Ma valitsuses ja poliitikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Teeni oma Master of Arts kraadi riigiteaduste koos kontsentratsiooni rahvusvahelistes suhetes Jaani ülikooli ilus Rooma ülikoolis, mis pakub mitmekesist rahvusvahelist üliõpilaskonna. Õppimine välismaal Roomas võimaldab teil valmistada ennast rahvusvahelisel areenil; õppida rahvusvahelist äri ja poliitiliste teemadega; osaleda praktikakohti ÜRO agentuurid, valitsusväliste organisatsioonide (VVOd) ja saatkondade; läbilöömiseks mugav ja toetav akadeemilise keskkonna; nautida uusi kogemusi; ja kasvatada elukestva sõprussuhteid teiste õpilastega üle kogu maailma. Nagu aspirandina Rooma ülikooli, siis on parim nii maailmad: võimalus teenida kraadi Ameerika ülikooli elades suur Euroopa keskel valitsuse, poliitika, rahvusvaheliste organisatsioonide ja rahvusvahelised korporatsioonid.

33-krediidi MA programmi pakub põhjalik uurimus institutsioonide, teooriate ja poliitiliste protsesside rahvusvahelise valitsused ja organisatsioonid. Kui programm, mis on akrediteeritud Lähis riikide liit Kolledžid ja koolid ja New York State Department, saate välja analüütilise ja uurimistöö oskused paista karjääri rahvusvahelistes suhetes. Sul saada ekspert koostamise poliitika püksikud ja aruannete koostamise ja projektitaotluste hindamine, resolutsioonide ja avalikke avaldusi, samuti lõpule põhjalik hindamine globaalseid sündmusi ja suundumusi. Programm valmistab teid hulgaliselt võimalusi tsiviil- või välisriigi teenuste positsioone poliitiliste või administratiivset vastutust avalikus või erasektoris, karjääri hariduse või edasist uurimist, kuna doktoriõppe või õigusteaduse üliõpilane.

Osana programmi saate ka teenida 18-krediidi sertifikaadi rahvusvahelise õiguse ja diplomaatia, mida saab täita koos MA, pärast lõpetamist MA, või iseseisvalt.

Kui lubatud Rooma MA riigiteaduste, Siis on teil ka võimalus õppida ühe või mitme semestri meie peamine ülikooli Queens, NY. Paindlikkuse Programm võimaldab teil uurida nii ülikoolilinnakud vaheldumisi. Samuti võite registreeruda intersession sihtkoha kursused, kuna need on kättesaadavad.

Programmi nõuetele

Te võite täita MA Riigiteaduste ühe aasta täiskoormusega õpe, sealhulgas suve uuring. Magistriõppesse Rooma ülikooli pakutakse sügisel, kevadel ja suvel istungid, iga seansi jagatud kahte kvartalit. Kursused on planeeritud õhtul või online mahutada õpilast, kes töötavad või praktikal. Võite registreeruda kuni kaks klasside kvartalis; online-klassi span kahe kvartali hõlmama kogu istungil.

Non-Thesis valik

 • Juriidika 205 Modern Poliitiline Research
 • Kaksteist krediiti rahvusvaheliste suhete
 • Kolm krediiti poliitilise teooria kursused
 • Kuus krediiti oma väike kontsentratsioon
 • Üheksa valikainete krediiti mistahes kontsentratsiooniga

Thesis valik

 • Juriidika 205 Modern Poliitiline Research
 • Kaksteist krediiti rahvusvaheliste suhete
 • Kolm krediiti poliitilise teooria kursused
 • Kuus krediiti oma väike kontsentratsioon
 • Kolm valikainete krediiti mistahes kontsentratsiooniga
 • Kuus krediiti juriidika 900 Master Research
 • Demonstreerimine teadmised võõrkeeles (prantsuse, hispaania, itaalia) sooritades heaks uurimist või mitte-krediidi lugemise käigus keeles

põhjalik eksam

Ajal oma viimase semestri programmi pärast lõpetamist vähemalt 24 ainepunkti, siis palutakse istuma põhjalikku uurimist, et testida oma teadmisi oma jõudu.

Sissepääs

Esitatavate nõuete

 • Täielik ja esitada elektroonilise taotluse või välja printida paberi taotluse lõpetada see ja järgige juhiseid, et saata see.
 • Esitada käesolev kokkuvõte või elulookirjeldus.
 • Esitama ametliku ülikooli ärakirju ja aste conferrals / diplomid. Sertifitseeritud inglise tõlked tuleb esitada koos ärakirju ja diplomid. Ärakirju tuleb esitada iga käisite.
 • Esitama Test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL) või IELTS eksami punktisumma näidata inglise keele oskust. Taotlejad järgmistest riikidest ei pea esitama TOEFL või IELTS skoor: Ameerika Samoa, Austraalia, Bahama, Barbados, Belize, Kanada (va Quebec), Dominica, Grenada, Grand Cayman, Guyana, Iirimaa, Jamaica, Libeeria, Uus-Meremaa Sierra Leone, Trinidad / Tobago, Suurbritannia ja USA Vaikse ookeani Trust (Ühisettevõtte ülikooli kood: 0132).
 • Esitama kaks soovituskirja instruktorid kavandatud erialal.
 • Avalda isikliku seletusega oma põhjus jälitavad kraadiõppe ja juhtimise eesmärke 300-350 sõna. Teie avaldus eesmärgid lühidalt, kuid tähenduslikult, end tutvustada ja selgitada, mida te loodate saavutada teenivad kraad Jaani.
 • Application tasu $ 70 USD.

Stipendiumid

Õpilased registreerimisega Rooma ülikooli pakutakse stipendiume põhineb õppeedukust, tõendid töökogemus ja rahalist vajadust, et katta 25 protsenti õppemaksu kogu kestuse magistrikraadi. Loetakse Rooma stipendiumi, siis tuleb kohaldada otse prodekaan Roomas.

Karjäär Tulemused

Praktika ja karjääri paigutuse

Roomas, siis on teil võimalus ära unikaalne praktikavõimalusi, tänu suhteid, mis meie teaduskonna ja administraatorid säilitada mitmete rahvusvaheliste organisatsioonidega, rahvusvaheliste organisatsioonide ja valitsus-ja valitsusasutused. Võite saada kuni kolm krediiti praktikume, kui olete läbinud vähemalt 12 krediiti kursuste MA ja soovitame kõigile õpilastele programmis teha vähemalt üks internatuuri. Roomas meie õpilased on interneeritud ÜRO Maailma Toiduprogrammi, USA saatkond, International Development and Law Organisatsioon ja Save the Children Italia, paljude teiste paigutused.

Need praktikavõimalusi viinud karjääris paljudele meie õpilastele ja meie lõpetajad on täisväärtuslik töökohti ümber maakera erinevates valdkondades, sealhulgas: Avaliku või välisteenistuses; ühendatud rahvad; poliitika mõttekojad, rahvusvaheliste organisatsioonidega; suurte rahvusvaheliste korporatsioonide; ja dünaamiline start-up ettevõtteid. Mõned lõpetajate programm on ka läinud edasi seaduse ja doktoriõppesse politoloogia või sellega seotud valdkondades.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Rome Campus of St. John's University recruits a diverse, international student body. Studying abroad in Rome allows students to prepare themselves for the global arena; learn about international b ... Loe edasi

The Rome Campus of St. John's University recruits a diverse, international student body. Studying abroad in Rome allows students to prepare themselves for the global arena; learn about international business and political issues; participate in internships at UN agencies, non-governmental organizations (NGOs), and embassies; thrive in a comfortable and supportive academic environment. Näita vähem