Magister õuesõpe

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Välise hariduse kapten

Outdoor Education kursused School of Health Sciences eesmärk on pakkuda olulisi teadmisi, praktilisi oskusi ja juhiomadused isikud, kes soovivad õpetada koolides või Outdoor Haridus keskused. Spetsialistid selles valdkonnas peab olema oskus kujundada korral vajadustele ning nauditav programmide üle, mida kliendid on pandud. Nad vajavad segu praktilise loodusõppe oskusi, hinnata vajadusi, disaini ja kavandada ja rakendada ohutu Outdoor Education programmid.


Filosoofiline lähenemine Master of Outdoor Education programmi Notre Dame sisaldab kindlat pühendumist heade tavade saavutamisel tervislikud eluviisid füüsilise tegevuse kaudu ja selle seos õues. Õpilased saavad kogemusi erinevate harrasteita nagu määratud akrediteerimise National Outdoor Leadership Registration Scheme (NOLRS).

Õppetöö ja hindamise viis


Programm on saadaval osakoormusega või täiskoormusega režiimis.


Enamik üksused pakutakse plokk, intensiivne režiim aastaringselt hõlmab mõned nädalavahetused ja plokid aprillis, juulis ja oktoobris koolivaheajal.


Hindamine pädevus iga üksus koosneb juhendaja tulemuslikkuse, mitmed ülesanded või projektide poolaastal ja lõpueksam.

Aktuaalset


Karjäär võimalused lõpetajatele see muidugi on mitmekesine ja sisaldas järgmisi tööd valdkondades.

  • Outdoor Education õpetaja
  • Outdoor Haridus liider ühenduse programmides ja seiklus turismitööstuse

Vastuvõtutingimused

Lõpetanud programmid Outdoor Haridus on välja töötatud spetsiaalselt õpetajatele, kes soovivad arendada oma erialase koolituse Outdoor Education. Kvalifitseeritud õpetajad tahes eriala võib taotleda kraadiõppe programmi. Õpetajad saavad kvalifitseeritud vanem õpetajate Outdoor Haridus viia loodusõppe programme koolides ja õpetada post kohustuslik Outdoor Education Studies. Mõned õpilased võivad soovi töötada üksikisikute kogukonnal põhinev seiklus programmid ja osana seiklusturismi ettevõtmised igas vanuses.

Need ilma hariduse kvalifikatsiooni oleks vaja täita ühe aasta aspirantuur Haridus saada kvalifitseeritud Tervise ja kehalise kasvatuse õpetamise kui nad otsustavad seda teha aasta lõpus oma couse.


Muidugi eesmärk on anda arenenud alalise taotluse.

Viimati uuendatud Jaanuar 2018

Teave kooli kohta

University of Notre Dame Austraalia (Unda) on üks tõusev tähte Austraalia ülikoolides. Asutatud kaudu seaduse Parlamendi Lääne-Austraalia detsembris 1989, siis nüüd on üle 7000 üliõpilast tema kolm ül ... Loe edasi

University of Notre Dame Austraalia (Unda) on üks tõusev tähte Austraalia ülikoolides. Asutatud kaudu seaduse Parlamendi Lääne-Austraalia detsembris 1989, siis nüüd on üle 7000 üliõpilast tema kolm ülikoolilinnakud Fremantle, Sydney ja Broome. Ülikooli asutamisest partner oli University of Notre Dame Ameerika Ühendriigid (NDUS), üks maailma suuri katoliku ülikoolide ja mõõdupuuks Unda. See on andnud Unda inspiratsiooni; nõustamisele; ideid ja mudeleid; "välismaale õppima" ja üliõpilasi ning olemasolu selle juhid oma Lauad ja reguleerivad nõukogud. &nbsp Notre Dame Austraalia on Austraalia ülikoolis, mille on omaks võtnud nii kaasaegsed Austraalia ülikoolis traditsioon ja iidne ja lugupeetud traditsioone katoliku ülikoolides nii Euroopas kui Põhja-Ameerikas. Ta on püüdnud olla ülikool, mis on spetsialiseerunud tipptaset üliõpilaste koolitamise eest. Tähelepanu keskmes on haridus ja koolitus noorte sisenemise suur kutsealade osas: meditsiin, õigus, õppe-, hooldus-, raamatupidamise ja rahanduse, füsioteraapia, nõustamine, Terviseteaduste ja preestriks. &nbsp Ülikool on eriti tähelepanuväärne selle rolli liider suur traditsiooniliste elukutsete tervishoiu ja hariduse, nii kaua seostatud missioon kirik Austraalias. Samuti on eeldada erilist rolli hariduse ja teenust, põlisrahvaste Põhja-Austraalias. &nbsp Notre Dame on keskmise suurusega, eraülikool, mis saab avalikku rahastamist paljudes valdkondades. Märkimisväärsel hulgal õpilastel on kohti tervishoiu ja hariduse valdkonnas rahastatava Austraalia valitsus. Ta on võtnud kohustuse tagada, et nii palju kui võimalik, üliõpilased saavad isiklikku, kvaliteetset haridust hooliv ja sõbralik õpikeskkond. Umbes 10 protsenti tema Üliõpilaskond on rahvusvaheline. &nbsp Ülikooli eesmärk on toota "tööstusharu valmis" lõpetanutele, kes on palju nõudlust Austraalia tööandjad. &nbsp Ülikooli kolm ülikoolilinnakud, mis Fremantle, Sydney ja Broome on tähelepanuväärselt ilus ja väga mugav. Nad pakuvad ideaalse seadistus esimese klassi bakalaureuse ülikooli kogemus. Näita vähem
Broome , Fremantle , Sydney + 2 Rohkem Vähem