Magister õppimise ja õpetamise (kuorensa)

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Hakka põhi- või keskkooli õpetaja

Kui teil on bakalaureusekraad mistahes valdkonnas kui haridus ja tahavad saada kooliõpetaja, USQ Master õppimise ja õpetamise sulle seal. See kõik uus magistrikraad on varustada teid arenenud ja põhjalik ülevaade hariduse ja põhjalikult valmistuda teid uue karjääri.

Majors

  • esmane
  • SECONDARY

Töökogemus

Seal on 60 päeva juhendatava töökogemust paigutused ja 20 päeva järelevalveta internatuuri ajal 50 protsenti õpetamise koormus on koolis või mõne teise kinnitatud haridus- kontekstis. Sul on ka võimalus läbida osa oma töökogemust välismaal.

Professional akrediteerimine

Lõpetajad Master õppimise ja õpetamise (esmane) on õigus taotleda Queensland College of Teachers õpetajate registreerimise.

Lisaks täites kõik nõuded kraadi, õpilased peavad läbima Isiklik kirja- ja arvutusoskus Test (PLANTITE) enne lõpetamist. See on soovitatav, et õpilased läbida PLANTITE enne edukat lõpetamist 8 kursused. Palun registreeruda PLANTITE test läbi Austraalia nõukogu haridusuuringute (ACER) wesite.

karjääri tulemusi

Nagu lõpetanud Master õppimise ja õpetamise siis saada õpetaja registreerimise. See tekitab palju põnevaid võimalusi tööd leida kui õpetaja kogu Queensland ja kogu maailmas.

Riiki sisenemise nõuded

  • 3-aastase bakalaureuseõppe kraad või samaväärne distsipliini peale hariduse minimaalne GPA 4,5 välja 7,0.
  • taotlejad peavad näitama, kuidas nende eelnevate uuringute vasta nendele nõuetele, esitades täidetud Õpetamine Area - Vorm G koos taotlusega.

Inglise keele nõuded

Olete kohustatud vastama kehtivatele Inglise keele nõuded. See programm vajab Vähemalt IELTS 7,5 või samaväärne. Kui te ei vasta Inglise keele nõuded võite taotleda õppida ülikoolis kinnitatud inglise keele programmi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Loe edasi

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Näita vähem
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Austraalia Online + 3 Rohkem Vähem