Magistriprogrammi ökoloogia

See on haridus teile, et on bakalaureusekraad bioloogias ja soovivad saada rohkem arenenud teadmised ökoloogia, et suurendada oma võimalusi saada arenenud töö jooksul ettevõtted ja valitsused või teenete ennast tulevikus uuringute doktorant.

Magister programm ökoloogia annan teile arenenud teadmised ökoloogiline teooria, mis on vajalik planeerimisel ja teostamisel teadus-ja looduskaitse. Haridus on tihedalt seotud uuringute osakonna Ecology and Environmental Science. Enamik praktilisi harjutusi on nende keskendumine Põhja ökosüsteemid, kuid haridus on ikka väga rahvusvaheline, kuna üldine teooria ja ülemaailmsete keskkonnaprobleemidega nagu ülepüük, metsandus-, jõe määrused, reostus ja kliimamuutus on keskseteks teemadeks paljudel kursustel.

Haridus annab oskused identifitseerida ja iseloomustada ökoloogiliste probleemide koostama ja ellu uurimise ja kindlaks ja uurib bioloogilist materjali. Samuti saate teada, kuidas analüüsida andmeid statistiliselt ja kuidas esitada ja interpreteerida tulemusi aruande. Kõik kursused kapten programm on esitatud inglise keeles.

Juhendamine

Magister programm ökoloogia Umeå University on antud osakonna Ecology and Environmental Science (EMG) ja on tihedalt seotud uuringute osakonnas. Nagu magistrant ökoloogia Umeå, siis arendada oma oskusi üksikute integratsiooni ja kohaldamise teadmisi ja võime käsitleda keerulisi nähtusi, probleeme ja olukordi, kui preparaati teadusuuringute tava või muud tööd, mis on kõrged nõudmised enese sõltuvus .

Õpilased kaasati programmi üks kord aastas. Programm sisaldab kursusi, mis hõlmavad kokku 120 ECTS-krediiti võtta kahe aasta jooksul, ja seda täiesti asuvad Umeå. Kaasas kursused ühendada teoreetilised uuringud valdkonnas või laboratoorse tava. Lõpliku 30 ECTS-krediiti kraadile peaks olema seotud konkreetse arenenud muidugi ökoloogia võetud üliõpilane. Aste lõputöö tuleb läbi ülikoolis või mõnes ettevõttes või valitsus.

Kuna esimese kursuse saad valida vahel Forest Ökoloogia ja magevee ökoloogia. Teine kohustuslik kursused on ökoloogia: teooria ja rakendused, Evolutionary Ökoloogia ja analüüsid ökoloogilisi andmeid. Sa saad, kui osa programmist lugeda kuni 30 ECTS muid teemasid ja seal on mitmeid täiustatud ökoloogilise kursused, mida võib võtta ka.

Aktuaalset

Magister programm ökoloogia annab teile teadmisi ja oskusi täiustatud tööd valitsuste, ettevõtete ja on suurepärase aluse doktoriõppe.

Õpilased kaasati programmi üks kord aastas. Pärast kõiki vajalikke kursusi on möödunud; programm kvalifitseerub aste Master of Science koos suurte Ökoloogia Umeå ülikooli.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Umeå University - Faculty of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
270,000 SEK
Deadline
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
Võta kooliga ühendust
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date