Ma web design & Sisu planeerimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Tehnilisi aspekte õpetamise annab mõista vahendid, tehnoloogiad ja põhimõtteid, mida kasutatakse projekteerimise ja arendamise kaasaegseid veebilehed. See hõlmab loomise semantiliselt õige juurdehindlus, eraldamine esitluse sisu (HTML ja CSS) ja vastavust veebi standardeid (W3C).

Funktsionaalsed aspektid keskenduda creation of websites head informatsiooni arhitektuuri, mis on kättesaadav, kasutatav ja leitav tõttu tõhus otsingumootori turunduse ja optimeerimise (SEM / SEO). Õpilased õpivad, kuidas inimesed kasutavad veebi, kuidas nad navigeerida veebi sisu ja kuidas nad otsida infot. Esteetilisi aspekte web design peetakse seoses graafika, kunsti-, tüpograafia ja ettevõtte eesmärgid, sealhulgas korporatiivne identiteet ja branding.

Student pädevuse neis kolmes aspekte web design on näidanud nende kohaletoimetamise täielikult toimiva veebilehel oma Web Lõputöö lõpus programmi.

Tavaliselt meie õpilased jagunevad kolme rühma: need, kellel on web-oskusi (sageli iseõppinud), kes vajavad struktureeritud ja tasakaalustatud lähenemise täiendavat uurimist; Neile, kes on seotud veebi ja vajavad uusi oskusi arendada oma praeguse karjääri; Neile, kes on otsustanud karjääri muuta ja vaadata, veebi disain ja sisuhaldustarkvara uue võimaluse.

Ülikooli investeerib £ 76000000 aastal uue hoone, ülikooli raamatukogu, TV stuudiod ja akadeemiline vahendeid harudel, sealhulgas arhitektuur, projekteerimine ja ehitus. Stockwell Street on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Greenwich Campus ja see programm valmib seal 2014.

Programmi eesmärgid on järgmised:

  • Õpetada õpilastele professionaalse kompetentsuse tase web design ja sisuhalduse
  • Et anda mitte disainerid mõistmine ja väärtustamine disain
  • Anda õpilastele võimalus luua live kodulehel ja mõõta selle edukust
  • Aidata õpilastel tutvuda kasvab ja kiiresti arenev teadmisi selle uue disaini erialal.

Sisu

  • Design Web Content (30 ainepunkti)
  • Content Management (30 ainepunkti)
  • Kasutaja Experience Design (15 ainepunkti)
  • Sotsiaalmeedia ja SEO (15 ainepunkti)
  • Applied Art for Web (30 ainepunkti)
  • Major Project (60 ainepunkti)

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema:

Hea kiitusega diplom või samaväärne erialane kvalifikatsioon

PLUS tööoskusi operatsioonisüsteemide (Windows või Mac OS), hea arusaam failihalduse ja pädevuse kasutamine standard kontoritarkvara

JA arvuti ja usaldusväärne lairiba internetiühenduse juures elukohta.

• Kus inglise keel ei ole emakeel, keeles kvalifikatsioon on vajalik, nagu IELTS punktisüsteem 6.5 või kõrgem.

Enamik õpilasi leida see kasulik, et anda oma sülearvuti (Mac või PC).

• Taotlejad võivad küsitletavad.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem