Madrid Operatsioonide Ja Tarneahelate Juhtimise Magister

Üldine

Programmi kirjeldus

COVID-19 vastus:

Ärge lükake oma õppeplaane edasi. Alustage oma õppereisi registreerumisega meie veebilinnakusse ja tulge sügisel või talvel Barcelonasse või Madridi. Segaõpe on saadaval juuli ja oktoobri tarbimiseks.

Miks magistrikraad operatsioonide ja tarneahela juhtimises Madridis

 • Õppetegevus ja tarneahela juhtimine ärikoolis, mille keskmes on „digitaalne“. GBSB Global on ainus kõrgharidusasutus Hispaanias, mille Microsoft on akrediteerinud digitaalse hariduse juhina.
 • Microsoft Imagine Academy GBSB Global diferentseeritud kvalifikatsiooni - GBSB Global valmistab õpilasi digitaalsete tehnoloogiate turunõudluse rahuldamiseks.
 • Koostatud Zaragoza Logistikakeskusega - MIT Global Scale Network. Osana programmist osalevad õpilased Zaragoza logistikaplatvormi Plaza - juhtiva tarneahela keskuses Lõuna-Euroopas, kus elab paljud tööstusharu ettevõtted ja uurimisprojektid, kus arendatakse uusimaid tarneahela juhtimise alaseid uuendusi.

Programmi kirjeldus

Madridi operatsioonide ja tarneahela juhtimine on välja töötatud selleks, et anda üliõpilastele põhiteadmised toimingutest ja tarneahela funktsionaalsusest ülemaailmses perspektiivis. Madridi operatsioonide ja tarneahela juhtimine Madrides pakub olulist raamistikku, mis kirjeldab toiminguid ja tarneahela juhtimise funktsioone kogu maailma väljavaatega, keskendudes toimingute ja tarneahela juhtimise üldistele tagajärgedele organisatsiooni jõudlusele.

See operatsioonide kapten rahuldab suurt nõudlust operatsioonide ja tarneahela juhtide järele, pakkudes õpilastele väljaõpet ja kogemusi, et aidata neil seista silmitsi rahvusvahelise ettevõtluskeskkonna väljakutsetega. Madridi magistriõpe ja tarneahela juhtimine Madrides tagab unikaalse hariduse keskendudes globaalsele visioonile ja jätkusuutlikkusele ettevõtlusega ning pakub konkurentsieeliseid, mis on vajalik eeskujulikate tööhõivevõimaluste tagamiseks kogu maailmas.

Madridis toimuvate tegevuste ja tarneahela juhtimise kraad näeb ette erinevate juhtimismeetodite kasutamist hanketelt ja hankimisel tarneahelatesse, toetades õpilaste võimet positiivselt mõjutada ettevõtte müüki ja kasumit. Madridi operatsioonide ja tarneahela juhtimise magistriprogramm loodi uuenduslike ja jätkusuutlike äritavade poolest.

Individuaalne õppekava seab magistrijuhtimise ja tarneahela juhtimise Madriidi programmis peale teiste sarnaste programmide, kasutades GBSB Global hulka kursuse pakkumisi GBSB Global . Erakordne programm, mis on globaalselt keskendunud ja valmistab õpilasi ette kiiresti muutuvas, konkurentsivõimelisses rahvusvahelises äriringkonnas.

Võtme faktid

 • Programmi kestus - 9 kuud
 • Programmi keel - inglise keel
 • Tarbimine - oktoober, jaanuar, aprill / aastane
 • Formaat - täiskohaga, hommikud ja pärastlõunad
 • Asukoht - Madrid, Hispaania

Programmi esiletõstmised

 • Teaduskonna tööstuse kogemus.
 • Ettevõtte külastused.
 • Õpilased 70 erinevast riigist.
 • Eksklusiivne ligipääs digitaalse äri, startupi ja tehnikaüritustele.
 • Praktilised teadmised, mis kehtivad globaalsel skaalal.
 • Karjäärivõimalused koos mõnede juhtivate rahvusvaheliste ettevõtete ja edukate alustajatega kogu maailmast.
 • ZLC-MIT Global Scale Network poolt välja antud sertifikaat Zaragoza Logistikakeskuse külastamiseks

Miks teeni seda kraadi

 1. Arendada kutseoskusi Õpilased arendavad mitmesuguseid praktilisi oskusi operatsioonide ja tarneahela juhtimise valdkonnas, mis kujundavad neist rahvusvahelise turu tulevased juhid. Edendada vajalikke oskusi kvaliteedijuhtimise, logistikasüsteemide, strateegilise hankimise ja globaalse tarneahela juhtimise, samuti juhtimise, probleemide lahendamise, suhtlemise ja läbirääkimiste alal.
 2. Hankige asjakohaseid teadmisi Hankige haridus, mis on rakendatav mitmesuguste operatsioonide ja tarneahela juhtimise karjääride alal, omandades põhjalikud teadmised peamistest äriteooriatest ja kontseptsioonidest. Spetsialiseeruge sellele, mis teid kõige rohkem huvitab; Olgu tegemist operatsioonide juhtimise, kvaliteedijuhtimise või jaemüügi juhtimisega, teenite teadmisi erinevate valdkondade kohta.
 3. Masteri kultuuridevahelised äripraktikad | Õppige, kuidas rahvusvahelises ärikeskkonnas edu saavutada, täiustades oma võimeid kultuuridevahelise suhtluse ja koostöö alal. Kursuste abil koolitatakse tulevasi operatsioone ja tarneahela juhtimise spetsialiste järgima äritavasid ja suhtlusmeetodeid, mida saab rakendada kultuurides, traditsioonides ja äriprotsessides kogu maailmas.
 4. Arendada digimajanduses vajalikke oskusi Veenduge, et saate digitaliseerimise suunas konkureerida toimingute ja tarneahela juhtimise valdkonnas. Igas tööstusharus tõusevad klientide digitaalsed ootused nii otse digitaalsete toodete ja teenuste osas kui kaudselt kiiruse, täpsuse, produktiivsuse ja mugavuse osas, mida digitaliseerimine võimaldab. See tõstatab uusi küsimusi operatsioonide juhtimise rolli kohta organisatsioonis.
 5. Karjääri praktilise ettevalmistamise tagamine See programm pakub pilgu ärimaailma, integreerides õppekavasse reaalse olukorra olukorrad. Õpilased õpivad, kuidas juhtumianalüüside, arutelude ja projektide kaudu strateegiaid koostada ja läbi rääkida, et simuleerida probleeme ja takistusi ning tarneahela juhtimise spetsialiste kogu maailmas.

MIKS GBSB Global ?

 • Ainuke ärikool Hispaanias, mille rahvusvaheline akrediteering on ASIC-lt.
 • Esimene ja ainus ametlik Microsofti koolis Hispaanias, mille Microsoft on akrediteerinud kui digitaalse hariduse juht, pakkudes üliõpilastele kõige kaasaegsemat õpikogemust esimesest päevast alates.
 • Official Microsoft Showcase School.
 • Ainult ärikool Barcelonas ja Madridis, mille staatus on ACCA arvutipõhine eksamikeskus.
 • Ärikoolide ja programmide akrediteerimisnõukogu (ACBSP) liige, USA
 • MYBS-i (Mind Your Business School) jaoks on registreeritud ONE OF THE BEST BUSINESS SCHOOLS in Europe.
 • Newsweek Magazine tunnustas Leader in GLOBAL HARIDUS.
 • Euroopas on jätkusuutlikkuse koolide juhendis number 1 Euroopas.
 • Ärikoolituse Euroopa Ülemkogu ametnik (ECBE).
 • USA ärieetika juhtumite konkursi korduv võitja.
 • Globaalne mitmekesisus | Õpilased 70 riigist ja õppejõud 20 riigist.
 • Keskenduda innovatsioonile | Alates õpetamismeetoditest, kursuste õppekavadest ja õpikodadest täielikult digiteeritud hariduskeskkonnaks oleme kõik innovatsiooni ja väljakutse kohta.
 • Tööalane konkurentsivõime ja karjäärivõimalused | Praktilised teadmised ja oskused, karjäärinõustamine ja individuaalsed juhendamissessioonid.

Karjäärivõimalused

Avastage uued karjäärivõimalused Master in Operations ja tarneahela juhtimine Madridis.

JAOTUSE LOGISTIKA

Jaotuse logistika karjäär hõlmab protsessi jälgimist algusest lõpuni. Spetsialistid vastutavad kauba ladustamise ja levitamise eest, samuti kaupade voolu jälgimine ühest etapist teise. Üksikud peavad olema organiseeritud ja suutma mitme ülesandega organisatsiooni efektiivsuse ja väljundi parandamiseks.

KOORDINEERIMISE PAKKUMINE

Ostu koordineerijateks on eksperdid, kes tegelevad mitmesuguste ülesannete täitmisega kiires tempos. Nad käsitlevad tarnijate suhteid, lahendavad probleemid tarnijatega ja tarnijatega, koordineerivad tarneid ning tagavad tähtaegade ja eesmärkide täitmise.

GLOBAALNE TARVIJUHT

Tarneahela juhid tegelevad tarneahela kõikide aspektide koordineerimisega. Nad juhivad spetsialistide meeskonda strateegilises planeerimises, toorainete hankimisel, tootmisprotsessides, kohaletoimetamises ja logistikas. Isikud peavad olema läbirääkimistel, juhtpositsioonil ja kultuuridevahelisel suhtlemisel väga pädevad.

VARADE KONTROLL JA KOORDINEERIMINE

Inventari juhid saavad transpordi ja laeva sissetuleva varuga ettevõttes. Nad vastutavad kõigi ladustamisprotsesside korraldamise eest inventuuri ja nende töötajate rühma osas. Meeskonna juhtimise, organiseerimise ja kommunikatsiooni oskused on hädavajalikud.

KASUTAJATUGI

Tarneahela juhtimisega tegelevad klienditeenindusagendid vastutavad nõuetekohase töövoo säilimise eest, pakkudes abi kõikide logistikaoperatsioonide ladustamiskohustuste kooskõlastamiseks tootmisest kuni kliendi kättetoimetamiseni.

ÄRIPÄEVUSVÄLJUNDUS JA ROHELINE OPERATSIOON

Spetsialistid vastutavad äritavade ja tootmisprotsessi muutmise eest keskkonnakahjude minimeerimiseks ja pakuvad võimalikult tõhusaid lahendusi.

TARVIJUHTI STRATEEGIA

Strateegiad osalevad ärijuhtidega potentsiaalsete B2B tegevuste jaoks, rakendavad strateegilisi algatusi täiustatud protsesside jaoks, keerukate äriprobleemide lahendamiseks ja meeskonna töö efektiivsemaks muutmiseks.

TRANSPORDI JUHTIMINE

Veokorraldajad vastutavad selle eest, et kõik ettevõttesisesed ja sealt väljuvad saadetised toimetaksid tõhusalt, turvaliselt ja järgiks eelarvepiiranguid. Siin peavad spetsialistid olema põhjalikult teadlikud kohalikest seadustest, valitsuse poliitikast, ohutuseeskirjadest ja juriidilistest menetlustest.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Loe edasi

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Näita vähem
Barcelona , Madrid + 1 Rohkem Vähem