Maastikuarhitektuur

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Maastikuarhitektuur on disainikursus, mis toimib mitmesuguste loominguliste ideede, elusüsteemide, füüsiliste materjalide ja tulevikuvõimaluste poolest. See on keerulisemates ja kiiresti muutuvas maailmas elavate inimeste paremate eluviiside kavandamine, uurimine ja ettepanekute tegemine.

RMIT pakub väljapaistvat erialast haridust, Maastikuarhitektuuriprogrammi akrediteerib Austraalia maastikuarhitektide instituut (AILA). Programmi tunnustatakse maailmaklassi vahendina disainialaste teadmiste, kriitilise mõtlemise ja disaini edendamise kaudu uuendusliku õpetamise ja teadustöö edendamise vahendina.

RMIT maastikuarhitektuurikeskus annab teile võimaluse saada maastikuarhitektuuripraktikal juht ja innovaator.

Disainiuuring on selle keskmes

Selle programmi raames tehtavad disainiuuringud viiakse läbi tänapäeva ja rahvusvahelisel tasandil. Disainiuuring võimaldab teil põhjalikult kaasata maastikuarhitektuuri distsipliini. Te uurite probleeme ja teemasid, mis on olulised kaasaegsetel linna- ja loodusõnnetustega seotud probleemidel, mida kliimamuutus, looduskatastroofid ja maade väärkasutamine on üha enam mõjutanud.

Uurige RMIT ainulaadseid disaintubajuure

Õppige projekteerimisstuudiote kaudu, mis toimivad laboritena, mis soodustavad eksperimenteerimist, uurimist ja disaini uurimist agendina, mis vastab kaasaegse ühiskonna ehitise keskkonnale. Stuudioid juhivad erilised kohalikud ja rahvusvahelised akadeemilised praktikud, kes joonistavad erinevatest teadmiste ja kogemuste valdkonnast.

Top 3 põhjused olla osa RMIT maastikuarhitektuurist

 • Õpi disaintuudiote, mis modelleerivad tööstuse parimat tava
 • Avada töövõimalused ja arendada tööstuskontakte
 • Asetage Austraalia disainikapitali linnaplaneerimise laborisse.


Andmed

Kuidas sa õpid

See kõik keskendub õppimisele disainstuudiote kaudu

Programmi tähistatavad disaintuudioid asuvad linna ülikoolilinnakus, mis tähendab, et teid panustatakse disainiuuringute laborisse ja innovatsiooni keskmesse.

Studios asuvad kogu linna ülikoolilinnakus ja mitme auhinnatud RMIT disainikeskuse raames. Disaintundused on üks peamisi põhjuseid, miks RMIT Maastikuarhitektuur ja selle lõpetajad on tööstuse seisukohalt nii olulised.


Mis on Disaintuba?

Design Studios kujundavad kohalike ja ülemaailmsete disainifirmade parimat tava.

Disainstuudio moodustab tavaliselt pool semestrist ja õpetatakse väikestes gruppides. Sa keskenduda konkreetse disaini teema ja projekti iga semestri jooksul. Saate valida erinevate stuudiokorterite pakkumiste vahel ja õppida konkreetseid projekteerimismeetodeid ideede ja tulemuste väljatöötamiseks seoses projekti lühikirjeldusega. Studios on vertikaalselt integreeritud, st rühmitatud erineva aasta tasemega õpilastega.

Teie viimase aasta jooksul valmistate te oma disaini teo, mida nimetatakse disainiuuringu projektiks A B. See projekt areneb maastikuarhitektuuriuuringute tulemusi saavate uuringute tulemuste põhjal.

Tööstusühendused

Tuntud ja auhinnatud rahvusvahelised ja Austraalia maastikuarhitektid, arhitektid, linnade disainerid ja nendega seotud valdkondade eksperdid on järjepidevalt seotud selle programmi raames läbiviidavate õpetamis- ja uurimisprojektidega.

Disainstuudiod pakuvad tugevad sidemed tööstusega. Mõned projektid võivad hõlmata kliente või tegelisi projekte, kus teete oma projekteerimisettepanekuid stsenaariumil põhineva simuleeritud disaini tavapärase keskkonna raames. Professionaalsed disainerid võivad semestri lõpus moodustada oma ülevaatepaneeli.

Kogu aasta jooksul toimuvad avalikud loengud, mida juhivad silmapaistvad kohalikud ja rahvusvahelised maastikuarhitektid ja linnade disainerid.

RMIT Ülikool on pühendunud sellele, et pakkuda teile haridust, mis kindlalt ühendab formaalset õppimist professionaalse või kutsekraadiga.

Rahvusvahelised võimalused

 • Õppereisid
  Erinevad disaintuudiood pakuvad välismaale reisimisvõimalusi välitööde, töökodade ja disainiprojektidega tegelemiseks. Varasemad asukohad on Jaapan, Vietnam, Taiwan, Prantsusmaa, Hispaania ja Aafrika.

 • Vahetus
  Rahvusvahelised vahetusvõimalused on saadaval Saksamaal, Taanis, Hollandis, Ühendkuningriigis ja USA-s asuvates ülikoolides.
  RMIT ülemaailmne liikumisbüroo toetab üliõpilasi, et nad võtaksid vahetus- või lühiajalise liikuvuse üle 165 partnerülikooli üle kogu maailma.

 • Praktika
  Igal aastal pakutakse praktikakohti maastikuarhitektuuri magistriõppe üliõpilastele, võimaldades õpilastel omandada töökogemusi tunnustatud ja auhinnatud võistlustel välismaal. Praegused internatuuri partnerid on Stoss LU Bostonis ja EMFis Hispaanias.

Valikained ja programmi struktuur

Programmi raames saate valida oma valikute hulgast ülikooli valikained, et oma teadmisi ja oskusi oma tulevase karjääri jaoks laiendada.


Karjäär

See programm valmistab ette maastikuarhitektuuri professionaalse praktika. Töötab iseseisvalt või osana suurest multidistsiplinaarsest meeskonnast. Linnade projekteerimisprojektidest (plaadid ja jalakäijate piirkonnad) suurte avatud ruumide (pargid ja looduskaitsealad) töötamiseks on projektide parameetrid laiad

Maastikuarhitektina leiate karjäärivõimalused:

 • maastikuarhitektide, arhitektide, planeerijate, linnaplaneerijate ja inseneride disainibürood kogu Austraalias
 • valitsusorganisatsioonid föderaal-, riigi- ja kohalikul tasandil
 • Lõpetajad võivad osaleda ka väiksemates projektides, nagu eraaiad, ajaloolised mõisad ja produktiivsed maastikud.


Sisseastujale

Sa pead olema edukalt läbinud Austraalia bakalaureusekraadi (või samaväärse ülemerealase kvalifikatsiooni) arhitektuuri või maastikuarhitektuuri või sellega seotud disainivaldkonnas.

Teid valitakse konkurentsivõimeliste hindade ja fooliumi alusel.

Valikuküsimused

Sa pead:

 • Täitke ja esitage veebi eelvaliku komplekt hiljemalt 10. novembriks. Esitusi võib kaaluda pärast seda kuupäeva, kui kohad on saadaval. Eelvaliku komplekti saatmise link kuvatakse taotleja juhtpaneelil pärast taotluse saatmist.
 • Intervjueerimine (mõned taotlejad)

Eelvaliku komplekt

Eelvaliku komplekt nõuab:

 • milles kirjeldatakse, miks soovite seda programmi uurida ja oma praeguseid teadusuuringute eesmärke.
  Samuti võite soovida lisada üksikasju selle kohta, miks te soovite karjääri kujundada ja kuidas teie töökogemus teatas uurimisprotsessi.
  Maksimaalselt 150 sõna.

 • milles kirjeldatakse teie akadeemilisi saavutusi ja töökogemust, sealhulgas kõiki töökogemusi, mida te praegu tegelete.
  Maksimaalselt 300 sõna.

 • foolium, mis sisaldab teie bakalaureuse uuringutest ja võimaluse korral professionaalseid projekte.

Teie foolium peaks olema isiklike loome- / disainiprojektide kujutiste, jooniste, sketšide, maalide, mudelite, fotode, arvutitööde jms pakett; peaks sisaldama kontseptsioone / ideid, mis viivad lõpliku disaini ossa.

Te peate koondama oma töö üheks PDF-failiks (maksimaalselt 30 lehekülge).

Võite oma PDF-faili üles laadida (maksimaalselt 10 MB) või esitada URL-i, kui see on veebis hostitud.

Muu info

Kui teete edukalt RMIT maastikuarhitektuuri bakalaureuse (BP256), mille keskmine hindamispunkti keskmine (GPA) on 2,5 või enama, siis tagatakse selle programmi sisenemine.


Tasud

Selle programmi sissekanne on peamiselt Commonwealthi toetatud kohtade (CSP) kaudu.

Valitsemissektori finantsabi on abikõlblikele õpilastele kättesaadav olenemata sellest, millises kohas olete registreerunud.

2019. aasta soovituslikud tasud

 • Commonwealthi toetatud kohad (CSP) ulatuvad AÜ-st 6 566-st AU-st 10 958-ni *
 • Tasulised kohad: 32 640 AU dollarit *

* Lisatud summad on soovituslikud tasud aastas ja põhinevad tavalise täiskoormusega õppetööl (96 ainepunkti). Proportsionaalne tasu kehtib rohkem või vähem täiskoormusega õppekogust.

Lisakulud

 • Üliõpilaste teenuste ja lõõgastuste tasu (SSAF): AU $ 303 maksimaalne tasu 2019. aastal.
 • Muud teie programmiga seotud asjad, sealhulgas väliskülastused, õpikud ja seadmed.

Tasusid korrigeeritakse igal aastal ja neid tasusid tuleks kasutada ainult juhendina.

Stipendiumid

RMIT auhinnaks igal aastal rohkem kui 2000 stipendiumi, et tunnustada akadeemilisi saavutusi ja aidata õpilastel erinevatest taustadest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Loe edasi

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Näita vähem