Maalikunstnik

Üldine

Programmi kirjeldus

See uus kaunite kunstide magistrikursus tuleneb vajadusest tugevdada olulist suhet klassikalise ja innovatiivse vahel, mis on kakskümmend aastat olnud RUFA kaunite kunstide programmi tuum.

Kursuse rahvusvaheline profiil hõlmab kultuuriliselt mitmekesist töökogukonda.

Sellel kursusel tegelete pidevalt sellega, mida tähendab tänapäeval kunstnikuna harjutamine, katsetades ja esitades väljakutseid oma individuaalsele praktikale seoses kunstiajaloo ja selle tänapäevase nägemusega laiemas kultuurilises ja sotsiaalses süsteemis.

See kursus tutvustab teile kaasaegset kriitilist konteksti, mis algab olulisest Itaalia kunstitraditsioonist.

Kunstiharude uurimiseks laiaulatusliku lähenemisega on kavas igakuine rahvusvaheline kunstnikega koosnev täielik keelekümblusnädal. Igal õppeaastal on kuue kogemuse eesmärk tugevdada teie praktika ja juhtivate ideede enesemõtlemist, ambitsioone ja motivatsiooni.

Spetsiifiline loenguprogramm on mõeldud lähenemiseks laiemalt kaasaegse kunstiga seotud viidete õppimisele.

Kujundanud Central Saint Martins (Londoni Kunstiülikool) juhendaja Umberto Giovannini.

Te võtate kasutusele uuendusliku, segakeskkonna, tipptasemel põikharidusliku õppematerjali, mis Pathway teid täielikuks kunstnikuks, kes suudab väljendada oma loomingulist keelt mis tahes kunstilise distsipliini puhul.

Maalrid, terviklikud ja multidistsiplinaarsed kunstnikud.

Maalimine on kunstiline distsipliin, mis võimaldab kirge ja eriala ühendada ainulaadse karjääri ja eluviisiga. Õppides maali RUFA-s, saab üliõpilane kõrgetasemelise multidistsiplinaarse akadeemilise koolituse ja täieliku arusaamise tehnikadest ja omadustest, mis on seotud kaunite kunstidega.

Maalimine osana teadmiste võrgustikust.

RUFA kaheaastane magistrikraadiprogramm maalihalduses on kraad, mis annab kindla aluse teoorias ja praktikas ning mille eesmärk on asetada õpilased teadmiste ja multimeediakogemuse olulise võrgustiku keskel, moodustades täieliku kunstniku, oskab rakendada loomingulist väljendust mis tahes kunstiteaduses.

Selle saavutamiseks annab õppekursus olulise tähtsuse ajaloo ja varajastele mõjudele, mis aitavad kaasa maalimise algupärandile, uurivad ja analüüsivad selliseid põhialuseid nagu maalikunsti tehnika ja tehnoloogia, kaasaegse kunsti sotsioloogia, uute meedia, kunsti- ja kujutlusvõime fenomenoloogia ning visuaalsete kunstide digitaalne rakendamine.

RUFA maalitudengid leiavad end uuenduslikust multimeediumreisist, mis on ajakohane ja mitmeotstarbeline ning muudab nad terviklikeks ja kogenud kunstnikeks.

Andekate maalrite loomise tehnika ja tehnoloogia.

Visuaalsete kunstide, fotograafia ja uue meedia digitaalrakendused: need on mõned multimeediumivaldkonnad, mida uuritakse RUFA maalikunsti kraadis, kursus, mis ühendab tehnoloogiat ja annet ning võimaldab õpilastel saavutada kõrgel tasemel akadeemilist oskusteavet, ainet ainete ja autoriteedi jaoks oma kunstilise väljenduse seisukohalt olulised.

RUFA magistriõppe üliõpilased saavad oma kunstialast dialoogi kasutada maalilise väljendusviisi, kujutava kunsti ja multimeediainstallatsioonide suhelmiseks. Maalikunstniku töökoht võib olla kunstilise suuna, graafilise ja toimetuskunsti, ekspositsioonide, galeriide ja töötubade alal.

Kõik kunstiteoste keeled.

RUFA akadeemilises struktuuris on kaheaastane maalikunstialane magistriõpe osa RUFA akadeemilise kraadi kunstiosakonna visuaalse kunsti osakonnast, kus peetakse silmas kunstikunstide vahelisi suhteid ja luuakse nende vahel uusi sünergiaid.

RUFA-s on sündinud uus kaasaegne kunst, mis suudab end väljendada mitme kujutava kunsti väljenduse kaudu, olgu need graafilised, maalilised, transformatsioonilised või tehnoloogilised. Maalikunsti eriala lõpetades saab temast: kunstnik, kunstivahendaja, kuraator, kultuurijuht, kunstijuht, lektor.

Akadeemia kraadid on samaväärsed magistrikraadi kraadidega.

* Kursus on saadaval ainult inglise keeles

Koordinaator: Umberto Giovannini.

Lektorid: Gianna Bentivenga, Simone Cametti, Fabrizio Dell'Arno, Davide Dormino, Umberto Giovannini, Marta Jovanovic, Sarah Linford, Alida Massari.

Meistriklass külalisprofessoriga: Anusc Castiglioni, Thomas Gosebruch, Nick Morley.

MA maalikunstis - soovitatud koolitusprogramm - kujutava kunsti osakond

Aasta Teema CFA Tundi
I aasta Ikonograafia

Sissepääs magistriõppe programmidele

Kunstimagistriõppesse vastuvõtmiseks peate esitama:

 • Bakalauruse kraad. Tunnustatakse “Väärtuse deklaratsiooni Locos (DV)” kaudu ja kvalifikatsiooni legaliseerimisega (taotletakse teie riigi Itaalia saatkonnas / konsulaadis).
 • Tunnistus, mis tõendab, et teil on viimase 10 aasta jooksul omandatud piisav itaalia või inglise keele tase (sõltuvalt sellest, kas soovite osaleda magistriõppe itaalia või inglise keeles). Kui olete oma kvalifikatsiooni omandanud inglise / itaalia keelt kõnelevas riigis või kui osalenud programm oli inglise / itaalia keeles, võidakse teil keeletunnistuse esitamist mitte nõuda.
 • ELi mittekuuluvate õpilast: uuringu viisa on kohustatud osalema Akadeemiline programmid. Õpilased peavad saatma elamisloa / elamisloa taotluse koopia rahvusvahelisse üliõpilaskontorisse 8 päeva pärast Itaaliasse saabumist.

Õpilased peavad läbima ka sisseastumiskatse .

Vastuvõtmise tähtajad

Testile kandideerimise tähtaeg

 • Esimene sessioon: 16. jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 16. aprill 2020
 • Kolmas istungjärk: 4. juuni 2020
 • Neljas istungjärk: 10. september 2020
 • Viies istungjärk: 1. oktoober 2020

Sissepääsu test

 • Esimene sessioon: 20. – 24. Jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 18. aprill 2020
 • Kolmas sessioon: 8. – 12. Juuni 2020
 • Neljas sessioon: 14. – 15. September 2020
 • Viies sessioon: 5. – 6. Oktoober 2020

Otsene registreerumise tähtaeg

 • 1. oktoober 2020

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, ... Loe edasi

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, innovative courses in the field of Art, Design, and Communication. Näita vähem