Master in Ecological biotehnoloogia

  • Õppeaeg: 2 aastat
  • EAP: 120
  • Keel: English


Programmi kirjeldus


Programmi eesmärk on valmistada tänapäeva kõrgelt kvalifitseeritud eksperdid, kasutades praktilisi oskusi ja teoreetilisi teadmisi biotehnoloogia ja ecobiotechnology oma erialases tegevuses.


Programm annab põhjalikud teadmised võõrkeelte ja pöörab suurt tähelepanu arengu õpilaste suhtlusoskust.


Programmi õppekava sisaldab kursusi, mis parandavad oskuste mõistmist, kommunikatsiooni-, kirjutamine ja lugemine teaduskirjanduse võõras keeles.


Õpiväljundid


Õpilased omandavad teadmisi peamiste Biotehnoloogiliste meetodite, kaasaegseid tehnoloogiaid looduskaitse; saab hinnata bioloogiliste ja töökaitse, teha teadustööd, et hinnata tulemusi ja kirjutada teaduslikke artikleid; õpetada õpilasi (kursused: Looduskaitse, Alused ökoloogilise biotehnoloogia, Modern probleeme Ökoloogia ja jne


Karjäärivõimalused


Õpilased saavad kogemusi ajal uurimistöö ja praktika erinevates ettevõtetes, Katsejaama, teadusasutuste ja laborid, kus nad võivad saada tööd pärast lõpetamist.


Lõpetajad tema programm on head võimalused tööturul tingitud laia erialast pädevust, oskusi ja teaduslikku tausta. Need on küsimused, kaasaegse immunobiotechnology, rakuline ehitus, hübriid tehnoloogia vastuvõtu monoclones samuti 15 küsimust, mis on seotud paljude ökoloogilisi probleeme.


Vastuvõtutingimused

  • Bachelor või spetsialist kraadi
  • Inglise keele tase - vähemalt IELTS - 6, 0 TOEFL iBT - 79
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 16 kursust Peoples’ Friendship University of Russiais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date