Master in Law and Politics of International Security

See üheaastane Master 's programmi eesmärk on kanda õpilaste teadmisi, oskusi ja teadmisi vaja tegutseda kutse-või akadeemilise uurija valdkonnas rahvusvahelise rahu julgeoleku. Küsimused rahvusvahelise rahu ja julgeoleku muutuvad üha olulisemaks õiguslik, poliitiline ja halduspraktika. Mõiste "rahvusvaheline julgeolek" ei ole enam piiratud traditsioonilisi küsimusi sõja ja rahu, kuid nüüd hõlmab ka selliseid teemasid nagu terrorism, kriminaalõigus, inimõiguste kaitse ja inimeste julgeoleku.

Programm


Master 's programmi Law and Politics of International Security pakub õppekava, mis keskendub rahvusvahelise julgeoleku perspektiivi rahvusvahelise õiguse ja rahvusvaheliste suhetega. Lisaks annab see ülevaate ühise aluse kaks erialadel, erinevaid meetodeid ja teooriaid, samuti koosmõju valdkonnas rahvusvahelist julgeolekut. Allpool leiate mõned näited teemadest, mis on kaetud programmi.

Karjäärivõimalused

Tulu magistrikraadi Law and Politics of International Security tähendab sul on ainulaadne interdistsiplinaarne kvalifikatsioon. Oma teadmisi rahvusvahelise avaliku ja humanitaarõiguse kvalifitseeruvad teid karjääri üks paljudest valdkondades, kus julgeoleku mõiste on kõige olulisem. Samal ajal, oma analüüsivõime ja arusaamine rahvusvahelise poliitika teeb sind unikaalselt kvalifitseeritud leida lahendusi keerulistele probleemidele.

Valmib programmi on leidnud positsioone lai rahvusvahelise julgeoleku valdkonnas. Sul on võimalik jätkata karjääri:

 • Ministeeriumid
 • Parlamendi (Tweede Kamer; Bundestag)
 • Valitsusväliste organisatsioonide (sh. Transparency International, Global Witness)
 • Rahvusvahelised organisatsioonid (OSCE; ÜRO uimastite ja kuritegevuse vastu võitlemise; EL)
 • Eraturvaettevõtetesse (nt Legal Advisor Maritime Security Provider)
 • Advokaadibüroo
 • Kohus ( "kohtunik koolitus" / "rechterlijk ambtenaar in opleiding")
 • Ülikoolid (PhD positsioonid Euroopa Ülikooli Instituut Firenzes ja ülikoolide Aarhusi, Praha, Westminster, Duisburg-Essen, Amsterdam)
 • Rahvusvahelise Punase Risti

Vastuvõtutingimused

 • Taotlejal peab olema vähemalt bakalaureuse kraad õigusteaduses, sotsiaalteaduste või Liberal Arts, ja põhiteadmised rahvusvahelise õiguse või rahvusvaheliste suhete teooria.
 • Taotlejad, kes ei vasta eespool nimetatud nõue (s) on ka julgustada kohaldama, tingimusel, et neil on hea akadeemiline taust ja märkimisväärne kogemus valdkonnas seadus, Social Sciences kunstiga.
 • Keele oskuse nõuded: Vrije Universiteit Amsterdam nõuab kõigilt taotlejatelt võtma inglise keele test ja esitada oma skoor osana taotluse. Erandid on tehtud õpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia. Hollandi õpilased või üliõpilased juba elab Hollandis on võimalik võtta institutsionaalse TOEFL test, et VU Amsterdam pakub.

Teie eelnev haridus on võrreldes ja hinnatud läbi UK NARIC võrreldes süsteemi ja vajadusel läbi Nuffic võrdlemine ja kinnitamine programme. Eriti õpilased ELi mittekuuluvate riikide peab arvesse võimalust, et asjaomased bakalaureusekraad ei saa olla piisav, et sõlmida selle üle terve maailma programm ja nende rakendamine võib kaasa tuua tagasilükkamist. Õigusteaduskond ei paku eelnevalt Master programmid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date