Magister agronoomia (integreeritud taimekaitse)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister Agronoomia (Integreeritud taimekaitse)

  • Õppeaeg: 2 aastat
  • EAP: 120
  • Keel: English


Programmi kirjeldus


Selle programmi olulisust tuleneb asjaolust, et kaasaegsete probleemide agronoomia on tihedalt seotud erinevate tegurite ökoloogiliste, majanduslike ja tehnoloogiliste laadi. Biotehnoloogia taimekaitses, mis omakorda aitab pakkuda kvaliteetset toodangut ja haigusvaba istutusmaterjali paljude kultuuride.


Erilist rõhku programmi õppekava on keskendunud selliste meetodite põllumajandusliku biotehnoloogia taimekaitsevahendite, kui koekultuuri ja taimede regenereerimine alates kallus, keemiliseks töötlemiseks.


Õpiväljundid


Selle programmi raames õpilased õpivad peamisi tegureid, mis ohustavad taimed, nende põhjuste, samuti meetodeid ja teooriaid taimekaitse.


karjäärivõimalused


Lõpetajad programm saab tööd saada ja mõista oma töö ja isikliku potentsiaali nii teaduses kui ka valdkonna põllumajanduslik äri.


Vastuvõtutingimused

  • Bachelor või spetsialist kraadi;
  • Inglise keele tase - vähemalt IELTS - 6, 0 TOEFL iBT - 79;
  • Põhiteadmised Vene tervitatav.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countr ... Loe edasi

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countries. Näita vähem