Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Teenuse kujundus on muutunud uueks piiriks disaineritele, kes soovivad teha mastaabi erinevusi ja edendada disaini disaini. Teenindussektor moodustab ligi 80 protsenti arenenud majandustest ning viimastel aastatel on disaini roll nii avaliku kui ka erasektori teenuste muutmisel laialt tunnustatud. Royal College of Art on kogu maailmas juhtiv spetsialistide teenuste disainiprogramm ning igal ajal on see umbes 80 üliõpilast ja teadurit ja 10-12 reaalajas projekte, see on peaaegu kindlasti suurim pühendunud teenindus disainistuudio maailmas.

Programmist väljuvad üliõpilased leiavad koheselt tööd teeninduse disaineritena, kuna tööstus ja valitsused püüavad muuta oma klientide ja kodanike kogemusi. Oleme just oma programmi täiustanud, luues teenuse uue disaini jaoks kolm uut platvormi. Esimene neist on teenindusuuringud, mis keskenduvad kodanike ja kliendikeskne lahenduste väljatöötamisele, et lahendada vahetuid sotsiaalseid, kultuurilisi ja majanduslikke probleeme. Teine, Envision, mitte ainult spekuleerib tervishoiu, hariduse, jaekaubanduse, panganduse, transpordi tulevikku, kuid kasutab ühiskonna, kultuuri ja tehnoloogia tulevaseks prognoosimismeetodeid, et kujundada järgmise kümne aasta jooksul ja pärast seda teeninduskogemusi. Lõplik platvorm, avalik teenus ja poliitika ühendab ühiskondliku ja poliitilise teaduse kujundusega avalike teenuste pakkumise ja valitsuse poliitika muutmiseks

RCA teenuse disainiprogramm pakub kaheaastast teenindusdiakti MA-d, samuti võimalusi MPhil ja doktoriõppes. Algusest peale on õpilased integreeritud RCA ainulaadses interdistsiplinaarses keskkonnas, võimaldades neil saada disainikoolis põneva disainihariduse keskkonnas, et nad saaksid teenuse disaini spetsialistidena. Õpilasi õpetavad juhtivad praktikud distsipliini, samuti tööstuse ja akadeemiliste ringkondade teenindusspetsialistide pioneerid.

Selle tagamiseks, et programm õpetab teeninduse jaoks vajalikke oskusi, antakse see koostöös Londoni Imperial College'iga, mis võimaldab üliõpilastel täiendada oma oskusi teenuste disainis, osaledes Imperiali MBA programmis, samuti arendades oma pädevust digitaaltehnoloogias Imperiali osakonnaga arvutist.

Programm ühendab loengud, töötoad ja projektid, mis põhinevad empiirilisel tõendusmaterjalil, mis on saadud "reaalse maailma" praktikast ja teooriast. Õpilased võtavad partnerluses juhtivate teenindussektori ettevõtete ja avaliku sektori organisatsioonidega rühma- ja üksikprojekte, mis käsitlevad avalike teenuste pakkumise, tarbija- ja äriteenuste erinevaid valdkondi.

Selle tulemusena liituvad juhtivad disainifirmad nagu Mootor, Fjord, IDEO ja Livework, professionaalsed teenindusettevõtted, sealhulgas McKinsey ja IBM Business Consulting Services, valitsuse osakonnad, sealhulgas Ühendkuningriigi kaubandus ja tööstus, justiitsministeerium ja kantselei , samuti rahvusvahelised korporatsioonid nagu Jaguar, Barclay, Royal Bank of Scotland ja Tesco.

MA sisenemisnõuded

Service Design õpilased on eklektiline segu disaini erialade, kogemuste ja teadmiste maailmade äri-, tehnoloogia-ja loomemajanduse. Seostav tegur on intellektuaalne uudishimu, isiklik juhtimisvõime ja suutlikkus töötada loomingulise meeskonnana, innustades aga mitte vähendades iga inimese enda loovust.

Service Design MA on mõeldud:

Kogenud disainerid, eriti kommunikatsiooni- ja tootearendajad, kes püüavad märkimisväärselt suurendada oma võimekust teenuste ja teenindussüsteemide projekteerimisega ning kaasata väärtusahelas kõrgemale strateegilise väljatöötamise ja tarnimise aspektist. See võib hõlmata mitmete teiste disainivaldkondadega seotud projekti koordineerimist ja juhtimist.

Viimased suurejõulised disainiartiklite lõpetajad, samuti arvuti- ja muud tehnikainstituudid, kes soovivad arendada oma disainivõimalusi ja luua oma klientidele lisaväärtusteenuseid. Samuti on see mõeldud lootustandvatele disaineriettevõtjatele, kes on huvitatud uue teenindusega juhitud äriettevõtte käivitamisest mitu auhinnatud RCA äriinkubaatorit.

Tööstuse ja avaliku sektori kesk- ja kõrgema astme spetsialistid, kellel on tõendeid nende loominguliste annetuste kohta, nagu on näidanud uuenduslike projektide juhtimine, kes püüavad suurendada oma võimekust ja rakendada projekteeritud lähenemisviisi tarbija, ettevõtete ja ettevõtjate ümberkujundamisele ning avaliku sektori teenused, nt tervishoiuteenused või koduteenuste spetsialistid, telekommunikatsiooni- ja külalislahkuste sektori teenuse disainerid.

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Digitaalne portfell

Portfellid võetakse vastu ainult veebis, kasutades RCA veebipõhist taotlusvormi ja veebiprofiili esitamise protsessi. Veenduge, et:

teie veebipõhist portfelli esitamist saab vaadata mis tahes standardses brauseris

olete kontrollinud ja kontrollinud, kas teie esitus toimib nii, nagu soovite, et seda näeksite veebibrauseris (eelistatavalt Firefoxis) erinevas arvutis (st mitte arvutis, kuhu esitasite, et kontrollida, kas failid on õigesti üles laaditud) meie serverisse)

teete oma tööd, et eksamineerijad suudaksid hinnata oma esitust nii, nagu soovite oma enesega tutvuda - nad vaatavad teie tööd ainult maksimaalselt 15 minutiga.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 23, 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 23, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 23, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date