Ma Tekstiil

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppige maailma järjestuses kunsti- ja disainiülikoolis kuus aastat järjest (2015-2020) QS World University Subject Rankingsis.

Programmi kohta

Tekstiilid RCA on mitmetahuline distsipliin ja me töötame materjalide, valmistamise ja tähenduse loomingulise liidese kaudu. Meie tähelepanu keskmes on uued teadmised, mis mõjutavad paljusid sektoreid, homsete tekstiilide spetsialistide uute territooriumide uurimine.

Uued valmistamismeetodid ja spetsiaalsed tekstiilioskused pakuvad maailmale värskeid võimalusi ja nõuavad oma praktika pidevat ümbermõtestamist, luues kogu programmi tegevuste jooksul katsetamiskultuuri ja loomingulisi võimalusi.

Julgustame oma õpilasi arendama värvide ja materjalidega mõtlemis- ja loomevõimekust. Programm on uurimine tekstiili loomingulises, tehnoloogilises, kultuurilises, ärilises ja jätkusuutlikus kontekstis ning saate välja töötada uuenduslikke ideid, mis seavad väljakutse tekstiili tavade ja distsipliini mõistmisele. Kooli lõpetamise järel valdate vabalt materjalide keelt, suudate mõjutada meie elu materiaalset ja mittemateriaalset olulisust paljudes sektorites.

Xingchen Lu, MA Textiles 2019

Sissepääsu nõuded

Kandidaadid valitakse täielikult teenete järgi ja kandideerijaid võetakse vastu kogu maailmast. Valikuprotsess arvestab loovust, kujutlusvõimet ja innovaatilisust, nagu on näidatud teie portfellis, aga ka teie potentsiaalist programmist kasu saada ja üldiselt kõrgeid MA-standardeid saavutada.

Teil peaks olema tekstiilibüroo bakalaureuseõpe või sellega seotud kunsti ja disaini aine või samaväärne kogemus ning isiklik ettepanek nende magistriõppe kavandatud suuna kohta. Ainult pehmete süsteemide puhul peaks teil olema tekstiilibüroo, bakalaureuse või beng või bakalaureuse baas või samaväärne kogemus

Samuti soovime kirge, pühendumust ja tugevat isiklikku vastutust oma õppimise ja arengu eest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Näita vähem