Ma aafrika keele ja visuaalse kunsti maal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See inglise keeles õpetatud magistriprogramm põhineb teadmistel, mis on seotud Aafrika keelte, kirjanduse, kunstide ja meedia mitmekesisuse ja loovusega. Interdistsiplinaarne orientatsioon ja õppeainete kombinatsioonid muudavad programmi ainulaadseks.

Programm on mõeldud Bayreuthi ülikooli Aafrika visuaalse ja verbaalse kunsti (keeled, kirjandus, meedia ja kunst) bakalaureuseprogrammis pakutavate spetsialiseerumisvaldkondade jätkuks ja keelekümbluseks. Need on Aafrika lingvistika, suahiili uuringud, aafrika keelte kirjandus ning meedia / kunst ja kuratuuriõpe Aafrikas.

Lisaks Aafrika keelte ja lingvistika teadmiste omandamisele keskendub programm nüüd kasutatava (te) keele (te) tingimuste ja normide sügavamale mõistmisele; ka selle vahendatud vormides ja sotsiaalsetes kontekstides. Seetõttu on selle programmi põhieesmärk anda Aafrikas mitmesuguste rakenduste ja väljendite abil paremini mõista kultuuriliselt kodeeritud teadmisi.

Lisaks keelele keskendumisele pakub programm ka intensiivset seotust kirjanduse, meedia, kunsti ja kuraatoriuuringute teooriate ja metoodikatega, mis veelgi rikastavad Aafrika kultuuriliste verbaalsete ja visuaalsete väljendusvormide tundmist.

Töövaldkonnad

Lisaks ülikoolide ja uurimisasutuste täiendavale akadeemilisele koolitusele on lõpetajatel kvalifitseeritud töötada erinevates valdkondades. Võimalikud karjäärivõimalused on järgmised:

  • Akadeemiline karjäär kõrgkoolides või teadusasutustes
  • Kultuuridevaheline koostöö ja kultuuritöö (nt Goethe Instituut, sihtasutused / usaldusühingud, muuseumid, galeriid, raamatukogud)
  • Ajakirjandus ja suhtekorraldus
  • Arengukoostöö
  • Erasektori tööhõive (keskendudes Aafrika kontinendile)

Organisatsioon

Alustades kaheaastast magistriprogrammi, mis korraldatakse moodulitena, toovad õpilased juba bakalaureuseõppe programmist põhjalikke interdistsiplinaarseid teadmisi Aafrika kohta; nt Aafrika verbaalne ja kujutav kunst (keeled, kirjandus, meedia ja kunst) (BA, Bayreuthi ülikool).
Hiljemalt teise semestri jooksul saavad õpilased valida, kas rakendada neid teadmisi spetsialiseerumise valdkonnas: 1 Aafrika keeleteadus ; 2 Aafrika kirjandust ; 3 Kunst, kuraatoriuuringud ja meedia Aafrikas ; 4 suahiili uuringut ; või 5 multidistsiplinaarset õpet (see valik võimaldab mitmel erialal interdistsiplinaarset keelekümblust).

Kõigile kohustuslikud interdistsiplinaarsed moodulid hõlmavad teooriaid, meetodeid ja kursusi kahes Aafrika keeles (bambara, hausa, suahiili või araabia keel), mis pakuvad õpilastele nii akadeemilisi kui ka suhtlemisoskusi.

Eesmärgid Magistriprogramm võimaldab õpilastel arendada ja spetsialiseeruda oma teadmistele ja kriitilisele mõtlemisele Aafrika keeleteaduse, kirjanduse, meedia, kunsti ja kuratsiooni valdkonnas. Nad süvendavad veelgi teadmisi akadeemilises töörutiinis ja praegustest teadusuuringute suundumustest. Lõplikus magistritöös töötavad nad eriala valdkonnas individuaalselt valitud uurimisteemal ja tõestavad sellega oma ametialast ja metoodilist pädevust.

Vastuvõtutingimused

Taotlejatel peaks olema akadeemiline taust Aafrika lingvistikas, Aafrika kirjanduses, Kuratiivuuringutes ja meedias Aafrikas või sellega seotud distsipliin. Teil on vaja vähemalt bakalaureuseastme keskmist punkti 2,5 või paremat (vastavalt Saksamaa hindeskaalale). Vajalik on hea kirjaliku ja suulise inglise keele oskus (samaväärne B2 + Euroopa keeleõppe raamdokumendiga). Seda saab tõestada tunnistuste, ingliskeelses keskastmes asutatud kraadi omandamise kraadi või inglise keeles kirjutatud bakalaureusetööde abil. Vajalik on ka saksa keele põhioskus (A 1 tase), mille võib omandada programmi esimesel aastal. AVVA programmi alustamine on võimalik ainult talvisel perioodil (iga aasta oktoobris).

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, o ... Loe edasi

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, our top priorities are individual supervision, maintaining high academic standards, and creating programmes of study that take current research into account. Our interdisciplinary focus and the innovative collaboration between many of our disciplines are key features of Bayreuth’s research culture. Näita vähem