97715_RS909_20170421_Centre_ville_HEC_Salle_de_cours_N1_BB2.jpg

Magistriõpe juhtimise alal, mis pakub erinevaid erialasid, annab teile

  • heal tasemel koolitusega spetsialiseerumine. Programm koosneb kontseptuaalsete (teoreetiliste) teadmiste tugevast südamikust, mis on valmis kiiresti muutuma praktilisteks (operatiivseteks) oskusteks erinevates juhtimiskohtades. Iga eriala ühendab mitmesuguseid erikursusi, internatuuri (ettevõttes, avalikus organisatsioonis, uurimiskeskuses jne) ja lõputöö.
  • See koolitus ühendab transversaalsete ülikoolide oskused, mis on vajalikud karjääri nõuetekohaseks arenguks finantsmaailmas nii ettevõtetes kui ka kutseorganisatsioonides (kohanemisvõime, paindlikkus, intellektuaalne uudishimu, avatus maailmale, loovus, ettevõtlikkus, juurdunud reaalses maailmas, pidev õppimine) koos
  • põhjalikke juhtimissüsteemide põhjalikke uuringuid tasemel, mis võimaldab lõpetajal alustada üldist ametialast karjääri või seda, mis on konkreetselt seotud ühega neist valdkondadest.
  • oskuste põhjalik meisterlikkus või täpselt määratletud spetsialiseerumissuund, pakkudes lõpetajatele kõrgelt spetsialiseerunud profiili, et otsida tööd või jätkata uurimistööd.
  • kahe võõrkeele oskus: inglise keel (tasemele, mis vastab rahvusvahelisele standardile C1) ja teine ​​keel (miinimumtasemeks B2).
  • arusaadav, kuidas ettevõtted toimivad, ja ajakohased majanduslikud probleemid.
  • suutlikkus rakendada omandatud teadmisi keerulise olukorraga seotud olukorras, analüüsida täpselt vaadeldavat olukorda ja pakkuda asjakohaseid lahendusi.
  • Magistriõppe erialasid juhtimises õpetatakse täielikult inglise keeles või inglise ja prantsuse keeles kakskeelsena. Nad tuginevad kooli tippkeskustele või erialastele sektoritele.

Mõned rahvusvahelised kursused, mis on ühised kõigile magistriõppe erialadele, on kohustuslikud 3 ainepunkti. Neid kursusi saab valida järgmisest nimekirjast: ettevõtlus ja innovatsioon, ärieetika, digitaalne äri ja rahvusvaheline strateegia. Magistriõppesse antakse EPASi akrediteerimine EFMD (Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutus).

http://www.hec.ulg.ac.be/en/masters/master-in-management/master-in-management-in-1- aasta97719_RS4036_ULiege-placedu20Aout-batiment-exterieur-OM-20171.JPG

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse

Vaata veel 8 kursust HEC Management School - University of Liègeis »

Viimati uuendatud November 25, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
835 EUR
Akadeemilisel aastal: 835 € (ELi üliõpilased), 4175 € (muud rahvused)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev