Ma sotsioloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursus pakub põnevat võimalust õppida sotsioloogia on arenenud ja spetsialiseeritud tasandil on iseloomulik keskendumine traditsiooni ja kaasaegsete vormide avaliku sotsioloogia. MA Sotsioloogia NTU on iseloomulik ja spetsialiseerunud keskenduda Public sotsioloogia. See on muidugi, mis võimaldab teil ühendada teooria, teadus ja praktika, arendada põhjalikke teadmisi ja arusaamu ning saada praktilisi kogemusi vaja ehitada oma oskusi Public Sotsioloog.

Avalik Sotsioloogia äratab ja annab oma sotsioloogiline kujutlusvõime ühendades mida õppida sotsiaalseid küsimusi ja väljakutseid tänapäeva kodanikuühiskonna. See mitte ainult annab teile võimaluse arendada nüüdisaegseid ja erialaseid teadmisi sotsioloogilise teooria ja teadus: see toetab ja väljakutsed teil kasutada neid teadmisi viisil, mis on otseselt kasu teistele. Kursus on mõeldud ja teinud akadeemilise spetsialistid, kellel on kogemusi teadusuuringute läbiviimine ja palju erinevaid kliente, rühmade ja kogukondade.

Avalik Sotsioloogia jõuab kaugemale ülikooli, luues ruumi, kus teadlased, üliõpilased ja mitmekesine kommunaaltööd võib küsitleda ja kohaldada sotsioloogiliste uuringute ja meetodeid tõsielusituatsioonis. Alates esimesest päevast muidugi, siis võtab see, mida sa õpid klassis erinevate sihtrühmadele Nottinghami ja kaugemale, omandada väärtuslikke kogemusi läbi moodulid, mis rõhutavad töö kogukondadega, kaasates kohalike ja riiklike poliitikakujundajate ning aidata kaasa debattidest süüdata avalik huvi.

Kursus kehastab mitte ainult tegutsemiseks mõistmine, kriitika ja argument oluline arenenud sotsioloogia, aga ka üleskutse. Läbi kursuse disain, mis rõhutab pideva vastasmõju teooria ja praktika, siis arendada nii oma põhjalikke teadmisi ja praktilisi oskusi on avaliku Sotsioloog.

Miks valida MA Sotsioloogia?

  • Töö kohalikud, riiklikud ja rahvusvahelised organisatsioonid, et saada praktilisi kogemusi kasutades sotsioloogia tuvastada ja lahendada suur sotsiaalseid probleeme.
  • Avasta ajalooliste ja kaasaegsete küsimuste ja arutelude keskendudes sotsiaalse ebavõrdsuse ja sotsiaalseid küsimusi ja arendada mõistmist erinevaid globaalseid küsimusi.
  • Ehita oma teadmisi avalike Sotsioloog läbi avalikkuse kaasamine tegevuste, projektide, loominguline hinnanguid ja väitekirja.
  • Ole osa elav ja loominguline teadus kultuur töötajad, kes on spetsialist huvide uuring katastroof, noored, rassi, soo, kuritegevuse ja sotsiaalse klassi.
  • Vali õppima täiskoormusega või osalise tööajaga.

Vennaskond RSA

Selle tulemusena põnev koostöös riikliku poliitika organisatsioon, RSA, õpilased on ka automaatselt siis, kui auliikmed. RSA (Royal Society for soodustamine Arts, toodab ja Commerce) on valgustatuse organisatsioon pühendunud leida uuenduslikke praktilisi lahendusi tänapäeva sotsiaalseid probleeme. Auliige avab mitmeid võimalusi üliõpilastele suhelda selle tähtsa riikliku organisatsiooni.

Karjäär

Loodetakse, et võite olla sisestamise käigus, sest hiljem siis tööd otsima jooksul kogukonna arengut, heategevus ja vabatahtlike, sotsiaalse ettevõtluse või avaliku teenistuse valdkonnas.

Lõpetajad on ka head võimalused karjääri ja koolituse erinevaid elukutseid nagu näiteks õpetamine, poliitika, avaliku halduse, sotsiaal- ja tervishoiuteenuste, ajakirjanduse, teistes valdkondades meedia seadus, kirjastamine, raamatupidamine, turundus, inimressursside ja juhtimine.

Lõpetajad võivad kaaluda jätkamist kuni MPhil / PhD programmi jätkata intellektuaalse uudishimu / kujutlusvõimele MA on soodustanud.

Riiki sisenemise nõuded

  • Te peate bakalaureuse kraadi võrdub UK bakalaureuse autasustatakse diplomi (tavaliselt 2.2 või eespool).
  • Taotlejad ilma kvalifikatsiooni loetakse aga on vaja tuua välja nende motivatsiooni õppimiseks oma isiklikku teadet samuti näitama võimet õppida kraadiõppe tasandil.
  • Ei viidata tuleb taotledes selle käigus.

Tasud ja rahastamine

Teavet tasude ja võimalikke rahastamisvõimalusi külastada www.ntu.ac.uk/s3fees

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Loe edasi

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Näita vähem