Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Tekstiilid pakuvad ainulaadselt vedelikku, paindlikku ja lõpmatu kohanemisvõimalust, kuidas küsida, uurida ja lahendada mõned meie ühiskonnaprobleemid. See võimas agentuur on väärtuslikum ja olulisem kui kunagi varem, kuna need probleemid muutuvad järjest keerukamaks.

RCA tekstiil on mitmekülgne distsipliin ning meie töötajad ja üliõpilased töötavad loominguliselt materjalide, kujundamise ja tähenduse vahel. Meie tähelepanu on innovatsioon, mis mõjutavad ja ulatuvad paljudes sektorites, kus uuritakse 21. sajandi tekstiilide spetsialisti uusi territooriume.

Uued materjalid, uued viisid tegemiseks ja uued viisid, kuidas meie kunstlik maailm kogevad, nõuavad meid pidevalt meie tegevust uuesti üle vaadata ja kahtluse alla seada, tekitades kogu programmi tegevuses loomingulise rahutu kultuuri, mis hõlmab 4 * teadustööd, kasvav PGR-i kogukond ja dünaamiline meistrikursus.

Me tegeleme tööstusega kõigil tasanditel ja meie lõpetanute karjäärieeskirjad vastavad sellele mitmekülgsele identiteedile.

See nõuab keerukat ja dünaamilist lähenemist, mis sageli rakendab multidistsiplinaarseid ja koostöömeetodeid. Meie distsipliin õitseb loomingulise vaimu loomisel, mis julgustab statsionaarsest olukorrast kõrvale hoidmist.

Tekstiilide programmi teadusuuringute kultuuris on tugev stuudio, töökoja ja tööstuse loominguline koostöö ajalugu, kus on olulisi uuendusi, nagu PINTETEX, mis tagab teadlastele intellektuaalse omandi ning pakub rakendusi tootmises. Textile teadlased, nii töötajad kui ka üliõpilased, töötavad teadlaste, inseneride, etnograafide, antropoloogide, disainerite ja kunstnike vahel interdistsiplinaarselt ja multidistsiplinaarselt ning pakuvad uusi lahendusi sotsiaalsetele, kultuurilistele ja materiaalsetele väljakutsetele.

Väljarühmade MPhil ja PhD kandidaadid hulka kuuluvad kandidaadid rahastatakse läbi Londoni doktori disaini keskus ja ArcInTex Euroopa koolitusvõrgustiku algatusel järelevalve toetust programmi ja kolledž.

Meie kaheaastane MA-programm soodustab isikliku ja ainulaadse disainifilosoofia kujundamist individuaalsete, isiklikult juhitud algatuste, koostööprojektide, tööstusharule orienteeritud ja interdistsiplinaarsete projektide kombinatsiooni kaudu. See võimaldab meie üliõpilasel arendada oma mitmekülgset vastust distsipliini väljakutsetele ning on samasugune oskus töötada individuaalselt ja meeskonnas.

Me võtame vastu avatud ja eksperimentaalset stuudiokultuuri ning meie õpilased püüavad oma ideid läbi viia mitmesugustes praktilistes töös, mis sisaldavad uusi ja traditsioonilisi tehnoloogiaid.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõikides MA-programmides hinnatakse nende olemasolevate omaduste järgi, nagu on näidatud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaalist saada kasu programmist ja saavutada üldised MA-standardid. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Taotlejatel peaks olema:

  • Tekstiiliala bakalaureuse kraad või sellega seotud kunsti ja disaini teema või samaväärne kogemus
  • isiklik ettepanek oma MA-uuringu kavandatud suuna kohta
  • kirg, pühendumus ja kindel isiklik vastutus oma õppimise ja arengu eest on olulised magistriõppes

Digitaalne portfell

Kõik kandidaadid peavad esitama veebipõhise portfelli, mida hindavad programmi kõrgema personali meeskond ja õpilaste esindajad.

Portfell peaks illustreerima kogu teie loomingulise töö ulatust ja andma ülevaate mõlemast, arenemisest ja ideede uurimisest ning visuaalselt ahvatlevast.

Palun esitage kuni kümme valmis või viimistletud digitaalset pilti.

Igal peamisel pildil võib olla kuni kuus asjakohase visuaalse uurimistöö või ettevalmistustööga seotud pilti, näiteks joonistused, sketchbooki skaneeringud või kontekstuaalsed viited, mis on teie loomingulise mõtlemisega seotud.

Pildid peavad olema JPG või PNG vormingus (2 MB max, eelistatavalt 1024 x 768 pikslit või rohkem) või videod MOV, MP4 või M4V vormingus (maksimaalselt 80 MB).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev