Maavarade MSc

Üldine

Programmi kirjeldus

Mineral Resources MSc pakub teadmisi ja oskusi, mis on olulised karjääri jätkamiseks mineraalitööstuse sektoris ning üliõpilaste ettevalmistamiseks doktoritööks. Kursus pakub laiaulatuslikku koolitust mineraalsete ressursside esirinnas, sealhulgas tööstusharu juhitud õpikodades ja väljaõppes.

MSc Mineraal Ressursid on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib School of Earth ja Environmental Sciences. Mineraalsed ressursid moodustavad osa meie igapäevaelust. Nende ressursside leidmine on majandusgeoloogide, multidistsiplinaarsete teadlaste töö, kes kasutavad geokeemiat, mineraloogiat, geofüüsikat, petroloogiat ja struktuurgeoloogiat maavarade mõistmiseks, kirjeldamiseks ja uurimiseks.

MSc mineraalressursside valmistab teid siseneda karjääri mineraalitööstuses või jätkata PhD teadusuuringuid. Kraad on kujundatud tööstusharu soovitustest ning annab praktilist koolitust mineraaliuuringute esirinnas olevate metoodikate ja tehnoloogiatega.

Peamised kogemused on väliretked Lõuna-Hispaanias asuvale maailmatasemel Rio Tinto kaevandusele, et uurida vulkaaniliste massiliste sulfiidihoiuste teket ja uuenduslikke happe kaevandamise drenaažimeetodeid.

Tähtsündmused

 • Toodab üliõpilasi, kes mõistavad maagi hoiuste teket ja geoloogilist paiknemist kogu maailmas.
 • Rongib õpilasi professionaalsele tasemele valdkonnas ja laboris, sealhulgas mõningate viimaste uurimistehnoloogiate ja metoodikate kasutamisel.
 • Integreerib tööstusharu standardse tarkvara ja koolituse suurte ja erinevate andmekogumite analüüsiks.
 • Arendab õpilaste teadlikkust parimatest tavadest keskkonnakaitse ja säästva ressursside uurimise alal.

Õppetöö formaat

MSc in Mineral Resources on terviklik kursus, mis ühendab põhiteadmised, välitööd, lühikursused ja uurimuse väitekirja ning integreerib selle esimese kogemusega mitmekülgse ja keerulise tööstusharu jaoks asjakohase kaardistamise, metsaraie ja 3D geoloogilise modelleerimise oskuste kaudu .

MSc kraadi nõuab kaks semestrit täistööajaga (või neli semestrit osalise tööajaga) kursuste, mis vastab kokku kaheksa õpetas mooduleid. Õpetatud moodulite hindamine põhineb kursustel ja kirjalikel eksamitel.

Kursuse kolm viimast kuud keskenduvad sõltumatule uurimistööle, mis lõpeb 15 000-sõna-välise ja laboratoorse väitekirjaga.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

1. semester

Õpilased peavad oma esimeses õppeaastas võtma järgmised kolm kohustuslikku moodulit:

 • Advanced Petrogenesis: uurib maaguse kujunemist ja arengut, mis loob maapõue ning sellega seotud mineraalide ja kivimite petrograafiat ja geokeemiat.
 • Rakendatavad digitaalsed meetodid: välipõhine moodul, mis keskendub pinna- ja maa-aluste kaartide ning puurimisservade loomisele ja tõlgendamisele.
 • Magmaatikaga seotud Ore deposiidid: keskendub maagiliste protsessidega seotud peamiste metallilise maardla geodeetilisele seadistusele, geomeetriale ja mineraloogiale.

