Master õppe-ja teadustöö ülikooli

&nbsp

• koolitada spetsialiste erinevates valdkondades teadmised, pedagoogilisi aluseid, et aidata optimeerida oma õppetöö.

• koolitada spetsialiste erinevates valdkondades teadmiste vundament ja teadustöö praktika, mis võimaldab neil arendada teadusprojektide oma valdkonnas.

• Arendada teadus protsesse soodustab interdistsiplinaarset tööd uurimisrühmad.

&nbsp


Rahvusvahelised lepingud

&nbsp

Programmis on mitmed institutsionaalsed ja rahvusvaheliste konventsioonidega: San Pablo CEU Ülikooli, Hispaania, LASPAU - Harvardi Ülikooli Antioquia ja autonoomne Mehhiko ülikool, samuti erinevate konventsioonide uurimisrühmade nagu Technology Monterrey ja La Trobe Austraalias.Põhjendus

Colombia ülikoolis on vaja koolitada valdkondades õppe-ja teadustöö spetsialistid, kes õpetavad erinevate erialade. Uus haridus õigusaktid, sealhulgas õigus 30 ja seejärel nõuetele akrediteerimise kvaliteeti, muuta ülikooli rolli, integreerides koolituse ja õpetamise praktika uuringud.

Magistriõppesse õppe-ja teadustöö vastab sellele nõudele. See on suunatud ülikooli õppejõudude baaskoolituse erinevate valdkondade teadmisi ja ilma akadeemilise ja teadusliku väljaõppe õppe-ja teadustöö. Sisaldab olulisi protsesse õppe-ja teadustöö ning rakendatud ja arutada koos interdistsiplinaarset lähenemist seoses hõlmatud valdkondades programm: haridus-, majandus-ja halduskulud, filosoofia, sotsiaalse kommunikatsiooni Legal Studies, Matemaatika, Engineering ja astronoomia.

Ülikooli missioon rõhutab humanism, mis hõlmab teaduslikku arutelu arvesse realm austuse ja pluralism. See vaim on Masters.

Vaata veel 4 kursust Universidad Sergio Arboledais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date