Maailma ajaloo ja rahvusvaheliste suhete eriala ajalugu

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Maailma ajaloo ja rahvusvaheliste suhete eriala ajalugu

Miks valida ajalugu Rotterdamis?

Magistriõpe ajalugu on interdistsiplinaarne programm: me ühendame nii humanitaarteaduste kui ka sotsiaalteaduste teadmised ja teooriad keerukate ajalooliste probleemide analüüsimiseks. Rahvusvaheline ja võrdlev lähenemisviis õpetab meid tuvastama ajalooliste juhtumiuuringute sarnasusi ja erinevusi.

Magistriõpe ajaloo rahvusvaheline rada on pealkirjaga "Globaalne ajalugu ja rahvusvahelised suhted". Selles programmis ühendatakse kaks muul viisil sõltumatut õppesuunda, et analüüsida rahvusvahelisi suhteid ajaloolisest ja globaalsest perspektiivist. Me keskendume näiteks selliste suurriikide tõusule ja langemisel nagu Briti impeerium ja Ameerika Ühendriigid. Me arutame kaasaegsete geopoliitiliste küsimuste ajaloolist tausta ning näeme, kuidas rühmitused ja üksikisikud mobiliseerivad minevikku, et seadustada poliitikat ja kujundada identiteete.

Rotterdamises õpiksite kirjeldama nii ajalooliste sündmuste laiemat kirjeldust kui ka konkreetseid aspekte. Meie programmi iseloomustavad väikesemahulised seminarid, isiklik järelevalve ja tihedad kontaktid õppejõudude ja kaasõpilastega. Me hoiame suurepäraseid kontakte arhiivide, muuseumide ja uurimisinstituutidega, kes pakuvad meie õpilastele väärtuslikke teadustöö praktikakohti. Juba mitu aastat järjest on magistri ajalugu nimetanud Madalmaade parimaks ajalooekspertideks ajakirjad Elsevier ja Keuzegids Masters.

Üks kursustest: globaalse tellimuse kaardistamine
See kursus ühendab kaks eriala: rahvusvaheliste suheteooria ja maailma ajalugu (või globaalne ajalugu). Kursuse perspektiiv on rahvusvaheliste suhete ja globaalsete vastastikmõjude, sealhulgas impeeriumide, piirkondade või mandrite kõrgeim võimalik tase. Me võtame ajaloolise ülevaate impeeriumide ja piirkondade tõusust ja langusest alates umbes 1600. aastast kuni tänapäevani, hõlmates Lääne-maailma ja kaugemalgi. Me küsime endalt, millised on globaalsete ajalooliste arengute põhielemendid. Me uurime impeeriumide tõusu ja langemist, vaid ka kahtleme mitteriiklike osalejate nagu valitsusväliste organisatsioonide ja rahvusvaheliste korporatsioonide mõju rahvusvahelistele suhetele. Uurime impeeriumi ülesehitamise tänapäevaste katsumuste ajaloolisi põhjuseid ja teeme sellega esile ülemaailmse (või makrotasandi) ja kohaliku (või mikrotasandi) dünaamika.

Üliõpilase iseloomustus

Erasmys School student"See, mis muudab selle magistriõppe programmi ainulaadseks, on interdistsiplinaarne lähenemisviis, mida kasutatakse nii mineviku kui ka praeguse mõistmiseks. Muuhulgas õpid teadma iga ühiskonna ajaloolise tausta kohta teadlikku perspektiivi. Lõpetades selle programmi, võite võtta palju erinevaid positsioone. Praegu olen peamiselt huvitatud karjääri tegemisest rahvusvahelise organisatsiooni teadurina või poliitikakohtunikuna. "Ricardo Klepke

Pre-Master ajalugu

Kas soovite ajaloo magistrikraadi omandada, kuid teil pole õiget haridust? Siis olete tõenäoline kandidaat Erasmuse ülikoolis Rotterdamis registreeruda pre-Master ajaloos.

Teadmiste puudujäägi ületamine

Enne magistri ajalugu jälgite teatud bakalaureuse ajaloo kursusi. Saate tutvuda kultuurilise, sotsiaalse ja majandusliku ajalooga ning rahvusvaheliste suhete ajalooga. Te võtate ka mõned metoodikursused, valmistades ette magistriõppekava. Meisterlik ajalugu saab jälgida ainult täistööajaga.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Loe edasi

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Näita vähem