Vali Kingston säästva Design MA

See kursus on suunatud projekteerijatele, loominguline töötaja ja teised spetsialistid, kes soovivad suunata oma praktika suunas progressiivne jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse päevakorda. See keskendub väärtus disaini kui sõiduki sotsiaalset ja ökoloogilisi probleeme nii arenenud kui arengumaades seaded. See on varustada teid teadmisi, võimeid ja usaldust väljakutse status quo, rakendades disain mõtlemise põlvkonna disaini juhitud sekkumine jätkusuutliku tuleviku.

Peamised omadused

  • Üldistavad muidugi filosoofia, mis põhineb rõhku teadustöö, metoodika ja disaini mõtlemine, võimaldab individuaalselt ja isiklikult puudutab, mida tuleks uurida läbi keskendunud uuring säästva disaini.
  • Muidugi võtab interdistsiplinaarse lähenemine uuring ja praktika jätkusuutlikku disaini, värvates tudengit loominguline ja disaini taustaga ja kaugemale.

Mida õpid?

Säästva Design MA on suunatud eesmärk on luua jätkusuutlik ja õiglane ühiskond. Sa uurib uuenduslikke ja praktilisi lahendusi, mis aitavad mõista neid visioone, rõhutades disaini, loovust, empaatia, innovatsiooni ja aktivismi.

Muidugi soodustab kriitilist mõtlemist sotsiaalse ja ökoloogilise päevakorrad see on suunatud. Muidugi on disain baasil, kuid ei piirdu disaini praktikas - see sisaldab märkimisväärses koguses teoreetiline ja kontekstuaalne uuringud. On võimalik valida väitekiri variant lõpliku suurprojekti.

Teid õpetatakse juhtivad teadlased ja praktikud säästva disaini, sotsiaalne konstruktsioon, sotsiaalne innovatsioon, osalusdemokraatia disain, strateegiline disain, teenuste disain, disain juhitud innovatsioon ja nendega seotud teemasid. Kursus sisaldab koostöös partneritega nagu Design Council, Futerra, Greengaged, Sorrell Foundation, ThinkPublic ja Uscreates.

Hindamine

Design projektitöö, live projektide uurimisprojekti kaustad, 5000-sõna kriitiline essee, ja suur disain uurimisprojekti.

Kursuse struktuur

Leia rohkem allalaadimist 2015/16 kursuse struktuur osalise tööajaga üliõpilased või täiskoormusega üliõpilastele.

Säästva Design MA muidugi on osa Design kooli kraadiõppe programmi. Struktuur - jagada õpilastega Side Design MA, Toote + Space MA ja mood MA - võimaldab teil uurida oma individuaalne spetsialist huvide säästva disaini sees integreeritud õppe keskkond, mis annab põhjaliku arusaamise väärtuse ja rolli interdistsiplinaarne meetodid ja tööviise. Mõjutab ja mõju mõtlemine teistelt seotud disaini teemadel ise spetsialist uuring on oluline aspekt identiteedi ja kogukonna interdistsiplinaarse praktikas Magistriõpe tasandil Design School.

See struktuur on loodud, et kiirendada ja arendada oma iseseisva õppimise, julgustades teil ehitada ja uurida seotud projekte piirkondades eriti isiklikud huvid. Üldistavad muidugi filosoofia, mis põhineb rõhku teadustöö, metoodika ja disaini mõtlemine, võimaldab individuaalselt ja isiklikult puudutab, mida tuleks uurida läbi keskendunud uuring säästva disaini.

Kaks ühist moodulid Design kooli Doktor Framework nii algab sümpoosioni, kus teravdatud välised kõlarid esitavad oma töö ja panuse arutelu teemal, mis on oluline kõigi kursuste raamistikus.

Vaata reklaam flaier värskeimatest "siin ja seal" sümpoosion (PDF) teemal interdistsiplinaarsus.

Vaata reklaam flaier värskeimatest "Loomine Futures" sümpoosion (PDF) teemal sepistatud tee loomemajanduse.

Design for Social Innovation võib võtta ka kui omaette moodul.

Õpetamine plokk 1

  • Design for Social Innovation
  • projekteerimine Research

Õpetamine plokk 2

  • Säästev Design põhimõtted, perspektiivid ja praktikad
  • Creative Futures

Õpetamine plokk 3

  • Major Project

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 66 kursust Kingston University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi