Maateaduste magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Taotluste tähtaja värskendus

 • EL-i / EMP-välised üliõpilased: 1. mai (esialgset tähtaega 1. aprill on pikendatud COVID-19 tõttu)
 • EL / EMP üliõpilased ja üliõpilased, kes ei vaja õppeviisa / elamisluba VU Amsterdam kaudu VU Amsterdam *: 1. juuni (esialgset tähtaega 1. mai on pikendatud COVID-19 tõttu)

Maateaduste magister

Vrije Universiteit Amsterdam on tuntud kõigi Maateaduste erialade ja teiste valdkondade kombineerimisega. Maateadused meie ülikoolis on tihedalt seotud bioloogia ja keskkonnateadustega. Miks piirata ennast lihtsalt geoloogi või geograafina? Saage tõeline Maa teadlane, kellel on kaugeleulatuvad taustteadmised, mis võimaldavad teil oma tuleviku jaoks kõige paremini ära kasutada. Kuidas täpselt hakkavad vastastikku toimima jääaja, elu, plaateektoonika ja süsinikdioksiidi tsüklid maakoores ja ookeanides? Milline on seos maastiku ja vigade liikumiste vahel kivide rajamisel või sellistes protsessides nagu tõus ja erosioon?

Programm lühidalt


Maateadused on üldine magistriõppekava, mis erineb spetsialiseerunud magistrantidelt, mida me pakume. Programm annab teile võimaluse valida spetsialiseerumine, kuid selle valimine ei tähenda, et te piirdaksite ainult ühe teemaga. Kui soovite, siis võite üksikasjalikult uurida kõiki konkreetse valdkonna kõiki aspekte, kuid võite vabalt valida oma aineid kuni veerandi nõutavate krediitidega.

Siin on väike valik meie pakutavatest teemadest:

 • Sisepõhised keskkond: dünaamika ja kliimamuutuste salvestajad
 • Tektooniliste mudelite ehitamine
 • Täiustatud geokronoloogia
 • Saasteainete hüdrogeoloogia
 • Magnetilised protsessid
 • Pinnase ja taimestiku atmosfääri vahetamineKolm eriala pakume:

 • Maa pinnaprotsessid, kliima ja salvestised
 • Geoloogia ja geokeemia
 • Globaalne keskkonnamuutus ja poliitika

Kursuse kirjeldused


Maateaduste magistriprogramm kestab kaks aastat ja selle hind on 120 ECTS. 54 ECTS on seotud projektiga, mis hõlmab ettevõtte praktikat, teadusliku ajakirja orienteerumisetappi või osalemist uurimisprojektis koos välitööde, laboritööde ja / või arvutite modelleerimisega.

Karjääri väljavaated


Pärast doktori- või magistriõppekavasid on võimalik jätkata oma hariduskarjääri paljudes teaduskoolides korraldatud Vrije Ülikoolis asuvates doktoriõppeprogrammides:

 • Ülikoolidevaheline geo-ökoloogiliste uuringute keskus (ICG);
 • Keskkonnaministeeriumi sotsiaalmajandus- ja loodusteaduste teaduskond (SENSE);
 • Teaduskeskuse settegeoloogia (NSG);
 • Integreeritud tahke maa teadused (ISES).


Doktoriõppe programm koosneb alati uurimisprojekti läbiviimisest, mille tulemuseks on doktoritöö / dissertatsioon ja mitmed kohustuslikud või valikainete moodulid.

Vastuvõtutingimused


HBO üliõpilased ja üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad Hollandis või väljaspool seda asuvas asutuses

Õpilased, kellel on kõrgema kutsehariduse tunnistus (hbo) või samaväärne TÜ VU Amsterdam BSc kraadiga, mis on saadud Hollandis või väljaspool seda asuvas asutuses, võib lubada Maaöstuste magistriprogrammi sellekohase otsuse alusel eksamikomisjon võtab. Eksamikomisjon määrab kindlaks, kas kõnealune kvalifikatsioon on lubamise lubamiseks piisavalt asjakohane. Eksamikomisjon võib enne õpilasele lubamist lisada täiendavaid nõudeid.

Inglise keele oskuse nõuded. Vrije Universiteit Amsterdam nõuab rahvusvahelistest taotlejatest inglise keele tasemekatset.

NB! Madalmaadesse sisenemiseks nõutavad õpilased, kes vajavad viisat (MVV), peavad läbima testi ja esitama esialgse katse sertifikaadi enne 1. juunit. Kõik teised õpilased peavad esitama katse sertifikaadi hiljemalt enne 1. septembrit.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over ... Loe edasi

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over 26,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Näita vähem