Programmi ülevaade

See Master 's programmi eesmärk on tugevdada õpilase teoreetilisi teadmisi ja arusaamist, kuivõrd oluline on pilte ja muid visuaalseid väljendeid kommunikatsiooni ühiskonnas. Visuaalsusega on õppinud kriitiliselt ja intermedial perspektiivi, mis sisaldab elemente heli või muusika ning kus aspekte nagu võimsus, ajalugu, sotsiaalsed suhted, sugu ja rahvus on kesksel kohal. Programm on peamiselt ehitatud interdistsiplinaarse kombinatsioon Art History and Visual Studies, Film Studies, ja muusikateaduse. Lisaks rolli visuaalse kommunikatsiooni (ja mingil määral oma kuulmis tugevdused) analüüsitakse -in kunsti kui ka mass mediaalne vormid - kui tegemist kujundamisel oluliste küsimuste elu.

Programm hõlmab nii massi kultuuri ja kunsti, näiteks disain esemeid, arhitektuuri ja linnakeskkonna maali, fotode ja skulptuurid; film, video ja televisioon.

Programm moodulite / kursuste

Teooria ja -metodoloogia Visual Culture (15 EAP), Lääne-Design globaliseeruvas maailmas (15 EAP) või rootsi National Film Kultuur globaalses kontekstis (15 EAP), Audio-visuaalse kultuuri (15 EAP) ja esindused Vägivald Kujutav ja meedia (15 EAP), Visual Culture (30 EAP), magistrikraad projekti (30 ECTS).

Karjäärivõimalused

Pärast programmi on sul võimalik aktiivselt vahendada oma teadmisi vaatevälja, mis vastab ühiskonna vajadustele kriitiline vahendite analüüs. Future karjäärivõimalusi hulka tööd: kultuuri- halduse ja tootmise planeerimine ja kujundamine avalikus ruumis, kultuuriajakirjandus / kriitika õpetamise ja teadustöö valdkonnas visuaalne uuringud, samuti laiemas uurimistöö kontekstis, võttes arvesse kasvavat tähtsust visuaalne teadmisi ka teistes valdkondades, näiteks biotehnoloogia, pedagoogika jms


Loe selle programmi www.lunduniversity.lu.se/Visual-Culture


Miks Lundi Ülikool?

Asutatud aastal 1666, Lund University on üks Põhja-Euroopa vanim, kõige laiem ja parimatest ülikoolidest. Seas maailma top 100 ülikoole QS Edetabel 2016/2017, ülikool on # 1 valik välisüliõpilased tulevad Rootsi - üks maailma kõige uuendusmeelset, loovat ja demokraatlikud riigid.

Kui soovite tõeliselt globaalne klassiruumi kogemus, kus saad alustada oma rahvusvahelist võrgustikku, Lund University on suurepärane võimalus kaaluda. Kogemused teistmoodi õppimise riigi kohal nagu teise maailma parim on pakkuda kõrgharidust. Rühmatöö ja mitteametlik õpetaja-õpilase suhted hõlbustada põhjalikku haritust.

Ülikool asub Lund - võluv ja kompaktne ülikooli linn Lõuna-Rootsis, vaid 35 minuti kaugusel Kopenhaagenist. Linn on kuulus oma elava üliõpilaselu ja on koduks paljudele maailma juhtiv uurimisasutuste ja rahvusvaheliste ettevõtete.

Lisateavet leiate www.lunduniversity.lu.se

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Lund University

Vaata veel 91 kursust Lund Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school