Põllumajandustootmise magistrikraad pooleldi piirkondades

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle karjääri lõpetajal on teoreetiline-metodoloogiline ja praktiline koolitus, mis suudab tegutseda muutuste vahendajana, et aidata kaasa alternatiivsete strateegiate väljatöötamisele, mis parandavad tootmissüsteeme keskkonnakriteeriumidega.

"Poolterritooriumide põllumajandustootmise magistrikraad" võimaldab selle lõpetajatel:

 • Süvendada teadmisi tootmissüsteemide toimimisest poolkuivates keskkondades.
 • Arendada suutlikkust viia läbi teaduslikke uuringuid jätkusuutlikkuse põhimõtete ja aluste alusel, mis aitavad kaasa põllumajandusliku tootmise teadmiste laiendamisele nendes stsenaariumides.
 • Pakkuda vahendeid tootmisvõimsuste arendamiseks, mis on seotud nende tootmissüsteemide planeerimise, jälgimise ja haldamisega.

eesmärgid

Magistriõppe eesmärk on, et spetsialistid omandaksid võime käsitleda poolkuivade piirkondade probleemi, millel on interdistsiplinaarne lähenemine, kriitilisest ja loovast visioonist, mis võimaldab neil arendada teaduslikku uurimistööd ja töötada välja asjakohased strateegiad säästva tootmise saavutamiseks.

Konkreetsed eesmärgid

 • Süvendada teadmisi põhimõtetest ja protsessidest, mis määravad tootmissüsteemide toimimise poolkuivates keskkondades.
 • Arendada suutlikkust nende süsteemide esilekerkivate probleemide väljaselgitamiseks, tõstatada nende lähenemisviisile asjakohased metoodilised aspektid ja nende lahendamise strateegiad.
 • Treenida teadmiste ja vahendite kasutamist tehnoloogiate rakendamiseks põllumajandustootmise valdkonnas.
 • Mõista ja omandada põhimõtted ja alused strateegiliste ja operatiivsete otsuste tegemiseks põllumajandussektoris üldiselt ja eriti poolkuivates piirkondades.
 • Tugevdada suulise ja kirjaliku suhtlemise oskusi, nii kogutud teadmisi kui ka omandatud teadmisi kogukonna suunas oma erinevates valdkondades.

saajate

Magistriõpe on suunatud ülikoolilõpetajatele, kellel on kraad põllumajandus- ja bioloogiateadustes ning mille karjäär kestab neli aastat või rohkem (Disp DNGU 01/10). Lõpetajad peavad akrediteerima riikliku või erasektori ülikooli väljastatud kraadi, mille on akrediteerinud Rahvusministeeriumi haridusministeerium või akrediteeritud asutused välismaal. Taotlejate vastuvõtmist mis tahes muu kraadiga analüüsib Graduate Commission.113795_photo-1535048637252-3a8c40fa2172.jpgJoao Marcelo Marques / Unsplash

Lõpetaja profiil ja tegevusala

UNLPami agronoomia teaduskonna "Põllumajandustootmise meistrid poolsaare piirkondades" võimaldavad põllumajandus- ja bioloogiateadustega seotud karjääri lõpetajatel süvendada oma teadmisi tootmissüsteemide toimimisest semiaridaalsetes keskkondades. Põhieesmärk on aidata kaasa teadustöö arendamiseks võimekate spetsialistide väljaõppele jätkusuutlikkuse põhimõtete ja aluste alusel, mis aitavad kaasa uute põllumajandustootmise alaste teadmiste laiendamisele. Lisaks sellele on ette nähtud vahendid selliste tootmissüsteemide planeerimise, jälgimise ja haldamisega seotud suutlikkuse arendamiseks.

Selleks sisaldab õppekava mitmeid kohustuslikke kursusi (biostatistika, eksperimentaalne disain ja variandi analüüs, regressioonianalüüs, epistemoloogia, põllumajandustootmise keskkonnaalane juhtimine ja teaduslik kirjutamine), mis pakuvad põhilisi ja metoodilisi vahendeid. lahendada ja lahendada nendes süsteemides tekkivaid probleeme.

Teisest küljest võimaldavad valikained ka distsiplinaar- ja interdistsiplinaarsete teadmiste valdkonnas süvendada uuendatud teoreetiliste ja praktiliste teadmiste kaudu.

Lisaks peaksid kraadiõppe üliõpilased arendama täiendavaid tegevusi, nagu seminarid ja tegevused, mis soodustavad arutelu ja meeskonnatööd.

Õpilaste käesoleva magistriprogrammi arendamise raames saavutatavad pädevused on:

 • Tuvastage ja määratle produktiivsed ja sotsiaalselt olulised probleemid.
 • Pakkuda, arendada ja juhtida piirkondlikke probleeme lahendavaid uurimisprojekte.
 • Analüüsida ja kavandada tehnoloogilisi alternatiive tootmissüsteemidele, eriti poolkuivates keskkondades, mis kaaluvad sotsiaalmajanduslikke ja keskkonnaaspekte.
 • Arendada selle valdkonnaga seotud põhiteadmisi.

Neetud

Magistriõpe on näost-näkku režiimis. Üldiselt on kursused intensiivsed dikteerimised.

Õppekava on poolstruktureeritud, kohustuslike kursuste ja valikainega, mis on väljendatud töö teemal. Lisaks hõlmab see täiendavaid tegevusi, mis soodustavad arutelu ja meeskonnatööd.

Kohustuslikud kursused on: Biostatistika, Eksperimentaalne disain ja variandi analüüs, Regressioonianalüüs, Epistemoloogia, Põllumajandustootmise keskkonnajuhtimine, Teaduslik kirjutamine ja Lõputöö.

Magistriõpe kestus: 30 kuud.

Eelregistreerimine

Kaptenile taotlejate eelregistreerimise nõuded

 1. Täitke eelregistreerimisvorm või esitage registreerimistaotlus, mis on adresseeritud Graduate School'i direktorile dr Carlos María Ferrile.
 2. Üks (1) fototüübi litsents, 3x4, sinise taeva taust, 3/4 parempoolne profiil.
 3. DNI (esimene ja teine leht) ja viimane registreeritud aadress * legaliseeritud koopia *.
 4. Bakalaureusekraadi legaliseeritud valguskoopia * (kui see ei vasta agronoomiliste ressursside või loodusvarade valdkondadele, nad peavad oma teadmised võrdsustama) ja kraadiõppe diplom.
 5. Elulookirjeldus ajakohastatakse kui vandetunnistus.
 6. Hispaania hispaania keele oskustõendamise tõendamine mitte-hispaania keele kõnelejate puhul.

* Registreerimistaotluse saab esitada igal ajal. Kõik valguskoopiad tuleb legaliseerida kõigi riikide jurisdiktsioonide notari, rahu, föderaalse või provintsi politsei ees.

Viimati uuendatud apr 2019

Teave kooli kohta

La Universidad Nacional de La Pampa, con sede principal en la ciudad de Santa Rosa, provincia de La Pampa, es una entidad de derecho público, autónoma y autárquica, que tiene como fines interpretar la ... Loe edasi

La Universidad Nacional de La Pampa, con sede principal en la ciudad de Santa Rosa, provincia de La Pampa, es una entidad de derecho público, autónoma y autárquica, que tiene como fines interpretar las necesidades de la sociedad y dinamizar el cambio en la misma, como asimismo la promoción, la difusión y la preservación de la cultura. Cumple este propósito en contacto directo y permanente con el pensamiento universal y presta particular atención a los problemas regionales y nacionales. Näita vähem