Ma transport ja logistika juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Transport & Logistics Management

Tekkimist ja laiendada kohalikke ja piirkondlikke kaubanduslepinguid, tööjõu vaba liikumist ja kiire kasv üldise globaliseerumisega on vajalik usaldusväärne ja säästev transport ja logistika süsteeme. Lisaks tähelepanuväärne kasv külastuste ja Ühendkuningriigist pärit viimase kümne aasta jooksul kasvanud Suurbritannia kaubandus- ja eriüritused, nagu Londoni olümpiamängudel aastal 2012, kõik nõudlus väljakujunenud transpordisüsteemid, logistika planeerimise ja juhtimise kogemusi.

See programm on mõeldud vajaduste rahuldamiseks kodu ja rahvusvaheliste lõpetanud, kes pole varem spetsialiseerunud logistika ja transpordi või need, kes on huvitatud laiendada oma teadmisi ja praktilisi võimalusi selles valdkonnas.

Programm püüab uurida põhimõistete transpordi ja logistika ning arutab uusi lähenemisi kavandamisel ja analüüsimisel transport ja logistika süsteeme. Lisaks põhimõisteid reisijate- ja kaubavedu ning kohaliku ja globaalse logistika, programm keskendub kaasaja küsimusi, nagu e-äri, transport süsteemide modelleerimine ja keskkonnaküsimuste transport ja logistika, tagades on ajakohane ja sobivad praeguse tööandja vajadustele.

Programmid on akrediteeritud Chartered Institute of Logistics ja Transport (CILT). See tähendab, et õpilased on tunnustatud nende kutseorganisatsioonide hoidmaks oma kutsekvalifikatsiooni täielikult professionaalse staatuse tase 6 läbimisel magistriõppesse. Õpilased osalevad CILT, sealhulgas CILT õpilane peetud konverents ülikooli viimase seitsme aasta jooksul. Õpilased külastavad tööstus kohtades, on seminaridel antud külalisesinejad tööstuse ja koostööd äripartnerite väitekirja projekti.

Viimases etapis kursusetöö, kõik üliõpilased kohustuvad üks nädal nõustamine projekti poolt korraldatud ülikooli, mis on kõrgelt hinnatud eelmise õpilastele.

Programmi eesmärgid on järgmised:

  • Õpetada õpilastele uusimaid teadmisi transpordi ja logistika
  • Et arendada õpilaste võimet kriitiliselt analüüsida probleeme, mis mõjutavad kauba- ja reisijateveo
  • Laiendada õpilaste võimet juhtida praktilisi probleeme transpordi ja logistika valdkonnas.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema:

Hea asjakohaste esimese astme tunnustatud ülikooli (tavaliselt vähemalt 2,1 või samaväärne).

• Õpilased haritud inglise keel peaks olema IELTS skoor 6,5 või kõrgem või sellega samaväärne reiting muus keeles, testimise süsteem. Teise õpilased võivad siseneda kaudu ülikooli Greenwich International Pre-magistriprogrammi.

• taotlusi neilt, kellel on kogemusi koos kutsekvalifikatsioonide CILT ja muud kutseorganisatsioonid on samuti teretulnud.

Hindamine

Õpilasi hinnatakse läbi uuringud, kursuste, esitluste ja väitekirja.

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

Programm on akrediteeritud Chartered Institute of Logistics ja Transport (CILT). Selle struktuur, sisu ja kvalifikatsioon on kooskõlas ka CILT programme, et teadvustada akadeemilise ja ärisektori kogu Ühendkuningriigis ja rahvusvaheliselt.

Karjääri võimalusi

Lõpetajad võivad jätkata võimalused teenindus- ja tööstussektori, raudteed, reisijateveo ettevõtted, kolmanda osapoole logistika ja kohalike omavalitsuste, kaubavedu ja laevafirmade ning konsultantidena.

Sisu

Doktoritöö (SMS) (45 ainepunkti) Juhtimine, Professional Development ja karjäär Management (Magistriõpe SCM) (15 ainepunkti) Inglise ärikeel Academic eesmärkidel - Level 4 Logistics and Supply Chain Management Consultancy (15 ainepunkti) Supply Chain ja Logistics Management: Strateegiad ja jätkusuutlikkus küsimused (30 ainepunkti) International Ostud ja hanked (15 ainepunkti) sihtasutused stipendium ja uurimismeetodid (15 ainepunkti) strateegiline juhtimine ja transpordipoliitika (15 krediiti) Transport juhtimine ja planeerimine (reisijate ja kaupade) (30 ainepunkti)

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem