Magister õpetamise (esmane)

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks Study Notre Dame


University of Notre Dame Austraalia on uhke oma väikesed klassid ja hooliv kogukonna õhkkond samuti oma pühendumust tipptaseme, pastoraalne hooldus ja sotsiaalne õiglus. Ülikool on võimelised pakkuma ainulaadselt personaalne lähenemine õpetamisele ja õppimisele. Selle tulemusena, Notre Dame võib aidata õpilastel arendada oskusi ja enesekindlust, et nad saaksid edukalt oma valitud valdkonnas. Samuti, kuna Notre Dame on linn ülikooli õpilastel on juurdepääs kõigile sotsiaal-, spordi-ja kultuurialane tegevus Fremantle on pakkuda, muuta õppimine nii haridus-ja kultuurilisi kogemusi.

&nbsp

&nbsp

Master of Teaching (Primary)


On tavaks õpetajakoolituse üliõpilastele asjakohaste bakalaureuse kraadi suundutakse ühe aasta Graduate Diploma in Education (Dip Ed), et saada kvalifikatsiooni õpetada.


Notre Dame on kaheaastase Master of Teaching programm, mis rohkem kui kahekordistab summat praktikumi ja diplom Haridus ja võimaldab õpilastel võtta rohkem astmelist in-kooli arengu õpetamise pädevus. On kaks kooli kogemus võimalusi üle kahe aasta jooksul, kokku 20 nädalat klassiruumis praktikas: termin kaks esimest aastat ja tähtaeg kolm teist aastat.


Primary õpetamine kursustel Notre Dame anda üliõpilastele:

  • Ulatuslik kooli kogemus osa ulatub 20-nädalast koolis ei tööajaga kahe aasta jooksul
  • Tugev toetav mentorluse korraldamine
  • Võime õpetada kõigis õppe valdkonnad Curriculum raamprogrammi
  • Tugev integratsioon teooria ja praktika
  • Kursuste, mis on kaasaegne, praktiline, interaktiivne ja keskendunud probleemide lahendamine
  • Professional ref Ühtaegu praktika
  • Saavutamist tööandja, valitsuse ja registreerimise nõuded
  • Kokkupuude Tekkiva õppe tehnoloogiad
  • Akrediteerimine õpetada usuõpetus katoliku kooli (soovi korral)
  • Nõuded õpetada katoliku kooli (soovi korral)

&nbsp

&nbsp

Režiim uuring ja hindamine


Õpilased võivad läbi uuringu osalise tööajaga või täistööajaga õpilane, mis algab esimese sem ester (veebruar) või teisel poolel (juulis), tingimusel, et üksus kättesaadavust. Hindamise pädevus iga üksus koosneb juhendaja tulemuslikkuse arv ülesandeid või projektide poolaastal ja lõpueksam.

&nbsp

&nbsp

Aktuaalset

Lõpetajad Notre Dame leida tööd katoliku, sõltumatu ja riigikoolides ja neil on kõrge tööhõive määr edu.

&nbsp

&nbsp

Vastuvõtutingimused


Taotlused tuleb kokku vähemalt üks kuu enne algust. Siiski on piiratud kohti kraadiõppe kursuste ja nad on täis on ees, see mees, nii varajane rakendamine on soovitatav.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

University of Notre Dame Austraalia (Unda) on üks tõusev tähte Austraalia ülikoolides. Asutatud kaudu seaduse Parlamendi Lääne-Austraalia detsembris 1989, siis nüüd on üle 7000 üliõpilast tema kolm ül ... Loe edasi

University of Notre Dame Austraalia (Unda) on üks tõusev tähte Austraalia ülikoolides. Asutatud kaudu seaduse Parlamendi Lääne-Austraalia detsembris 1989, siis nüüd on üle 7000 üliõpilast tema kolm ülikoolilinnakud Fremantle, Sydney ja Broome. Ülikooli asutamisest partner oli University of Notre Dame Ameerika Ühendriigid (NDUS), üks maailma suuri katoliku ülikoolide ja mõõdupuuks Unda. See on andnud Unda inspiratsiooni; nõustamisele; ideid ja mudeleid; "välismaale õppima" ja üliõpilasi ning olemasolu selle juhid oma Lauad ja reguleerivad nõukogud. &nbsp Notre Dame Austraalia on Austraalia ülikoolis, mille on omaks võtnud nii kaasaegsed Austraalia ülikoolis traditsioon ja iidne ja lugupeetud traditsioone katoliku ülikoolides nii Euroopas kui Põhja-Ameerikas. Ta on püüdnud olla ülikool, mis on spetsialiseerunud tipptaset üliõpilaste koolitamise eest. Tähelepanu keskmes on haridus ja koolitus noorte sisenemise suur kutsealade osas: meditsiin, õigus, õppe-, hooldus-, raamatupidamise ja rahanduse, füsioteraapia, nõustamine, Terviseteaduste ja preestriks. &nbsp Ülikool on eriti tähelepanuväärne selle rolli liider suur traditsiooniliste elukutsete tervishoiu ja hariduse, nii kaua seostatud missioon kirik Austraalias. Samuti on eeldada erilist rolli hariduse ja teenust, põlisrahvaste Põhja-Austraalias. &nbsp Notre Dame on keskmise suurusega, eraülikool, mis saab avalikku rahastamist paljudes valdkondades. Märkimisväärsel hulgal õpilastel on kohti tervishoiu ja hariduse valdkonnas rahastatava Austraalia valitsus. Ta on võtnud kohustuse tagada, et nii palju kui võimalik, üliõpilased saavad isiklikku, kvaliteetset haridust hooliv ja sõbralik õpikeskkond. Umbes 10 protsenti tema Üliõpilaskond on rahvusvaheline. &nbsp Ülikooli eesmärk on toota "tööstusharu valmis" lõpetanutele, kes on palju nõudlust Austraalia tööandjad. &nbsp Ülikooli kolm ülikoolilinnakud, mis Fremantle, Sydney ja Broome on tähelepanuväärselt ilus ja väga mugav. Nad pakuvad ideaalse seadistus esimese klassi bakalaureuse ülikooli kogemus. Näita vähem
Broome , Fremantle , Sydney + 2 Rohkem Vähem