Magister üldjuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

97715_RS909_20170421_Centre_ville_HEC_Salle_de_cours_N1_BB2.jpg

Magistriõpe juhtimise alal, mis pakub erinevaid erialasid, annab teile

  • heal tasemel koolitusega spetsialiseerumine. Programm koosneb kontseptuaalsete (teoreetiliste) teadmiste tugevast südamikust, mis on valmis kiiresti muutuma praktilisteks (operatiivseteks) oskusteks erinevates juhtimiskohtades. Iga eriala ühendab mitmesuguseid erikursusi, internatuuri (ettevõttes, avalikus organisatsioonis, uurimiskeskuses jne) ja lõputöö.
  • See koolitus ühendab transversaalsete ülikoolide oskused, mis on vajalikud karjääri nõuetekohaseks arenguks finantsmaailmas nii ettevõtetes kui ka kutseorganisatsioonides (kohanemisvõime, paindlikkus, intellektuaalne uudishimu, avatus maailmale, loovus, ettevõtlikkus, juurdunud reaalses maailmas, pidev õppimine) koos
  • põhjalikke juhtimissüsteemide põhjalikke uuringuid tasemel, mis võimaldab lõpetajal alustada üldist ametialast karjääri või seda, mis on konkreetselt seotud ühega neist valdkondadest.
  • oskuste põhjalik meisterlikkus või täpselt määratletud spetsialiseerumissuund, pakkudes lõpetajatele kõrgelt spetsialiseerunud profiili, et otsida tööd või jätkata uurimistööd.
  • kahe võõrkeele oskus: inglise keel (tasemele, mis vastab rahvusvahelisele standardile C1) ja teine ​​keel (miinimumtasemeks B2).
  • arusaadav, kuidas ettevõtted toimivad, ja ajakohased majanduslikud probleemid.
  • suutlikkus rakendada omandatud teadmisi keerulise olukorraga seotud olukorras, analüüsida täpselt vaadeldavat olukorda ja pakkuda asjakohaseid lahendusi.
  • Magistriõppe erialasid juhtimises õpetatakse täielikult inglise keeles või inglise ja prantsuse keeles kakskeelsena. Nad tuginevad kooli tippkeskustele või erialastele sektoritele.

Mõned rahvusvahelised kursused, mis on ühised kõigile magistriõppe erialadele, on kohustuslikud 3 ainepunkti. Neid kursusi saab valida järgmisest nimekirjast: ettevõtlus ja innovatsioon, ärieetika, digitaalne äri ja rahvusvaheline strateegia. Magistriõppesse antakse EPASi akrediteerimine EFMD (Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutus).

http://www.hec.ulg.ac.be/en/masters/master-in-management/master-in-management-in-1- aasta97719_RS4036_ULiege-placedu20Aout-batiment-exterieur-OM-20171.JPG

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

HEC Liège Management School – University of Liege (HEC Liège) is an EQUIS & AACSB accredited Management School that successfully combines the warmth of Liege's cultural life, the charm of a leafy ... Loe edasi

HEC Liège Management School – University of Liege (HEC Liège) is an EQUIS & AACSB accredited Management School that successfully combines the warmth of Liege's cultural life, the charm of a leafy environment and the necessities for a challenging education open to the world and to the future. Näita vähem