Ma Turvalisuses, Terrorismis ja Mässulistes

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Toetudes kooli teadusuuringute tugevustele rahvusvahelises julgeolekus ja allriikide konfliktides, käsitletakse selles programmis terrorismi ja mässude nähtusi kahekümnendal ja kahekümne esimesel sajandil.

See tutvustab teile terrorismi ajalugu, alates riigi toetatud terroristist külma sõja perioodil ja linnaterroristidest Lääne-Euroopas kuni radikaalse islamismi tekkimiseni Al-Qaida ja ISIS-i kujul. Te uurite demokraatlike vabaduste säilitamise dilemmasid, arendades samal ajal terrorismivastaseid strateegiaid ja hinnates terrorismivastaste õigusaktide vajalikkust ja tõhusust Suurbritannias, USA-s ja mujal.

Kaalute laiemat poliitilist konteksti ja radikaliseerumise ning terroristliku vägivalla põhjuseid, sealhulgas Afganistani, Pakistani, Süüria ja Iraagi olukorra analüüsi ning Lähis-Ida geopoliitika põhjalikku uurimist.

Akadeemiline tipptase

Meie osakond on suur ja mitmekesine ning meie akadeemikuid tunnustatakse laialdaselt oma ala juhtivate ekspertidena. Meie teadusuuringutest juhitud õpetamine on otseselt seotud tipptasemel teadusuuringutega, mis toimuvad uurimiskohustuste ümber: „Kohustus kaitsta” ja „Demokraatlik kaasamine”.

Meie teaduskultuuri peamiseks tugevuseks on lähenemisviis akadeemilisele uurimistööle, mis võtab avalikult omaks normatiivsed ja empiirilised lähenemisviisid terrorismi, mässude, Suurbritannia ja USA välispoliitika, julgeoleku valitsemise nõrkades riikides, külma sõja järgse rahvusvahelise ühiskonna kontseptsioonide uurimisel. globaalsel tasandil, aga ka Aafrika, Euroopa, Lähis-Ida ning Ida- ja Kagu-Aasia regionaalpoliitika kontekstis.

Kogemuste võimalused

Kõik üliõpilased kõigil meie kraadi skeemidel, sealhulgas rahvusvahelistel üliõpilastel, saavad ligipääsu saudele vabatahtliku tegevuse võimalustele Leedsi elu programmi kaudu. Lisaks sellele on meie pühendunud karjääride meeskond ja koolide tööalase konkurentsivõimega töötajad teiega kursis oma töö käigus ja pärast seda omandada töökogemuse võimalusi.

Kursuse sisu

See programm pakub teile mitte ainult võimalust süveneda (terrorismivastase) terrorismi ja (vastu) mässute akadeemilisse analüüsi, vaid pakub teile ka vabaduse arendada oma teadmisi mitmesuguste julgeolekuprobleemide (kliimamuutused, konfliktid) osas. resolutsioon, üleilmastumine ja konfliktid, inimõigused, vaesus, konfliktijärgne ülesehitamine, usuline radikalism) globaalsel ja piirkondlikul tasandil.

Tutvustatud kohustuslikud moodulid annavad teile võimaluse:

 • Minge kaugemale poliitilisest poleemikast ja meediavabadusest.
 • Arendage välja tugev ja nüansirikas arusaam terrorismist ja mässutest kui riiklikest, piirkondlikest ja ülemaailmsetest julgeolekuohtudest.
 • Hinnake poliitilisi, õiguslikke ja eetilisi dilemmasid, millega nii arenenud kui ka arengumaade demokraatlikud riigid ja autoritaarsed režiimid seisavad silmitsi terroristide ja mässuliste taktikate ja strateegiate käsitlemisel.

Samuti saate oma teadus- ja kirjutamisoskust lihvida oma kohustuslikus väitekirjas - see on valitud teema sõltumatu uurimistöö.

Lisavarustuse moodulite laiaulatuslik nimekiri tähendab, et saate uurida paljusid seotud teemasid, mis teile huvi pakuvad.

Kui olete osalise tööajaga üliõpilane, võtate 30 ainepunkti väärtuses kohustuslikke mooduleid ja valite esimesel aastal 30 ainepunkti väärtuses valikulisi mooduleid. Seejärel võtate oma teisel aastal kohustusliku väitekirja mooduli ja 60 ainepunkti väärtuses valikulisi mooduleid.

Kursuse ülesehitus

Alltoodud loend näitab tüüpilisi mooduleid / komponente, mida on uuritud ja mis võivad aeg-ajalt muutuda.

Moodulid
Aasta 1

Kohustuslikud moodulid

 • Mässulised
 • Terrorism
 • Dissertatsioon

Valikulised moodulid (tüüpiliste valikute valik allpool)

60 krediiti valite järgmiselt:

 • Konfliktid, komplekssed hädaolukorrad ja ülemaailmne juhtimine
 • Euroopa kaitse- ja julgeolekuanalüüs
 • Brexiti poliitika
 • Hiina tõus
 • Lähis-Ida kaasaegne poliitika
 • Iisraeli-Palestiina konflikti poliitika
 • Populaarne kultuur: maailmapoliitika, ühiskond ja kultuur
 • Teoreetilised lähenemisviisid rahvusvahelistel suhetel
 • Kodusõda ja siseveetranspordi konflikt
 • Globaalne õiglus

125952_photo-1522579670908-740bead29302.jpgMarkus Spiske / Unsplash

Õppimine ja õpetamine

Õppetöö toimub koos loengute, elavate seminaride arutelude ja juhendatud iganädalase lugemisega. Eeldame, et osalete täiel määral õpitud sessioonidel ja iseseisvalt õppimiseks, arendades oma oskusi ning valmistudes ette loenguteks ja seminarideks. Samuti saate kasu muljetavaldavast hulgast uurimistöödest ja seminaridest, mida juhivad osakonna ja ülikooli välisesinejad või kolleegid.

Hindamine

Moodulite piires koosneb hindamine peamiselt hinnatud esseist. Uuringute lõpus võimaldab 12 000-sõnaline väitekiri teil oma teadusuuringute huvides tegutseda ühe meie eksperdi kolleegi tähelepaneliku järelevalve all.

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad suhtega 2: 1 (Hons) või mitte-Ühendkuningriigi ekvivalendiga ühiskonna-, humanitaarteaduste või muul sellega seotud erialal. Arvesse võetakse ka asjakohast kogemust.

Inglise keele nõuded

IELTS 6,5 üldiselt, mis tahes komponendis on vähemalt 6,0.

Parandage oma inglise keelt

Rahvusvahelised üliõpilased, kes ei vasta selle programmi inglise keele nõuetele, võivad õppida oma doktoriõppes eelseisva inglise keele kursust, et aidata parandada inglise keele taset.

See eelseisund kursus on kavandatud progresseerumise marsruudi oma õppekava ja saate õppida akadeemilise inglise keele kontekstis oma valdkonnas.

Kuidas kandideerida

Taotlemise tähtajad

 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: 31. juuli
 • Rahvusvahelised õpilased: 30. juuni

Rahastamiseks taotlemiseks peaksite esitama taotluse valitud kursuse koha saamiseks vähemalt üks kuu enne konkreetset stipendiumi tähtaega.

Tasud

Viimast teavet tasude kohta leiate meie veebisaidilt.

Stipendiumid ja rahaline toetus

Kui teil on talent ja sõidad, tahame, et saaksite õppida koos meiega, sõltumata teie rahalistest tingimustest. Üliõpilastele võib abi anda ülikooli ja valitsuselt laenude ja tagasimakstavate toetuste vormis.

Tavaliselt pakub kool igal aastal mitmeid stipendiume.

Karjäärivõimalused

See programm pakub teile ideaalset ettevalmistust karjääriks rahvusvahelisel poliitilisel areenil, varustades teid kriitilise mõtlemise, uurimis- ja suhtlemisoskuste ning tööandjate ihaldatud põhjalike teadmistega.

Hiljuti lõpetanud inimesed on läinud tööle Suurbritanniasse ja välismaale valitsuse, politsei, mõttekodade ja rahu tagavate organisatsioonide heaks. Organisatsioonide lõpetajate hulka kuulub ka kaitseministeerium; Suurlinna politsei; Rahvusvaheline hoiatus; armee ja väljaspool seda. Paljud jätkavad ka edasisi uuringuid, alustades doktorikraadi.

Karjääride tugi

Poliitika- ja rahvusvaheliste uuringute koolil on pühendunud karjäärikonsultant, kes töötab kogu aasta vältel teie karjääri toetamisel ja nõustamisel. Kool korraldab ka mitmeid külalisesinejate üritusi, kus saate suhelda potentsiaalsete tööandjatega ja kuulda selle valdkonna juhtfiguure.

Lisaks koolipõhisele karjääritoele on teil juurdepääs ka ülikooli auhinnatud karjäärikeskusele. Karjäärikeskus pakub isiklikke kohtumisi, nõuandeid oma ettevõtte alustamiseks, karjääriüritusi, juhendamisskeeme ning tuge oma CV, avalduste ja intervjuudega.

Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses.

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses. Näita vähem