Maateaduste magister

Üldine

Programmi kirjeldus

132598_earthscience.jpg

Maateaduse magistriprogramm

Maateaduse magistriprogrammi raames uurite looduslikke maaprotsesse, kliimamuutusi ja inimmõjude, näiteks loodusvarade ja keskkonnahäiringute mõju. Mõju maaprotsessidele põhjustab olulisi muutusi keskkonnas. Te arendate teadlikkust ja põhjalikke teadmisi keskkonnamuutuste kohta aastate kuni aastatuhandete jooksul erinevat tüüpi keskkondades.

Oluliste maaprotsesside teoreetilised uuringud on ühendatud põhjamaastiku eksperimentide ja väliuuringutega, hõlmates mitmesuguseid boreaalseid ja arktilisi elupaiku. Umeå maateaduse magistritudengina arendate oma oskusi individuaalseks integreerimiseks ja teadmiste rakendamiseks. Samuti arendate oskust toime tulla keerukate nähtuste, probleemide ja olukordadega, kui ettevalmistust teadusuuringuteks või muudeks töödeks, millel on kõrged sõltumatuse nõudmised.

Paljud valikained

Maateaduse magistriprogrammi kohustuslikud elemendid koosnevad esimesel kursusel neljast kursusest ja lõputöö projektist 30 EAP või 60 EAP. Esimeste kursustena võtate kasutusele veeökosüsteemi ja vee biogeokeemia. Nendele kursustele järgneb seejärel põlluandmete analüüs ja keskkonnamuutuste analüüs.

Õpilasintervjuu: Demian võttis abiskoos läbi arktilisi kursusi

Esimese ja teise aasta jooksul on ka mitu valikainete kursust, näiteks arktiline geoökoloogia ja maapealne biogeokeemia. Lisaks valige vabalt meie kõrgtaseme kursuste hulgast, kui teie valik vastab magistrikraadi kvalifikatsiooninõuetele. Õppetöö toimub tihedas koostöös meie osakonna käimasolevate uuringutega. Kogu õppetöö toimub inglise keeles.

Kõrge tulemus kvaliteedihindamisel

Programm sai Rootsi kõrghariduse ameti hiljutises kvaliteedihindamises kõrgeima punktisumma.

Lisateave programmi veebilehel

Kursused:

1. aasta:
Vee ökosüsteemid
Vee biogeokeemia
Põlluandmete analüüs
Keskkonnamuutuste analüüs
Valikainete kursused
2. aasta:
Valikainete kursused
Lõputöö

Kraad ja karjäär

Oma tulevases tööelus käsitlete sotsiaalmajanduslikult olulisi funktsioone ning kliima ja keskkonnaga seotud tulevasi probleeme. Enamik lõpetajaid tegeleb keskkonnaprobleemide või keskkonnaprobleemidega eraettevõtetes või ametiasutuste heaks . Hulk lõpetajaid jätkab doktorantuuris ja on suunatud teadlase karjäärile.

Ühised ametinimetused
• Maakonnavalitsuste, omavalitsuste ja asutuste haldusametnik.
• Era- ja mäetööstusettevõtete keskkonnanõustaja.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. Näita vähem