teooriatest intersectionality.

Keskendumine kultuuritööstuse mis toetab kraadi võimaldab teil rakendada neid teooriaid mõista, miks esindused rassi ja etnilise päritolu võtta kuju, mis nad teevad uudiseid, film ja sotsiaalse meedia. Seeria tööstus räägib alates BAME praktikud töötavad tööstuses eesmärk on laiendada oma praktilisi kui ka akadeemilise ülevaate mitmekesisuse küsimusi meedias ja muudes sektorites.

See MA on õpetanud üle kaks osakonda - Meedia ja kommunikatsiooni ning sotsioloogia - Mis on tunnistatud maailma juhtiv oma vastavates valdkondades. Nagu kraadiõppur siis liituda aktiivse vaimse kogukonna Kullassepad, õppides oskusi, mida saab kohaldada mitmesugustest karjäärivõimalustest, meedia, poliitika, heategevus / valitsusväliste organisatsioonide ja teiste sotsiaalseid ettevõte.

Teadustöö

Kriitiline rassi stipendiumi on üks kõige aktiivsem uurimisvaldkonnad Kullassepad ja kui aspirant siis kastetud laia räägib, seminarid ja konverentsid, mis toimuvad akadeemilised ringkonnad siin. Sellised sündmused nagu viimastel Kas Sa kuulatakse? Juhul mitmekesisuse meedias teavitada riikliku poliitika arutelud tuleviku kohta meedias.

Oskused ja karjäär

Oskused

See aste on varustada teid võime tunda ja rääkida tundlikke eetilisi küsimusi teadus-ja esindamine. Sul on ka lihvida oma võime kuulata ja rääkida mitmekesine publik.

Nagu lõpetanud selle kraadi siis arendada hea kriitilise mõtlemise ja meeskonnatöö oskusi. Praktiline ja teadus elemendid muidugi ka varustada teid oskusi kavandada ja ellu viia projekte. Need ülekantavad oskused on kõrgelt hinnatud tööandja paljudes sektorites.

Karjäär

Teadmisi ja oskusi, mida lõpetaja sellest kraadi tähendab olete hästi varustatud siseneda erinevaid rolle, eelkõige seoses küsimustega võrdsuse, mitmekesisus ja sotsiaalne õiglus. See võiks hõlmata valitsuse ja avaliku halduse ülesandeid, MTÜ ja heategevus, poliitika tööd ja äri side. Lisaks rõhku meedia sobib lõpetajate huvitatud karjääri loominguline ja kultuuritööstuse.

Riiki sisenemise nõuded

Sul peaks olema (või oodata antakse) bakalaureuse kraadi vähemalt ülemise teise klassi standardile vastavas / seotud teema nagu sotsiaalteadused või humanitaarteadused.

Samaväärne kvalifikatsioon

Võtame paljude rahvusvaheliste kvalifikatsiooni. Uuri lähemalt kvalifikatsiooni võtame üle maailma.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peate vastama meie inglise keele nõudeid õppida koos meiega.

Selle programmi nõuame:

IELTS 6,5 (minimaalselt 6.5 kirjalik test) Kui vajate abi oma inglise keele, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad Sul valmistuda kraadiõppe tasemel uuring.

Viimati uuendatud dets 2016

Teave kooli kohta

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 20 ... Loe edasi

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 2016-17 Näita vähem