Ma aafrika keele ja visuaalse kunsti maal

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

See inglise keele õpetatud magistriprogramm põhineb teadmistel mitmekesisuse ja loovuse kohta keeltes, kirjanduses, kunstis ja meedias Aafrikas. Interdistsiplinaarsed orientatsioonid ja ainekombinatsioonid muudavad programmi ainulaadseks.

Programmi kujundatakse Bayreuthi ülikooli bakalaureuse programmi Aafrika visuaalsete ja verbaalsete kunstiteoste (keeled, kirjandus, meedia ja kunst) pakutavate spetsialiseerumissuundade jätkamine ja keelekümblus. Need on Aafrika keeleteadus, Swahili uuringud, Aafrika keelte kirjandus ja Aafrikas asuv meedia / kunst ja erialateadmised .

Lisaks teadmiste omandamisele Aafrika keeltes ja keeleteaduses keskendub programm nüüd põhjalikumale arusaamisele kasutatavatest keeltes ja tingimustes; ka oma vahendatud vormides ja sotsiaalsetes kontekstides. Seega on selle programmi peamine eesmärk edastada kultuuriliselt kodeeritud teadmiste laialdasemat arusaamist oma erinevatest rakendustest ja väljenditest Aafrikas.

Lisaks keelele keskendumisele pakub programm ka intensiivset suhtlemist kirjanduse, meedia, kunsti ja kuraatorite uuringute teooriate ja metoodikaga, mis veelgi rikastavad Aafrika erinevate kultuuriliste verbaalsete ja visuaalsete väljenduste tundmist.

Töövaldkonnad

Lisaks ülikoolide ja uurimisasutuste täiendavale akadeemilisele koolitusele on lõpetajatel kvalifitseeritud töötada erinevates valdkondades. Võimalikud karjäärivõimalused on järgmised:

  • Akadeemiline karjäär kõrgkoolides või teadusasutustes
  • Kultuuridevaheline koostöö ja kultuuritöö (nt Goethe Instituut, sihtasutused / usaldusühingud, muuseumid, galeriid, raamatukogud)
  • Ajakirjandus ja suhtekorraldus
  • Arengukoostöö
  • Erasektori tööhõive (keskendudes Aafrika kontinendile)

Organisatsioon

Kaheaastase magistriprogrammi alguses, mis on moodulite raames korraldatud, pakuvad õpilased juba põhjaliku interdistsiplinaarse teadmisi Aafrikast vastava bakalaureuse programmi kohta; nt afrobaalne verbaalne ja visuaalne kunst (keeled, kirjandus, meedia ja kunst) (BA, Bayreuth Ülikool).
Teise semestri lõpuks saavad õpilased rakendada neid teadmisi spetsialiseerumise valdkonnas: 1 Aafrika keeleteadus ; 2 Aafrika kirjandus ; 3 Arts, Curational Studies ja meedia Aafrikas ; 4 Swahili uuringud ; või 5 multidistsiplinaarseid uuringuid (see võimalus võimaldab mitmed nimetatud spetsialiseerumissuundades interdistsiplinaarset keelekümblust).

Kõikides valdkondades kohustuslikud moodulid hõlmavad kahte Aafrika keelt (Bambara, Hausa, suahiili või araabia) teooriad, meetodid ja kursused, mis pakuvad õpilastele nii akadeemilisi kui ka kommunikatiivseid oskusi.

Eesmärgid Magistriõppe programm võimaldab õpilastel arendada ja spetsialiseeruda oma teadmiste ja kriitilise mõtlemise valdkondades keeleteadus, kirjandus, meedia, kunsti ja Curation Aafrikas. Nad süvendavad oma teadmisi akadeemilise töö käikude ja praeguste teadusuuringute suundumuste osas. Lõpetaja magistritöös töötavad nad individuaalselt valitud uurimusteemal spetsialiseerumise valdkonnas ja tõestavad seega oma professionaalset ja metodoloogilist pädevust. Professional Perspectives

Vastuvõtutingimused

Taotlejatel peaks olema akadeemiline taust Aafrika keeleteaduses, Aafrika kirjanduses, Curational Studies ja Media Aafrikas või seotud erialal. Nõutavad vähemalt bakalaureuse taseme punktid keskmiselt 2,5 või paremad (vastavalt Saksa liigitusskeemile). Nõutav on inglise keele (ingliskeelne) Euroopa keeleõppe raamdokumendi juhtimine. Selle saab tõendada tunnistustega, inglise keele-keskastme kolmanda astme kraadidega või inglise keeles koostatud bakalaureusetöödega. Saksa keele põhikäsitlus (A1 tasand) on samuti vajalik ja selle võib omandada programmi esimese aasta jooksul. AVVA programmi käivitamine on võimalik ainult talveperioodil (iga aasta oktoobris).

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, o ... Loe edasi

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, our top priorities are individual supervision, maintaining high academic standards, and creating programmes of study that take current research into account. Our interdisciplinary focus and the innovative collaboration between many of our disciplines are key features of Bayreuth’s research culture. Näita vähem