MA / PgCert / PgDip Sports Management

Need kraadiõppe programme on välja töötatud koos Bristol Business School ja annab õpilastele võimaluse uurida mõiste Sports Management. MA pakub, akadeemilisest vaatenurgast arengu kontseptuaalse arusaamise protsessid, mis toetavad tõhusat juhtimist spordi teenuseid ja üritusi. Seda tehakse läbi identifitseerimise klientide vajadustele, taotluse rahaliste ja inimressursside ja ettevõtluse arengu ettepanekuid ja plaane.

Programm hõlmab nii õpetas moodulite ja juhtimine väitekiri (sisaldab uurimismeetodid), mis on järjekindlalt üles ehitatud, et anda õpilastele võimalus toetuda puhas äri põhimõtted ja rakendada neid Sports Management.

Pärast algust programmi, siis määratakse isiklik akadeemiline juhendaja toetab teid kestel õpinguid ning aitab kujundada oma individuaalsed eesmärgid ja huvid.


Sisu *

  • Klientide vajaduste rahuldamine
  • Sport operatiiv- ja strateegilise juhtimise
  • Inimesed ja organisatsioonid
  • Tegevjuht Finance and Information
  • Sport Promotion, sponsorlus ja ürituste korraldamine
  • Sport Development and Policy
  • Väitekiri


* Meie akadeemilised programmid on pidevalt vaadata, et tagada, et nad vastavad kõrgeimatele akadeemilise standarditele, olles samal ajal tööstuse asjakohane. Need programmid on praegu läbi; valdkondades Uuring eespool loetletud seetõttu muutuda.


Õpetamise, õppimise ja hindamise

Traditsiooniline loengud olla vaid üks osa kursuse. Samuti saate teada läbi sündikaat tööd, grupi ja individuaalse ettekanded ja arutelud, õpilaste juhitud seminar rühmad, analüüs ja kohaldamine juhtumiuuringute ja kogemusliku õppe ja simulatsioone, sealhulgas roleplays. Külalisesinejad tööstuse ja kutseorganisatsioonide kaasa ka programmi. Need uuenduslikud meetodid luua keskkond, mis on nauditav, mitmekesine ja väga tõhus.


Karjäär

Nagu kraadiõppur meie Sports Management programmi, siis on võimalik jätkata vahemikus karjääri; eriti need, mis on seotud suure spordi juhtimise valdkonnas. Samas võib otsustada järgida akadeemilist karjääri ja edu saavutada PhD.


Riiki sisenemise nõuded

Sa peaksid olema UK lõpetaja 2: 2 Autasud kraadi asjakohast sisu, või rahvusvahelise lõpetaja sellele vastav kvalifikatsioon. Üliõpilased, kellel ei ole asjakohane kvalifikatsioon kuid kellel on kaks või rohkem aastat töökogemus võib kohaldada ka.


Programmi pikkus

Aspirantuur on osalise tööajaga programm, mida juhib septembrist kuni juunini ühe õppeaasta. Aspirantuur Sports Management saab uurida täiskohaga või osalise tööajaga. See võib olla üks aasta täistööajaga programmi või see võib olla progresseerumise liinil aspirantuur, mille puhul on üks aasta osalise tööajaga programm. Mõlemad võimalused töötavad septembrist juunini üks õppeaasta.

Magistriõpe programm saab uurida täistööajaga õpetas programmi ja täidetakse kaheteistkümne kuu jooksul (september august). Kui see programm on progresseerumise aspirantuur Sports Management, siis uuritakse osalise tööajaga.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust Hartpury College, University of West Englandis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date