Ma Service Design

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppige maailma järjestuses kunsti- ja disainiülikoolis kuus aastat järjest (2015-2020) QS World University Subject Rankingsis.

Programmi kohta

Teenuste kujundamine on disainipraktika rakendamine teenustele ja kogemustele. Teenusekujundus lahendab probleeme ja muudab ettevõtete ja tööstuse inimkogemusi, arendades mõjusaid lahendusi keerukatele sotsiaalsetele probleemidele, parematele avalikele teenustele ja kodanikukesksele poliitikale.

RCA Service Design MA programm on rahvusvaheliselt tuntud teenuste pioneerina teenuste disaini arendamisel, mille lõpetavad üliõpilased lahkuvad tööst transpordi-, telekommunikatsiooni-, finantsteenuste ja jaeettevõtetes, juhtivate konsultatsioonifirmade, valitsusasutuste ja rahvusvaheliste organisatsioonide tööl. Kursusel uuritakse ettevõtete ja valitsuste keerukaid kultuurilisi, tehnoloogilisi ja süsteemseid probleeme, et luua uusi teenuseid nii praegu kui ka tulevikus.

Programm läbib 3 teemat:
Uute tarbijateenuste loomine, keskendudes inimeste vajaduste väljaselgitamisele, teenuste muutmisele ja pakkumisele keerukates organisatsioonides, näiteks jaekaubanduses, panganduses ja külalislahkuses.
Avalike teenuste ja poliitiliste uuenduste arendamine sellistel teemadel nagu transport, tervishoid ja haridus
Spekulatiivsed futuurid radikaalselt uute teenuste ja kasutajakogemuste nägemiseks, mis on ajendatud tehnoloogilistest, keskkonna- ja sotsiaalsetest väljakutsetest.
Õpilased töötavad oma projektide kallal koos erakordse hulga tööstuse ja avaliku sektori partneritega, et töötada välja uuenduslikud lahendused, mis muudaksid ümber ja kujundaksid meie ümbritsevat maailma ümber.

Õppekava töötab kogu RCA ja nende partnerettevõtetes, ühendades kõigi osakondade projekteerimisoskused tehnoloogia ja ärijuhtimisega Imperiali kolledži MBA-st ja arvutitehnika osakonnast.

MA Service Design

Sissepääsu nõuded

Kutsume kandidaate kogu maailmast, kellel on kirg kujundada ümberkujundamisvahendina ja kes soovivad viia selle magistritasemele. Meie valikuprotsess otsib soovi võtta vastu väljakutseid pakkuv küsimus, olla uudishimulik reaalsuse paljastamisel ja tuua loovust uute lahenduste leidmisele ja pakkumisele.

Teenuse kujundamise magistriprogramm võtab vastu disaini taustaga ja ilma üliõpilasi, kellel on teie portfoolio kaudu üles näidatud õiged omadused ja intellektuaalne võime ning loomingulise innovatsiooni soov.

Õpilased võivad olla pärit toote-, kommunikatsiooni-, digitaal- ja kasutajakogemuse kujundamisest, kes soovivad laiendada oma võimalusi, olla hiljuti kõrgtehnoloogiaga lõpetanud disainerid muudest erialadest, samuti informaatikast ja muudest tehnilistest erialadest, olla lootustandvad ettevõtjad, kes on huvitatud uute teenusepõhiste teenuste käivitamisest äriettevõtted ning tööstuses ja avalikus sektoris tegutsevad kesk- ja vanemprofessionaalid, kelle uuenduslike projektide juhtimisel on tõestatud nende loovad anded.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Näita vähem