MA juhatamine

Master programmi direktor eesmärk on anda õpilastele praktilisi tegevusi vajalike oskuste mille õpetamine on võetud siia õppejõud, kes on tööstuse spetsialistidele.

Rolli direktor eeldab mitmeid leidlik, tehnilise ja juhtimise rakendamise eest filmikunsti sisu või väikese ekraani formaate. Magistriõpe programmi direktor on väga praktiline operatsioonisüsteemi kursus, mis süvendab teadmisi ja tehnikaid õpilased, samas võimaldades neil regulaarselt toota film sisu juhendamisel professionaalselt koolitatud instruktorite ja personali valdkonnas.

See Master programm on anda õpilastele terviklik arusaam sellest, mida oodatakse tänapäeva filmitööstuse mitmekülgne direktor, alustades juhtimise tehniline meeskond, läbi valu ja juhendamisel näitlejad põlvkonda sisu kuulub tema / tema enda iseloomulik ideid. Õpilased on vaidlustanud ja giidiga arendada omanäolise directorial stiilis läbi töötubade ja otsene koolitus film komplekti.

Täiendav teemad hõlmavad elu ja töö lavastajana, põhitõdesid dramaturgia, kui tähtis on improvisatsioon, stsenaariumi analüüs ja -preparation, ülevaate suunates tehnikaid, jaotus skripte, Stseeni analüüsi ja rolli loominguline meeskond.

See programm hõlmab kolme etappi.

1. etapp

Lõpus käesoleva paragrahvi õpilased on omandanud olulisi tehnilisi oskusi ja kontseptuaalne arusaamine filmikunsti sisu. Pärast suunamine Boot Camp, mis hõlmab tähtsamaid loov ja tehnilisi oskusi, mis moodustavad tipud direktori käsitöö ja alus rohkem arenenud tehnikat ja võime töötada välja juhina oma iseloomulik keele järgmiselt.

2. etapp

II etapp algab mooduli Advanced Techniques suunamiseks Näitlejad, mis muudab õpilased tunnevad töötoad ettevalmistamisel suunates, eraldades stsenaariumi, töötavad osalejad ja improvisatsiooni rea suunatud lähenemist.

Pärast õpilane järgmiselt visuaalne keel Kino moodul. Selles moodulis õpilaste täieliku filmikunsti ajutine projekt, mis võimaldab neil isiklikku arengut, filmitegija ees kapten projekti. Õpilased on vastutavad planeerimise, pöörlemine, post ja okupatsiooni ajutise projekti.

Lõplik moodul II etapp on direktori Käsitöö ja Creative Collaboration, mis keskendub rolli lavastaja koostöös loomemajandusele.

3. etapp

Lõppfaas koosneb kapten projekti, füüsilisest isikust olema projekteeritud moodul, mis teeb iga õpilase töö juhendamisel nõunik teaduskonna vajalik ja vajalikud oskused, et sa pead juhina, loominguliselt filmi sisu konkreetse meedia platvormidel, tõestada , Projekte võib olla mitmeid vorme ja žanre kaetud, sealhulgas, kuid mitte ainult, a / n lühike / n väljamõeldud mängufilmi, eksperimentaalne film, dokumentaal, TV piloot või -saadet võrgus.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust MetFilm School Berlinis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
19,500 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
nov 7, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
nov 7, 2019