2. semester

Õpilased peavad õpingute teisel poolel võtma järgmised neli kohustuslikku moodulit:

 • 3D geoloogiline modelleerimine: tutvustab kolmemõõtmelist geoloogilist modelleerimist tööstusharu standardse tarkvara abil ning rõhutab geoloogiliste ja struktuuriliste mudelite loomist, valideerimist ja tõlgendamist, samuti nende kasutamist maavarade uurimisel ja maavarade hindamisel.
 • Geodünaamika: uurib maapõue geodünaamilist arengut geoloogilise aja jooksul, lähenevate ja lahknevate marginaalide arengut ning tektonika, erosiooni ja kliima seoseid. Moodul arendab geodünaamilise tõlgendamise oskusi, valdkonna jälgimist ja numbriliste mudelite kasutamist.
 • Hüdrotermiline Ore hoiused: keskendub hüdrotermiliste protsessidega seotud peamiste metallide maardlate geodeetilisele seadistusele, geomeetriale ja mineraloogiale.
 • Mineraaliuuringud: uurib mineraaliuuringute tööstuses kasutatavaid geokeemilisi, hüperspektraalseid ja geofüüsikalisi kontseptsioone.

Dissertatsioon

Kursuse viimasel kolmel kuul keskendute sõltumatule uurimistööle, mis lõpeb 15 000-sõna sõnavälise ja laboratoorse väitekirjaga. Teema määratleb üliõpilane koos akadeemilise nõustajaga ning tavaliselt põhineb see ühe kooli uurimiskeskuse ümber ja hõlmab tööstuse kaasamist.

Selleks, et maksimeerida sõltumatute uuringute läbiviimise aega, on 2. semestri lõpuks lõpetatud uurimuse väitekirja projekti koostamine, kirjanduse taustauuring, ettepanekute kirjutamine ja analüütilise disaini väljatöötamine.

Kolmas poolaasta keskendub seejärel andmete kogumisele, andmete integreerimisele ja tõlgendamisele ning teadustöö esitamisele plakatikonverentsil enne 15.000 sõna väitekirja lõplikku esitamist augusti lõpus.

Kui õpilased ei soovi MSc-i väitekirja täitmist lõpetada, on olemas väljumisauhinnad, mis võimaldavad sobivalt kvalifitseeritud kandidaatidel saada aspirantuuri. Valides väljapääsupreemia, lõpetate oma kraadi teise õppeaasta lõpus ja saate MSC asemel PGDipi.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Kaevandustööstuse tähtsuse tõttu ühiskonnale, majandusele ja keskkonnale töötavad majandusgeoloogid mineraal-, nafta-, gaasi- ja naftatööstuses, inseneri-, keskkonna- ja finantssektoris, samuti geoloogiliste uuringute, konsultatsioonifirmade ja \ t akadeemilised ringkonnad.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalast oskust arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2,1 auhind bakalaureuse kraadi ainega seotud valdkonnas. Kui õppisite oma esimest kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemisnõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV või CV. See peaks sisaldama teie isikuandmeid, millel on seni olnud haridus ja tööhõive.
 • Isikliku avalduse.
 • kaks allkirjastatud akadeemilist viidet.
 • akadeemilised ärakirjad ja kraaditunnistused. Palun laadige kinnitatud koopiad ainult ametlike inglise keele tõlgetega. Ärge saatke originaaldokumente, kuna neid ei saa tagastada.
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Viieteistkümnendal sajandil asutatud St Andrews on Šotimaa esimene ülikool ja kolmas vanem ingliskeelses maailmas. St Andrews on ainulaadne koht, kus õppida ja elada. Šotimaa idarannikul asunud õpilas ... Loe edasi

Viieteistkümnendal sajandil asutatud St Andrews on Šotimaa esimene ülikool ja kolmas vanem ingliskeelses maailmas. St Andrews on ainulaadne koht, kus õppida ja elada. Šotimaa idarannikul asunud õpilased võivad oma klassile minna golfirada ületades või pärast õhtusööki rannas sörkimas. Ülikoolil pole mitte ainult maailmatasemel maine, vaid see pakub ka mitmekesist valikut ühiskondlikke tegevusi, sealhulgas üle 140 üliõpilasühingu ja 50 spordiklubi. Ajaloolised ehitised asetsevad kõrvuti moodsate rajatistega ning paljud tudengitraditsioonid muudavad St Andrewsis õppimise unustamatuks kogemuseks. Näita vähem