Loe ametlikku kirjeldust

MA Theatre noorte seas

Praktilist õppetööd teatri tegemisel ja tulemuslikkuse lastele ja noortele

Kas olete hiljuti lõpetanud huvi draama, jõudluse ja teater tegemisel; või keegi töötab teatris või haridus, kes soovib arendada oma olemasolevaid teadmisi ja praktika: paindlikke selles magistrikursus pakub erinevaid võimalusi edasi oma karjääri ambitsioone, ja arendada oma oskusi.

Nagu üks Suurbritannia juhtivaid teatrikoolis, Rose Bruford College pakub ainulaadse võimaluse õppida ja õpetada selle üha populaarsemaks ja dünaamiline valdkond teatri tavasid. Juhib meeskond spetsialist practictioners ja õppejõudude siis töötame koos mõnede juhtivate sektoris. Õpilased programm on olnud võimalus külastada rahvusvahelistel festivalidel (sh ASSITEJ kongress Kopenhaagenis, imaginate Festival Edinburgh ja stardiks), töö juhtivate ettevõtete ja teatrid (sh Catherine Rattad, NIE, rasune sisu, Tall Stories, Unicorn Theatre, Action Transport Teater, Polka teater, Half Moon teater ja reisimine Light), ja maailmatasemel praktikute (sh Tony Graham, Mark Storor, Alex Byrne ja David Wood).

Töötades koos meie TYA loomingupartneritega, siis uurib, praktika kaudu teadustöö kohta, mitmesuguseid teatri tehnikaid ja teooriaid, mis rikastavad teie võimet luua teater publikule igas vanuses. Läbi uurimine rahvusvahelises kontekstis ja tausta teatri noorte seas, siis arendada vahendeid, mida vaja mõtiskleda ja edasi oma isiklikku kunsti ja akadeemilise tava.

Kursus sisaldab tööpraktikat juhtivad organisatsioonid. Viimased paigutused lisanud:

  • Imagination Stage, Washington DC
  • Ustav Side, New York
  • Olive Branch Teatri Lääne-Sahara Pagulaste Project
  • Unicorn Theatre, London
  • Polka teater, London
  • Half Moon teater, London
  • Birmingham Vabariik
  • Theatre Centre, London


"MA-TYA on andnud mulle võimaluse töötada koos tohutu hulga kutseline teater noortele mõeldud praktikud. Muidugi jääb täiuslik tasakaal juhendaja juhitud praktiline ja seminar töö ja füüsilisest juhitud uuring. Tunnen on antud vabadus uurida minu enda praktika ja katsetada erinevaid valdkondi alates tulemuslikkuse kirjalikult ja dramaturgia, kuid akadeemiline keskenduda, et on mind rohkem kriitiline, väljendada ja analüütiline. "


Laurence Alliston- Greiner (MA TYA)"Kui teil on kirg töös noortega, siis on see muidugi teile. Alates oktoobrist oleme kogenud mitmeid uusi oskusi, nagu näitekunsti, stsenograafia ja korraldamine koolis ekskursioonid ja töötas koos mõned fantastiline ettevõtted ja vabakutseline praktikud. Toetust Olen ise saanud oma mehe kursuslased ja õppejõud on olnud suurepärane, eriti kui küps õpilane. Mul on olnud võimalus kujundada oma õpinguid ja huvide ümber mu vabakutseline tava, samas saavutada ainulaadset MA kvalifikatsiooni. "

Nicola Dereham (teater noortele mõeldud 2012)

Programm toetab meie spetsialistiga TYA Keskus

Riiki sisenemise nõuded


Hea autasustatakse diplomi (tavaliselt 2,1) ja / või samaväärne töökogemus seotud valdkonnas. Sul on vaja käia intervjuus.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 1 kursust Rose Bruford College of Theatre and Performanceis »

See kursus on Campus based
Start Date
Aug. 2019
Duration
13 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Aug. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Aug. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date